ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Nasil Olmus Rotus Sizce???

Gorus ve elestirilerinizi bekliyorum .......

#ersin' tarafından 18.09.2005 20:50:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Ağustos 2005, 15:09 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

buda benden demissin ama ben kirmizi bir carpi isaretinden baska birsey goremiyorum !?? fotograf yuklemesini hala ogrenemedin galiba !!!

Tarih: 16 Eylül 2005, 18:58 - İp: yok
beypazar
beypazar (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

o kırmızı çarpı harika görünüyo. sanırım rutuş programı kullanmışsın. çok profesyonelce bravo.

Tarih: 17 Eylül 2005, 14:52 - İp: yok
biyolog
biyolog (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

bu işi çok ayrıntlarıyla yapmaya çalışan biri olarak çalışmalarını izliyorum. şunu söylemek istiyorum öneclikle medenei cesaretinden dolayı bile tebrik edebilrim sadece ama çalışmalrında çok güzel. eh iştediyen arkadaşlarımında aynı resmi rötuşlayıp göndermelerini isterdim. çünkü isimlerinin üstüne koydukları resimler bile berbat. kaldıki yapılan bir çalışmayı ve gösterilen cesareti alkışalamak gerekir. bunun haricinde eh işte demekle eleştiri bitmez madem öle eksikleri yazsınlarki negatif eleştiriden bile ders alalım. en büyük hata birini küçümsemektir. şundan emin olabilrisn bu hızla yakında biçok eh işte ci senin bilgilerinden faydalanmak zorunda kalcak ) başarılar.

Tarih: 2 Ekim 2005, 15:09 - İp: yok
hothacker
hothacker (üye)
Gaziantep / Amatör

HİÇ YEMEK AYIRMAM
ALAYINI YERİM ABİ
DAYAK BULDUN KAÇ
YEMEK BULDUN YEEE

Tarih: 5 Kasım 2005, 19:42 - İp: yok
mister98
mister98 (üye)
Osmaniye / Meraklı

Resmin sol tarafı zayıf sağ tarafı şişman duruyor...Bunun haricinde bence güzel bir çalışma....

Tarih: 5 Kasım 2005, 20:41 - İp: yok
mau2002
mau2002 (üye)
Kocaeli / Meraklı

buda benden

#mau2002' tarafyndan 07.11.2005 03:24:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Kasım 2005, 03:23 - İp: yok
serdar.
serdar. (üye)
Zonguldak / Amatör

sen ne yaptin abi oyle ya tama genellikle bayanlar kilolu gorunmek istemezler tamamda beni degistir de demezler
bu tarz calismalarda cok dikkat etmek gerekir iki resim yakindan ve uzaktan hic alakali deil sanki leyla olmus mecnun
yuzun genisligini daraltirken orantili olarak daraltman gerekirdi yuzu tamamen yuvarlamissin
gozlere bakinca sok oldum iki fotoyu yanyana koy gozlere bak
firlayacakmis gibi
1 foto belki genis yuzlu ama masum ve temiz bi ifadesi varken sen onu canavara benzetmissin ha diyeceksin ki bu cocuk ammda ukala ama inan bunlari icten soyluyorum elestrilere acik oldugunu umarak devamini bekliyorum calismalarini yayinlama cesaretinden dolayida seni tebrik ediyorum

Tarih: 27 Ocak 2006, 19:48 - İp: 85.***.**9.10
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

ahhhhh ahhhh keske bu elestiren arkadaslarda soyle olsaydi olurdu boyle olsaydi daha iyi olurdu diyeceklerine ahaaa iste fitolar burda alin calisin uzerinde ve buraya postalayinda bizlerde hatalarimizi gormus oluruz yahu !!! oyle soylemekle laf gemisi yurumez arkadaslar !!!!

Tarih: 27 Ocak 2006, 20:29 - İp: 85.***.**1.250
zaraoglu
zaraoglu (üye)
Batman / Özel Gün Fotoğrafçısı

ersin arkadasim yani bir zahmet edip mesaj ceksen bu olayi biraz acikliga kavustursan dostum gercekten bilgilerine ihtiyacimiz var yani lutfen bir ulas bize burdan olmassa mail olarak lutfen su sirri bizimle paylas....emegine saglik

Tarih: 28 Ocak 2006, 10:58 - İp: 81.***.**1.54
fotonil
fotonil (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

yanlızca photoshop mu kullandın bu resimde

Tarih: 4 Şubat 2006, 14:56 - İp: 85.***.**3.131