sercan-mtb
sercan-mtb (üye)
İstanbul / Meraklı

Pislik!

Merhaba. Dün bir fotoğraf çektim, ayna kullanarak... Ancak o an aynanın kirli olacağı aklıma gelmedi ve bastım deklanşöre umarsızca. Neticede fotoğraf şu şekilde çıktı. Tabi bunu bilgisayarda fark ettim eve geldiğimde. Yani yeniden çekme imkânım yok.

İstediğim şey, şu görüntüdeki aynanın pisliğini yok etmek! Acaba bu mümkün mü? Bu işten iyi anlayan birisi tertemiz hâle getirebilir mi? Umarım yardımcı olabilirsiniz. Eğer ''ben yaparım'' deyip de, yardımcı olacak bir abim varsa, [email protected] adresinden fotoğrafın orjinal boyutunu yollayabilirim.

Tarih: 3 Haziran 2007, 02:52 - İp: 85.***.**6.117
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

KOSOVALI KARDEŞ SEN BU İŞİ BAYAAA GELİŞTİRDİN SHARPENİ FAZLA KACIRMASAN KANIMCA DAHA GÜZEL OLACAK

#hudemirtas' tarafından 03.06.2007 14:31:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Haziran 2007, 14:29 - İp: 88.***.**8.94
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

abim sağol teşekkür ederim.kendimi her geçen gün geliştirmeye çalışıyorum.zaten photoshop mantığını kavrayınca hepsi kendiliğinden geliyor kafa kendiliğinden fikirler üretiyor güzel sonuçlarda çıkıyor.

yalnız terimlerde sıkıntım var sharpen demişsin bu ne demek bilmiyorum keskinlik gibi bişey mi?

Tarih: 3 Haziran 2007, 15:53 - İp: 85.***.**8.114
sercan-mtb
sercan-mtb (üye)
İstanbul / Meraklı

Kosovalı ve Murat-d80, ikinize de çok teşekkür ediyorum. Oldukça temiz hale gelmişler. Bundan daha iyisi de can sağlığı

Diğer yorum yazıp, ilgilenen arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim.

Tarih: 3 Haziran 2007, 16:47 - İp: 85.***.**9.60
sercan-mtb
sercan-mtb (üye)
İstanbul / Meraklı

Ee, bir de gözlükle fotoğraf çekme konusu var. Gözlüğü aynadan kendimi çekeceğim için taktım Yoksa bütün gün gözlükle çekmedim fotoğrafları Fotoğrafta arka plân renklerinin cansız çıkmasının sebebi ise ayna... Cidden çok pismiş. Biraz da lensin etkisi olabilir. EF-S 18-55 kit lensi kullanıyorum. Pek keskin gelmedi bana renkler bu lensle. Tamron 18-50 ya da Sigma 17-70 ile değiştireceğim kısmetse param olunca.

Tarih: 3 Haziran 2007, 16:51 - İp: 85.***.**9.60
cemmalakka
cemmalakka (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım al bu kadardan fazlası can sağlığı

Tarih: 5 Haziran 2007, 09:30 - İp: 85.***.**6.215
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

Aynen Öyle Kosovalı..

Tarih: 5 Haziran 2007, 11:14 - İp: 88.***.**6.99
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Hazır Vaktim Varken Uğraşayım Dedim Benide Tuzum Olsun Biraz ManipiLasyon Yaptım.. ama ELimden GeLdiği Kadar DoğaLLığı Bozmadan NasıL DüzeLtirim Diye Uğraşdım Ancak Bukadar Oluyor Daha Düzgünü DoğaL Durmaz..

Buyrun..

Tarih: 5 Haziran 2007, 12:47 - İp: 88.***.**6.3
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kız arkadaşınLa FazLA Uğraşmamışım Kusura Bakma Sen Daha Karizma Oldun Boşver

Tarih: 5 Haziran 2007, 12:48 - İp: 88.***.**6.3
sercan-mtb
sercan-mtb (üye)
İstanbul / Meraklı

Ellerinize sağlık. İşinizin gücünüzün arasında uğraştığınız için teşekkür ederim.

Tarih: 5 Haziran 2007, 13:46 - İp: 88.***.**3.44
serpim
serpim (üye)
Tokat / Meraklı

Bu da benden bir çalışma Şunu söyleyeyim kardeşim özenerek yaptım umarım istediğin gibidir

#serpim' tarafından 06.06.2007 11:06:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Haziran 2007, 10:56 - İp: 88.***.**0.20