ilknur
ilknur (üye)
Adana / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kullanamıyorum :( Knouck Out

merhaba
biz amatorce sadece saç decopesinde knouck outu kullanıyoruz ve sadece saçla fonun zıt olduğu zamanlarda sonuç alabiliyoruz sanırım bu program daha fazla işe yarıyodur araç cubuğundaki simgelerin ne işe yaradığını bilen varsa lütfen bizimle paylaşsın

Tarih: 28 Eylül 2005, 12:29 - İp: yok
tamerahmet
tamerahmet (üye)
Yurtdışı / Amatör

#tamer' tarafyndan 24.10.2005 01:08:34 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Ekim 2005, 01:22 - İp: yok
ilknur
ilknur (üye)
Adana / Stüdyo Fotoğrafçısı

teşekkürler tamer bey

Tarih: 9 Ekim 2005, 01:29 - İp: yok
tamerahmet
tamerahmet (üye)
Yurtdışı / Amatör

rica acıkcası bende cok fazla kurcalamadım programı sadece işime yarayan kısmını kullanıyorum kullanımını pdf olarak vermişler ama ingilizce istersen ordan bi göz at.

Tarih: 9 Ekim 2005, 23:14 - İp: yok
aliarda
aliarda (üye)
Konya / Amatör

ilknur hanım size daha iyi yardım ede bilmek için yazıyorum bunu sizinle beraber yapmak lazım nasılmı msn aracılığıyla ozaman daha iyi yardım edebilirim çünkü photosop çularla bu yolla çözüyoruz

Tarih: 18 Ekim 2005, 22:50 - İp: yok
hakan_ka
hakan_ka (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

size burdan yardımcı olmak zor.. ama gene de elimden geldiği kadar olacam.. knouck out aslında çok basit görünen ama zor bi programdır..araç çubukların yuvarlak işaretler vardır biri içerden biride dışardan sizde içden ve dıştan seçtikten sonra daha sonra da kesim işlemini yapın.size burdan tam yardımcı olamıyorum.. kusuruma bakmayın photoshop içinde daha güzel yerler var saç kesmek için onları tavsiye ediyorum..

Tarih: 18 Ekim 2005, 23:07 - İp: yok