n.f.a
n.f.a (üye)
Ankara / Amatör

Şarjlı Pil Satın Alma Hakkında (bakınız)

pil almadan önce piyasayı mutlaka iyi araştırın sevgili dostlar..
geçenlerde bir mağazada,
"4X2700 mah gp marka + gecelambalı şarj aleti" olan ürünü
80 tl ye gördüm. ben aynı ürünü 45 tl ye başka bir mağazadan almıştım. hiçbir farkı yok ki halen o mağazada 45 tl bu ürün. bunu yapan ülkemizdeki en köklü teknolojik ürün satan kuruluşlarından birisi. aynı ürünü iki katına almak kadar üzücü birşey olamaz. piyasayı iyi araştırın, mağazalar ciddi indirimler yaparken yan ürünlere öyle sağlam fiyat etiketi yapıştırıyorlar ki, hepimiz şahit oluyoruz bunlara. Saygılarımla.

Tarih: 9 Kasım 2012, 12:26 - İp: 78.***.**3.243
kangtegwon
kangtegwon (üye)
Sakarya / Amatör

.bu konuda cok haklisiniz. bende daha once saat pili olarakta nitelenen 2032 boyutunda pil almak icin piyasanin buyuk elektronik magazalarindan birine gittim. 5`lisi 12.90 deyince sasirip Allah Allah deyip ciktim. ayni magazanin karsisinda TV urunleri ve elektronik urunler satan yerel bir dukkandan ayni marka, ayni ozellikteki urunun adedini 0,75 krs vererek aldim. arastirmadan almamak lazim...

Tarih: 9 Kasım 2012, 18:01 - İp: 195.***.**8.186
atilla61
atilla61 (üye)
İstanbul / Amatör

Pahalı almışssın ben 35 tl ye aldıydım

Tarih: 23 Kasım 2012, 21:56 - İp: 92.***.**5.2
n.f.a
n.f.a (üye)
Ankara / Amatör

Atilla Abi, İstanbul'da mümkündür o fiyata bulman. Ankara'da iş biraz daha zor. Firma çeşitlilik sayısı bakımından olsa gerek. rekabet orada daha kızgın desem yanlış olmaz sanırım. saygılar.

Tarih: 24 Kasım 2012, 08:28 - İp: 78.***.**3.243
  • 1