buse_k
buse_k (üye)
İstanbul / Firma

Selam...

arkadaşlar yeni üyeyim..bütün forumu başından sonuna kadar inceledim..
bilgi almak kendimi geliştirmek isterken bu siteyle karşılaştım ve üye oldum...daha şimdiden bir çok şeyde öğrendim açıkçası...
firma sahibi olduğum için tasarımcı arkadaşların bahsettiği bir çok şeyi anlamakta zorluk çekiyordum..şimdi birkaç gün öncesinden daha işleri bir durumdayım,çok yakındada umarım daha ileride olucam..
yalnız forumda şu şekilde gözlemlediğim bir konu var..
artık bilgi alışverişi zaman ilerledikçe çok çok azalmış,sıfırlara düşmüş hatta..ders hazırlayan bunları sunan arkadaşlar yok olmuş gibiler..
alakasız gereksiz bir sürü konu var ve forumun başından sonuna hep aynı şeyler konuşulmuş paylaşılmış..
gereksiz polemiklere girilmiş bazı önemli arkadaşlarla ve kalpleri kırılmış..hiç bir şey bilmeyen kalitesiz şeyler yapanlarsa aksine yüceltilmiş..
ve bu kalitesiz iş yapanlar diğerlerine yanlış b ilgiler verip yanlış yola sevketmişler..iyi olmamış bir şeye iyi demek hatadır,yalandır,kötülüktür ona bu..aksine hatasını söyleyip doğrusunu öğretmek gerekmezmi..bu gibi şeyler gittikçe çok çok azalmış işte demek istediğim..herkesin ağzında "gayet başarılı tebrikler" gibi bir laf dönüp duruyor..bunu söyleyenlerse çoklukla hiçbir şey bilmeyen kişiler..
neden böyle arkadaşlar?..neden ileriki günlere gittikçe forum kaliteden ödün vermiş,bileniniz var mı?
bu sözlerime ilk tepkiler o bahsettiğim kalitesiz kişilerden gelecek eminim..onlara hiç bir şekilde cevap vermek gibi bir niyetim yok..ciddi ve yapıcı bir tartışma ortamı olsun istiyorum..aynı fikirde olan insanlarla muhatap olmak istiyorum...umarım anlaşılmıştır...sevgiler..

Tarih: 4 Ekim 2007, 21:28 - İp: 88.***.**6.115
lostcity
lostcity (üye)
İzmir / Amatör

buse öncelikle hoşgeldin siteye çok sert bir giriş yapmışsın ama sanırım haklılık payın oldukça yüksek ders mahiyetinde konular yok denecek kadar az ve bazen bende çok yapıyorum kalitesiz bile olsa karşıdakinin hevesi kırılmasın diye iyi güzel diyebiliyorum. ha sen çokmu iyisin dersen ben daha amatör sayılırım

Tarih: 4 Ekim 2007, 21:57 - İp: 85.***.**1.36
aykuts
aykuts (üye)
İstanbul / Meraklı

Üyelik İptal Edilmiştir.

Tarih: 5 Ekim 2007, 01:57 - İp: 88.***.**0.35
iremmsen
iremmsen (üye)
Ankara / Meraklı

aykut hocanın sozune kulak vermenızı tavsıye ederım cunku sızden oncede o buralarda durumu cozebılmek bısılerın farkına vardırmak ıcın cok ugrasıp uzulen ustadlardan bırıdır yukarıda deneyım konusuyor buse ama bısılerı degıstırdıgını gorursem yanında oldugumu bılmenı ısterım saygılar...

Tarih: 5 Ekim 2007, 02:05 - İp: 85.***.**9.187
psd_ci
psd_ci (üye)
Ankara / Meraklı

buse k s eni üyeyim diyosun ama bu sitede yıllarını vermiş gibi konusuyosun gerçekte baska kişimisin

#psd_ci' tarafından 05.10.2007 02:50:51 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Ekim 2007, 02:50 - İp: 88.***.**7.141
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

Tarih: 5 Ekim 2007, 09:34 - İp: 85.***.**0.10
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

bugünlerde arasıra girdiğim için maydonoz olmak istemiyoum ama sanırım önemli bi konu ama yapacak bir şey yok gibime geliyor

Tarih: 5 Ekim 2007, 22:38 - İp: 85.***.**4.57
087049
087049 (üye)
Samsun / Meraklı

Abi Kötü Çalışmalara Kötü Yapmışsın Deyince karşı taraf genelde bunu kendine bi hakaret kabul ediyor.Çünkü ona göre bu çalışması süper.Öyle düşünmese emin olun forma koymaz.(Kim koyar ki)Bence bu işin ortasını bulmak zor.Bence ne bildiğiniz değil ne bilmediğiniz daha önemlidir.

