sercan-mtb
sercan-mtb (üye)
İstanbul / Meraklı

Pislik!

Merhaba. Dün bir fotoğraf çektim, ayna kullanarak... Ancak o an aynanın kirli olacağı aklıma gelmedi ve bastım deklanşöre umarsızca. Neticede fotoğraf şu şekilde çıktı. Tabi bunu bilgisayarda fark ettim eve geldiğimde. Yani yeniden çekme imkânım yok.

İstediğim şey, şu görüntüdeki aynanın pisliğini yok etmek! Acaba bu mümkün mü? Bu işten iyi anlayan birisi tertemiz hâle getirebilir mi? Umarım yardımcı olabilirsiniz. Eğer ''ben yaparım'' deyip de, yardımcı olacak bir abim varsa, [email protected] adresinden fotoğrafın orjinal boyutunu yollayabilirim.

Tarih: 3 Haziran 2007, 02:52 - İp: 85.***.**6.117
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Şu Fotoğrafın GüzeLLiği İçin Yapmak İsterdim Ama Çok zaman Alır Sıvamak Lazım Fotoğrafı Çabuk Olsun Diye Oda DoğaLLığı Bozacak..! Keşke GözLüğünü Çıkarıpda Çekseydin LekeLeri GörebiLirdin.. Çok FazLa Leke Var.. Üzgünüm Arkadaşım İsterdim yardımcı Olmayı.. Ama Çok İŞim Var.

Tarih: 3 Haziran 2007, 03:35 - İp: 88.***.**4.226
murat-d80
murat-d80 (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Image Hosted by ImageShack.us" class="img-fluid" />

#murat-d80' tarafından 03.06.2007 04:42:53 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Haziran 2007, 04:42 - İp: 85.***.**8.238
murat-d80
murat-d80 (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

kafam güzel sercan 2 şişeye yakın viski içtim bukadar oldu bu satten sonra idare et kardeşim sevgilermle.

Tarih: 3 Haziran 2007, 04:44 - İp: 85.***.**8.238
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

Bence boşuna uğraşmayın bu hali işlemiş hlinen daha iyi olr Nedn derseniz renkler çok canlı değil ve çok detaylı bir uğraş gerktirir. Saç göz gibi hassas noktolarda da işlenme işleri kalır.
Zira gözlükle fotograf çekmek biraz garip. Tabii auto modda çekiyorsanız ve sadece kadraj sizin için önemliyse başka. Bir dahaki sefere dahaiyisini çekersin

Tarih: 3 Haziran 2007, 07:56 - İp: 62.***.**6.47
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kardeş adobe bu konuda cs3 te bunuda düşünmüş faydalanabilirsin sitede cs3 artıları diye bir konu açtım orada açıklaması var ama tam sonuca ulaşabileceğini sanmıyorum rünki resim gerçekten çok kirli bence arka planı renklendirme programlarındanda yararlanarak yapabilirsin ama uğraş ve zaman ister kendinin ve bayanın resmede rutuş falan yap düzeltirsin zamanını alır ama sanırım senin için önemli bir resim ise zamanın ne önemi var

Tarih: 3 Haziran 2007, 12:15 - İp: 88.***.**0.123
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

kardeş ben yapacam bunu bekle!

Tarih: 3 Haziran 2007, 13:35 - İp: 85.***.**8.114
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

buyur kardeş sanırım oldu

Tarih: 3 Haziran 2007, 13:48 - İp: 85.***.**8.114
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

elbiselerin güzel canlı oldu, arka manzaraya fazla renk vermedim orjinal gibi görünsün diye tabi sen istersen sadece arka pilana renk verebilirisin bu sefer uğraşıldığı çok belli olur zaten kağıta bastığında daha da canlı görünecektir az bişey bozuklukta olsa zaten kağıtta çok fazla belli olmuyor tabi bilgisayara yaptığımız gibi zoom yapmazsanız.

Tarih: 3 Haziran 2007, 13:57 - İp: 85.***.**8.114
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

al hadi onuda ben yapıyım da tam olsun!

Tarih: 3 Haziran 2007, 14:05 - İp: 85.***.**8.114
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

ilk yaptığım dediğim gibi daha orjinal gibi oldu bence ilk yaptığımı çıkart çıkarırsan.

Tarih: 3 Haziran 2007, 14:06 - İp: 85.***.**8.114