ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Ne Kadar Aylik Maas??

Selam Arkadaslar ben bir konuyu merak ediyorum ,bu fotograf studyolarinda photoshopcu diyelim veya rotuscu herneyse isi yapan arkadaslarin maas durumu nasil yani iyi bir photoshopcu ne kadar maas aliyor bir fotograf studyosunda bu asagida verdigim ornek is yapanlar mesela!!!!

#ersin' tarafından 07.08.2005 20:58:12 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Ağustos 2005, 14:03 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Tarih: 7 Ağustos 2005, 14:07 - İp: yok
zapcom
zapcom (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhabalar yapar tabii neden yapmasın? işi bilmeyen adamlar girip işte işi öğreniyorlar para kazanıyorlar sizde bir birikim var siz daha rahat çalışırsınız fakat bunu siteye sormak yerine bu fotoğraflarınızın baskısını yapıp bir fotoğrafçıdan iş istemeniz daha mantıklı sonuçta iş yapar ;=)

Tarih: 8 Ağustos 2005, 16:39 - İp: yok
ahmet0036
ahmet0036 (üye)
Ordu / Amatör

750 ytl cıvarında becerine bağlı

Tarih: 8 Ağustos 2005, 16:40 - İp: yok
Ufuk
Ufuk (fotoşopçu)
İzmir / Meraklı

Bi arkadaş becerine bağlı demiş ama değil.Çenene ve kendini pazarlamana bağlı.Yaptığın işi normal bir iş gibi yapmıycan sanki dünyanın en zor işini yapıp başarmış havalarına girmen lazım.Ben öyle yapmadım şimdi kafama vuruyorum

Tarih: 10 Ağustos 2005, 10:38 - İp: yok
fotoismail
fotoismail (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba arkadaşım...
ben bir fotoğrafçıyım .. bu yaptığın gelin damat pozları çok ilgimi çekti gerçekten güzel olmuş... bunları hangi filtrelerle yaptın... filtreleri gönderebilirsen sevinirim... şimdiden çok teşekkürler..... [email protected]

Tarih: 12 Ağustos 2005, 19:37 - İp: yok
rt1000
rt1000 (üye)
Yurtdışı / Amatör

haftalik 250 paund aylik 1000 paund

Tarih: 13 Ağustos 2005, 23:51 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

oooo cok iyi ben hemen ingiltereye geleyim o zaman nasilsa uzak sayilmam bende isvecteyim

Tarih: 14 Ağustos 2005, 00:52 - İp: yok
fotoman200
fotoman200 (üye)
Samsun / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence senin maaşın 1milyar civarı olabilir ama en çokta işbecerine baglı

Tarih: 25 Ağustos 2005, 22:03 - İp: yok
serdar.
serdar. (üye)
Zonguldak / Amatör

ha ha ha wallahi millet zengin o,lmus ta haberimiz yok yaw biz en kralini yapiyoruz o kadar alamiyoruz sallamayin beyler oyle paralar verenler varsa bizim de haberimiz olsun
yayinlanan fotolarin en az %50 si daha iyi yapariz bu fotolari ama nedense bizde sans yok arkadaslar boyle fotolar yayinlamayin millet guler size cunku bu isi cok iyi yapip az para alan insanlar var bu fotolarla turkiyede hicbir studyoya giremezsiniz tabi kalitesiz olanlar haric
cevaplari bekliyorum en kisa zamanda

Tarih: 28 Ocak 2006, 14:36 - İp: 85.***.**1.195
tosunami52
tosunami52 (üye)
Yurtdışı / Haber Fotoğrafçısı

Sevgili arkadaslar yurtdisiyla Türkiyeyi kiyaslamayin,Arada çok fark var.
Ben Türkiyede profesyonel haber kameramaniyim aylik 750 milyon para aliyodum(97 de) burda yurt disinda ise adam kameranin acma kapamasini zor biliyo aldigi para ise dugun basina 500 euro aliyo birde uydurma montajlisi 1000 euro
gelde isyan etme birde bana ders vermeye kalkmaz mi
tr deki yapilan isler inanin burda kapis kapis gider.avrupada emegin basiti bile para ediyo.TRde maalesef isin kurdu olsaniz bile sömürülüyoruz.
Ersin arkadasimizin çalismalarini izliyorum gayet guzel ama bu merakini avrupada bu isi yapanlara sorsa belki daha iyi verim alir.

Tarih: 28 Ocak 2006, 15:41 - İp: 82.***.**5.28