savas07
savas07 (üye)
Antalya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Cd Yazma Sifreleme

iyi gunler arkadaslar.. bilgisayara kurup cd yazma olayini sifreleyebilecegim bir program ariyorum,( biraz daha acayim, elemanin benden habersiz cd yazip el altindan vermesini onlemek icin) boyle bir programa sahip olan varmi? yardimci olabilirmisiniz? tesekkurler simdiden...

Tarih: 22 Şubat 2009, 13:52 - İp: 78.***.**7.1
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

ben olsam;
Bilgisayarda yeni bir kullanıcı hesabı oluştururdum.
kendi hesabımı şifrelerdim diğer hesabı ona verirdim.
neroyu onun hesabına yüklemezdim.
(illa yüklüyorsa dosyaları bozardım(içinden bir iki elemanı silerdim uninstallerle bile kalkmaz da kurulmazda o zaman))

yani bende nero olurdu onda olmazdı kuramazdı kaldıramazdı.. Uğraşsın dursun.

Tarih: 22 Şubat 2009, 22:37 - İp: 88.***.**4.174
serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

savas07 kardeşim yanlış anlamada ben olsam güvenmedigim kişiyle bir ortamda çalışmam

Tarih: 23 Şubat 2009, 10:53 - İp: 88.***.**1.68
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

hiç bişey yapamazsan sisteme keyloger kur saqbah kur akşama bak ne yapıyor diye. illa neroyu kurcalamışşsa e ozaman ne yapılacağı sana kalıyor. demekki bişeylerin başına gelmesi için ısrar ediyor demektir.

çivi çiviyi söker adamım

Tarih: 23 Şubat 2009, 13:16 - İp: 88.***.**4.19
zawx
zawx (üye)
Bilecik / Stüdyo Fotoğrafçısı

yenı kullanıcı hesabı accsan acması 1 dk surmez bıos pılını cıkar 1 dk dur tak devam sıfre falan kalmaz dosyalarıda tekrar kurup calıstırır srhpnk dedıdıgı gıbı adam akıllı al baba sen en guzelı keyloger cart curt fasso fuso calcak olduktan sonra her turlu gıder o D:

Tarih: 23 Şubat 2009, 21:58 - İp: 85.***.**9.43
savas07
savas07 (üye)
Antalya / Özel Gün Fotoğrafçısı

arkadaslar tesekkurler yardımlarınız ıcın.. kullanıcı hesabı acmak akıllıca biosla falan ugrasamaz kasa cıkarılıp sokulecek posısyonda degıl. 'take a photo' bundan 2 3 sene once otellere saldırdıgı zman onlarda varmıs boyle bır program ben oyle bırsey varmı dıye sormustum esasen, hepınıze tesekkurler arkadaslar..

Tarih: 25 Şubat 2009, 14:40 - İp: 78.***.**7.1
dewilboys
dewilboys (üye)
Aydın / Meraklı

cd yazmak sadece nero ile olmuyo unutmayın nero olmadanda cd yazılabilir hemde daha kolay.. elemana tekme basmak kesin çözüm sen boş wer :D

Tarih: 11 Nisan 2009, 01:35 - İp: 78.***.**8.76
  • 1