Tarih: 5 Ekim 2007, 23:34 - İp: 88.***.**9.233
2page
2page (üye)
Bursa / Amatör

Sizin yazdıklarınızı da okudum yorumlarıda okudum ve Hoş geldiniz buraya güzel konu açmışsınız ama yanlış yere öncelikle bunu belirteyim size ama olsun nasıl olsa sitedeki mod arkadaşlar hiç bir şeyle ilgilenmiyor ister yanlış yere açın isterseniz kırık link koyun farketmez burası ali babanın çifliği gibi olmuş gelelim ellerine sağlık çok güzel olmuş olaylarına bunun gerçeği budur artık forumlarda rep savaşı forum mesajını yüksek tutma maksatlı atılan cevaplardır bunlar acemi üyeden yani askerden bin başı olmak sanki ozaman madalya takılıyor ben daha görmedim hiç madalya takanda buradaki herkez için sölemiyorum yazılarında da belli olduğu g.b. burnu havalarda ben çok bilirim bu sitenin ağsıyım tavrında takılan insanlarda var ve bir paylaşım yapacağı zaman daha yapmadan yazdığı yazı şu (Bu yaptığım Program benim gibi profosyonel arkadaşlara ) bu ne demek oluyor siz bilmeyenler ne bok yerseniz yiyin kimisi başka sitelerden almış saç boyama diye bir konu açmış ve yazan arkdaşlarda soruyor kardeşim programı nerden çekecez diye konuyu açan kişide bilmiyorki o sadece o siteden kopyalayım bu siteye yapıştırıyor ben bu sitede Buda Böyle Bişi diye konu açtım 27 kiş girmiş bakmış sadece komik ve tarejik yani kimse merak etmemiş bu nasıl olmuş nasıl yaptın diye sormamış ve bilenlerde vardır o bakanların içinde onlardan da sunu beklerdim (kardeşim yaptın madem neden nasıl yapıldığını anlatmadın dur eksiğini ben tamamlıyayım sen anlatmamışın ben anlatayım) ama malesef hiç bir şey yok yani koca bir tarlada erik ağacı var kimisi dibine işiyor kişisi erik yiyiyor kimisi ağaca sevgilisinin adını kazıyo ben bu photoshop bölümüne filmde koysam ceken olur ilk önce site sahiplerinin ilgilenmesi ve yöneticilerin süzenlemesi lazım onun için siz kendinizi boşuna yormuşsunuz dediğinz doğur bir şey öğrenildiği zaman paylaşmasını bilmiyor kimse neyse belki sizin yazdığınızı dikate alan bi yönetici çıkar
Saygılarımla

Tarih: 6 Ekim 2007, 01:38 - İp: 62.***.**7.18
sefayi43
sefayi43 (üye)
Kütahya / Amatör

Selam once hsg diniz arkadasim soylediklerinizde gerceklik payi var elbetde yeni bir seyler ogrenmek kadar guzel bir sey olamaz yanliz buradaki diger paylasimlarida bos gormenin hic anlami yok bence paylasilan her ne olursa az veya cok faydalidir birde onemli olan paylasmasin i ogrenmek degilmidir bugun luzumsuz gibi gorulen paylasimlar yarin luzumlu paylasimlari getirir ve sizin luzumsuz gordugunuz paylasimlari ben hepsini cok guzel paylasimlar olarak degerlendiriyorum cunku oyle veya boyle verilen bir emek var ve emegede saygi duymak lazim
elestirmek elbetde guzeldir elestiriler olmaliki yanlislari gormeli bulmali ama ama bu siteyi alestiriken hep alici olmamali birazda verici olmali sizinde katkilarinizi guzel paylasimlarinizi bekliyoruz yok bir seyler vermeyecekseniz bari golge etmeyin deriz biz mutluyuz sitemizden saglicakla arkadasim

Tarih: 6 Ekim 2007, 03:31 - İp: 88.***.**8.103
muharrem k
muharrem k (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

Tarih: 6 Ekim 2007, 10:36 - İp: 88.***.**6.9