ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Gelın Calısması !!!

Bu foto turkiyede bir studyoda cekilmis ve rezil bir cekim insan eger bir foto studyosu kuruyor va fotografciyim diye geciniyorsa biraz kilolu insanlara nasil poz verdiril onuda bilmesi lazim ve en onemlisi isigi nasil kullanmasini haksizmiyim arkadaslar bi fotoyu photoshopta duzeltinceye kadar canim cikti ama sanirim biaz adam edebilmisimdir umarim !!! ne dersiniz!!!!!!

Tarih: 20 Ağustos 2005, 13:48 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

kesinlikle sen cok biliyorsundur !!!!! biz dedigimiz gibi sadece amatoruz !! bir idia yok ortada !! hem sen zirt ,pirt cikipta hep olumsuz seyler soyluyorsun bir cekemezlikmi var, ve ayni zamandada hic yaptigin bir calismayida gormus dagiliz suraya yaptigin bir kac isi post ette millet gorsun senin (en iyi oldugunu ) !!!!!!!

Tarih: 21 Ağustos 2005, 13:33 - İp: yok
drencus
drencus (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

ersin moralini bozma calısmalara devam ilgiyle takip ediyoruz seni.... iyi iş cıkarmısın...hangi plug in leri kullanıyorsun....

Tarih: 21 Ağustos 2005, 14:31 - İp: yok
tamerahmet
tamerahmet (üye)
Yurtdışı / Amatör

designer sende bi calısmanı gosterirmisin bize ersin eline saglık arkadasım

Tarih: 21 Ağustos 2005, 18:30 - İp: yok
ahmet0036
ahmet0036 (üye)
Ordu / Amatör

Her zaman yapıcı olmakta fayda vardır.eğer hata varsa insanların gururunu incitmeden söylenmelidir.

Tarih: 21 Ağustos 2005, 19:35 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

tesekkur ederim arkdaslar .... bunun adi forum ve amacina uygun kullanmak lazim forum ne demek birseyler paylasmak sohbet etmek bilgi alisverisinde bulunmak sadece ve sadece kirici elestirilerde bulunmak olmaz varsa bir hata o zaman cikip soylersin onu oyle degilde boyle yapsaydin falan filan ,neyse ...... biz gelelim ben bu calismayi nasil yaptigima ihtiyaci olan arkadaslar yararlanir !!!

Tarih: 21 Ağustos 2005, 21:28 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

1) levels (kontras ayari icin)
2)colorbalance ve selective color ( renk ayari icin)
3)dodge ve burn tool (gozler icin)
4) hue saturation (makyaj icin)
5)hue saturation (sephia efect icin)
6)gaussian blur (soft effect icin)
ayrica biraz daha dodge ve burn tool ince ayarlar icin yuzdeki duzlugu gidermek icin benim photoshopta en cok kullandigim araclar dodge ve burn tools .... yardimci olabildiysem ne mutlu ......

Tarih: 21 Ağustos 2005, 21:36 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

sana soyluyorum (ha1984) !!! ne olur yani sabrin tukenirse dovermisin !!! terbiyesiz herif !!! kendi isine bak !! ben seninle muhatap olmuyorum !! sadece isine yarayan kullanir dedim !!! yirtik dondan cikar gibi ikide bir cikma !!! terbiyesiz!!!!

Tarih: 22 Ağustos 2005, 17:03 - İp: yok
tamerahmet
tamerahmet (üye)
Yurtdışı / Amatör

designer calısmalarını cok merak ediyorum acaba birini gosterebilirmisin bize hani şu meshur bilgilerinin hepsini kullandıgın
mesala bi restarasyon calısması ersin arkadasımız ugrasmıs guzel bir calısma yapmıs yani bunu elestirmenin ne anlamı var
ersin tekrar eline saglık.

Tarih: 22 Ağustos 2005, 19:43 - İp: yok
ahmet0036
ahmet0036 (üye)
Ordu / Amatör

Arkadaslar sakin biraz.eminim arkadasımız sergisini açacaktır.

Tarih: 22 Ağustos 2005, 20:39 - İp: yok
oguzf
oguzf (üye)
İzmir / Meraklı

(ha1984 Nickli üyeden alıntı)

Gerçekten bilmiyorum benmi çok iyi biliyorum insanlar mı hiç bir şey bilmiyor burda ortada sergilenecek ne var yani... sanki gerçek ten bir iş

Terbiyesiz herif sen kendini ne sanıyorsun senin gibi çok bilmişlik taslayanlar genelde hiç birşey bilmeyenlerdir.Eminim sende hiç birşey bilmiyorsundur.Eğer Ersin ' in çalışması hoşuna gitmediyse bile ona daha iyi nasıl yapacağı hakkında güzel bir şekilde fikir verebilirsin.
Arkadaşım hatırlatmama gerek varmı bilmiyorum ama burası forum canın sıkıldıysa parka falan git kumla falan oyna seni ancak orası paklar burda işin yok

#oguzf' tarafyndan 23.08.2005 23:52:32 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Ağustos 2005, 23:47 - İp: yok