hakibay
hakibay (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

Photoshop Kesme Sistemi Gelin-damat

Selam Arkadaslar
Ben Gelin ve Damat Resmi kesmek istiyorum.
Baya Arastirdim. Cok yöntem var.
Birtürlü istedigim gibi olmadi .
Gözlerim bile agridi artik ekrana bakmaktan.
Usta olan kisiler Gelinligin Seffaf yerlerini bile ayriyorlar.
Ben Almanyada bir Stüdyo kurmaya niyetliyim.
Evet Fotografciyim. Analog zamanindan. Digital biraz zor gibi.
Bana Destek olursaniz cok Memnun olurum.
[email protected]

Tarih: 2 Ocak 2005, 21:13 - İp: yok
milas
milas (üye)
Muğla / Amatör

Nedense bu montajlama konusunda kimse-kimseye yardımcı olmuyor... ben derimki; bana bir-iki poz gelin damat fotoğrafı gönder, ben onları fonlayıp sana göndereyim...Beğenirsen ondan sonra nasıl destek oluruz konuşuruz...Selamlar
[email protected]

Tarih: 7 Temmuz 2005, 00:47 - İp: yok
nescaffe
nescaffe (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

SELAM arkadaşım almanyanın neresinde kurucaksın studyo yu bende almanyada böyle bi iş düşünüyorum [email protected] MSN adresim bana ulaş ben sana yardımcı olurum ben

#NESCAFFE' tarafından 15.07.2005 11:02:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Temmuz 2005, 11:00 - İp: yok
abdullahya
abdullahya (üye)
Muğla / Profesyonel Fotoğrafçı

EWET ARKADAŞIM ARADIĞIN KİŞİYİ BULMANIN MUTLULUĞUNU YAŞAYABİLİRSİN..BEN İNTERNET FOTOĞRAFCILIĞIYLA UĞRAŞIYORUM.DİĞER KESİM YOLLARI FISSS.FOTOSHOPTA EN KARANLIK YER BİLE KESİLEBİLİR RAHATLIKLA... SENİNLE İSTERSEN Bİ GÖRÜŞELİM..
0 544 666 4881----0 544 634 6517
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Tarih: 23 Temmuz 2005, 19:08 - İp: yok
hatay
hatay (üye)
Hatay / Profesyonel Fotoğrafçı

Merhaba kardeş ilk önce tülü lasso aracıyla seç 1 veya 2 feader ver sonra Select color range komutunu ver açılan pencerede iken mausu resmin üzerine götür kesmek istediğin renge tıkla eğer renk fazlaysa tülün beyazını tıkla penceredeki fuzziness sürgüsünü kullanarak seçimin genişliğini ayarla ve invert seçeneğini işaretle ve okeyle 0,5 feader ver ve Delete tuşuna bas. bunu saçlar için de kullanabilirsin umarım faydalı olur.

Tarih: 25 Temmuz 2005, 17:56 - İp: yok
stil
stil (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

konock aut mukemmel bı program onunla 10 pozluk bı albumu 20 dakkada kesersin sorunsuz bı şekılde yardımcı olabılırım ıstersen iyi çalışmalar

Tarih: 3 Ağustos 2005, 12:04 - İp: yok
fotoman200
fotoman200 (üye)
Samsun / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaş sen exract ı kullan inan bana çok memnun kalacaksın saç kesim erinde ise knackout u kullan çok güzeeeel

Tarih: 25 Ağustos 2005, 22:17 - İp: yok
ahmet0036
ahmet0036 (üye)
Ordu / Amatör

Evet bende photoshop hakkında herkese yardım etmeye hazırım,elimden geldiği kadar...!

Tarih: 26 Ağustos 2005, 03:52 - İp: yok
ahmet0036
ahmet0036 (üye)
Ordu / Amatör

Ancak isrerimki sorular burda sorulsunki verilen cevaplardan herkes istifade etmelidir diye düşünüyorum.

Tarih: 26 Ağustos 2005, 03:54 - İp: yok
ahmet0036
ahmet0036 (üye)
Ordu / Amatör

bu işin ustası mask pro3.0 dır.kullanabilirseniz harika sonuçlar veriyor.

Tarih: 29 Ağustos 2005, 13:13 - İp: yok
ozgurane
ozgurane (üye)
Aksaray / Amatör

selam hakibay bende almanyadan.studyoyu actinmi?bende acmayi düsünüyorum ama bir türlü cesaret edemedim.birazda fotoshop bilgim var.yardimci olmaya calisirim istersen.en azindan tanismis oluruz.bende duisburg da kaliyorum.sana kolay gelsin

Tarih: 18 Eylül 2005, 14:57 - İp: yok