fotoanı58
fotoanı58 (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

Rötüş Plagini Alın Kullanın

Arkadaşlar zaman kazanmak içim mukemmel bir proğram.
Tek tuşla kolayca fotolarınızı rötüşlayabilirsiniz rapide attım
bir ay zamanınız var haberiniz olsun

http://rapidshare.com/files/99022777/Imagenomic.Portraiture.v1.0.0.8.for.Adobe.Photoshop.Cracked-SSG.rar.html

#fotoanı58' tarafından 12.03.2008 20:10:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Mart 2008, 20:09 - İp: 78.***.**7.138
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

VELİ EFENDİ HİPODROMU DEĞİL (?!) Truva atı nedir?

Mitolojideki Truva atı nasıl bir armağan gibi görünüp, aslında Troya kentini ele geçirecek Yunanlı askerleri taşıyorduysa; bugünün Truva atları da yararlı yazılımlar gibi görünen bilgisayar programlarıdır, ancak güvenliğinizi tehlikeye atar ve pek çok zarara yol açarlar. Yakın geçmişteki bir Truva atı, Microsoft güvenlik güncelleştirmeleri olduğu iddia edilen eklerin bulunduğu bir e-posta görünümündeydi, ancak ekteki dosyaların virüsten koruma ve güvenlik duvarı yazılımlarını devreden çıkarmayı hedefleyen virüsler olduğu ortaya çıktı.

Truva atı (i.) Yararlı gibi görünen ancak aslında zarara yol açan bir bilgisayar programı.

Truva atları, insanların, meşru bir kaynaktan geldiğini düşündükleri bir programı açmaya yöneltilmeleri yoluyla yayılır. Kullanıcıları daha iyi korumak için Microsoft e-posta aracılığıyla güvenlik bültenleri gönderir; ancak bunlarda hiçbir zaman ek bulunmaz. Ayrıca, müşterilerimize e-posta ile gönderilmeden önce tüm güvenlik uyarılarımız Güvenlik Web sitemizde yayımlanır.

Truva atları, ücretsiz olarak yüklediğiniz yazılımlarda da bulunabilir. Güvenmediğiniz bir kaynaktan asla yazılım yüklemeyin. Microsoft güncelleştirmelerini ve düzeltme eklerini her zaman Microsoft Windows Update veya Microsoft Office Update'ten yükleyin.

ALIN BURDAN GENİŞ BİLGİ.

http://www.microsoft.com/turkiye/athome/security/viruses/virus101.mspx

Tarih: 18 Mart 2008, 16:40 - İp: 85.***.**7.221
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

Tarih: 18 Mart 2008, 17:01 - İp: 85.***.**7.221
fotoanı58
fotoanı58 (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

Dostum sorun senin sistemde sanırım. Dosyayı indirir indirmez trojan bulaşıyo galiba bende ve diğer arkadaşlarda
problem olmadığına göre başka neden düşünemiyorum. Sistemine
format atmanı öneririm...

Tarih: 18 Mart 2008, 18:03 - İp: 78.***.**7.154
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

indiriken tarıyor. sanada avst ı öneririm....

norton kullandım sisteme virüs girdi, kaspersky kullandım bir kaç ay dayandı yine sistem çöktü...

tafsiyem ya avast kullan ya da mcafe...

yanlış anlayamahyın size bir kastım yok. insanları düşündüğüm için o uyarıyı yaptım. sadece insanlık olsun diye. ama birileri bana yalan söylüyor diyerek infazda bulunuyorlar. ne cürretle olduğunu çözemedim. hani derler yaa iyilik yap denize at...

Tarih: 18 Mart 2008, 18:10 - İp: 85.***.**7.221
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

piyasada neden birden cok virus programı var?
ve neden bazıları daha cok tercih ediliyor?
bir programın bulamadıgını digeri buldugu için.
virus programlarını yuklerken ozel ayarlar vardır,bunlar internetten gelen dosyaların guvenliklerini,tarama performansı ve kalitesini, taranacak dosya tipi ve turunu ayarlamanıza yarar.
misal quick scan vardır,sadece sistem dosyalarını tarar,
full scan vardır butun bilgisayarı tarar vs.
guvenlik seviyesini dusuk orta yuksek tutarsanız,guvenlik ve arama performansıda dusuk orta ve yuksek olur.
genelde dusuk sistemli bilgisayarlardada bu programlar kullanıldıgından ilk kurulumda butun programlar dusuk performansa ayarlı calısır.
bunun nedeni bilgisayarı kasıp musteri kaybetmemektir.

ortada screen shotlar var ne guzel,ama bir program trojan bulduysa bitmiştir.
cunku virus programı bulmayabilir,ama hiçbir program olmayan virusu var demez.
guncelleştirmelerinizi yapın,guvenlik seviyenizi eger bilgisayarınızın performansı iyiyse tam yapın, her dosyayı inddirdikten sonra tarayın.

ne dosyayı yukleyen arkadasın nede digerlerinin artniyeti oldugunu dusunmuyorum,
bilgi paylasıldıkca cogalır.

Tarih: 18 Mart 2008, 19:08 - İp: 78.***.**4.101
ko_ko
ko_ko (üye)
Kocaeli / Amatör

arkadaşlar avastın huyudur bu yakalar explorer dosyasını bile turuva atı olarak görüyo gurhan arkadaşımızı yanlış anlamayın

Tarih: 20 Mart 2008, 14:02 - İp: 85.***.**7.219
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

bilgisayardan anlıyor musunuz ko_ko arkadaşım. anlamıyorsan yorum yapmıycaksın... yoksa bilmediğin sularda boğulursun...

small.jkf sence bir explorer dosyası mı?

#gurhan_87' tarafından 20.03.2008 15:07:48 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mart 2008, 14:57 - İp: 88.***.**0.75
muratkaya1
muratkaya1 (üye)
Çankırı / Stüdyo Fotoğrafçısı

olabilir usta kafanı takma sanalda ne olsa bu işlemler ...

Tarih: 21 Mart 2008, 20:19 - İp: 78.***.**6.99