ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Gelın Calısması !!!

Bu foto turkiyede bir studyoda cekilmis ve rezil bir cekim insan eger bir foto studyosu kuruyor va fotografciyim diye geciniyorsa biraz kilolu insanlara nasil poz verdiril onuda bilmesi lazim ve en onemlisi isigi nasil kullanmasini haksizmiyim arkadaslar bi fotoyu photoshopta duzeltinceye kadar canim cikti ama sanirim biaz adam edebilmisimdir umarim !!! ne dersiniz!!!!!!

Tarih: 20 Ağustos 2005, 13:48 - İp: yok
buzveatesh
buzveatesh (üye)
Kocaeli / Amatör

Merhaba Ersin arkadaş,
Gelini oldukca zayiflatmissin. Gıdık yok olmus, yanaklar zayiflamis, puruz kalmamis. Sadece boynun sol tarafindaki kivrimi tamamen silmissin, o biraz goze batiyor. Yani tamamen saga donmus ama boynunda kivrim olmamasi biraz tuhaf gorunuyor, bunun disinda cok basarili bir calisma...

Tarih: 26 Ağustos 2005, 12:25 - İp: yok
tamerahmet
tamerahmet (üye)
Yurtdışı / Amatör

ersin bende arkadısımıza katılıyorum boyun hatları kaybolmus dumduz duruyor boyun gogus arası tahta zemin gibi ama genede eline saglık cok hos olmus
eski haline bakarak cok daha hos bir calısma.

Tarih: 26 Ağustos 2005, 16:07 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

cok tesekkurler gorusleriniz icin ve cok haklisiniz cene ve boyun arasindaki hatlar tamamen kaybolmus !! bu iyi bir goruntu vermiyor tabikii !! iste zaten forum dedigin boyle olur bilgileri paylasmak ve gorus belitmek elestirmek ama sizin yaptiginiz gibi !!! tekrar tesekkurler !!!

Tarih: 26 Ağustos 2005, 18:56 - İp: yok
orhan yum
orhan yum (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım tebrik ederim. gayet iyi olmuş, başarılarının devamını dilerim. fotoğraftaki yumuşaklık hoşuma gitti banada söyleyebilirmisin.
ha bide birşey daha diyeyim,sen öyle boş konuşanlarla muhattap olma. zaten şimdiye kadar adam akıllı birinin onunla muhattap olduğuna rastlamadım.
[email protected]

Tarih: 9 Kasım 2005, 01:08 - İp: yok
complex
complex (üye)
Eskişehir / Amatör

güzel bir çalışma..ersin kardeş şu gelinin orjinal resminin biraz büyüğünü gönderde bu işi daha iyi bilen arkadaşların çalışmalarınıda görelim...

Tarih: 9 Kasım 2005, 09:16 - İp: yok
kayazaki
kayazaki (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Evet arkadaşımız emek vermiş ve sergiliyor.Bize düşen eleştirmek.Bu iyide olabilir kötüde ama işin dozunu kaçırmayalım.Mesela benim ersin arkadaşımıza tavsiyem şu olabilir resimde yüzde patlamalar var,ışıkların dengesizliğinden dolayı.Patlamaların olduğu kısımları lasso ile seçerek feather değerini 10veya 15 verip koyulaştırabilirdin tonları eşitlediğin zaman dahada güzel bir sonuç alacaksın.Bilmiyorsun diye değil herkes bişeyler kapsın diye yazıyorum.Ben herşeyi biliyorum diye birşeyde yok yani. HERKESE KOLAY GELSİN.

Tarih: 9 Kasım 2005, 19:15 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

evet kaya gunes haklisin !!! iste benimde istedigim boyle akillica ve bilinclice elestri yapilirsa herkese daha yararli olunur !! bazi kisilerin yaptigi gibi benim babam senin babani dover gibi cocukca cinsinden degil tabikii !!!

Tarih: 9 Kasım 2005, 20:49 - İp: yok
complex
complex (üye)
Eskişehir / Amatör

ha1984 arkadaş dünyanın bir kanunu vardır.gerçekten birşey iyi bilen bir insan kendini övüyorsa bilki o insanın bilgisi kişliği yanında hiçbirşeydir.biraz daha alçak gönüllü olursan senin açından daha mantıklı düşünürüz şuan da ben seni bir stüdyo sanatçısı olarak algılıyamıyorum yanlış anlama ama bunu bu şekilde bana yansıtan sensin ki ersin arkadaşım olsun ben olıyım bir bakarmısın ismimizin altına profesyonel diye birşey yazıyormu. bizler amatörüz ve amatör olduğumuz halde bişeyler yapmaya çıkarıyoruz koy bakalım bir çalışmada bizlerde çalışalım senin çalışman üzerinde bakalım ne yorumlar gelicek .........

Tarih: 10 Kasım 2005, 22:38 - İp: yok
elit67
elit67 (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence gayet güzel her şeyi ben biliyorum değil olan iş ortada güzel dostum millet beni ilgilendirmez ama iyi bir çalışma zaten bu photoshop çıktı fotoğrafçılığın içine ettilker

Tarih: 17 Kasım 2005, 15:07 - İp: yok