barbaros d
barbaros d (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Dükkanımız Soyuldu

sevgili fotografcı ve malzeme satıcısı arkadaşlar
dükkannımız soyuldu ve bu sıra cevremizde benim bildigim 1 dükkan daha soyuldu bütün meslektaşlarımdan ve malzeme satıcısı arkadaşlarımda istyegin şu profosyonel gelen makinaları tanımadık kişilerden almayalım ne kadar ucuz olursa olsun bunu çalanlar satamayacagını anlayınca bu kadar fotograf makinası ve diger ürünleri calmayacak diger arkadaşlarımızım dükkanına girmeyecek
sigorta olsada sigorta paranın tamamını ödemmiyo bunun için sizlerden tek istegim gelen makina ve diger ürünleri almayalım hepinize hayırlı işler dilerim

Tarih: 14 Şubat 2007, 09:05 - İp: 85.***.**0.21
vepco
vepco (üye)
Yalova / Stüdyo Fotoğrafçısı

sevgili barbaros gecmiş olsun ne calındıgını belirtirsen iyi olur.

Tarih: 18 Şubat 2007, 16:17 - İp: 85.***.**3.162
okansavas
okansavas (üye)
Nevşehir / Haber Fotoğrafçısı

gecmiş olsun

Tarih: 19 Şubat 2007, 16:37 - İp: 88.***.**8.72
muhittin k
muhittin k (üye)
Kastamonu / Stüdyo Fotoğrafçısı

Geçmiş olsun çok üzücü

Tarih: 20 Şubat 2007, 00:25 - İp: 88.***.**2.186
foto_okyanus
foto_okyanus (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

geçmiş olsun arkadaşım gecenlerde bi duyum aldım bizim burada birisi fuji makina satıyormuş baya bi ucuz fiyata çevredeki arkadaşlara satmaya kalkmışlar ama alan olmamış sanırım çalıntı bi makina

Tarih: 20 Şubat 2007, 10:39 - İp: 85.***.**5.143
golge2
golge2 (üye)
Denizli / Stüdyo Fotoğrafçısı

geçmiş olsun barbaros kardeş çok üzüldüm ama ateş düştügü yeri yakıyo malesef suçlular bulunur inşallah ama bulunsada senden alınanlar gelmedikten sonar ve cezasını çekmedikten sonra ne anlamı varki olan dürüst insanlara oluyo yıllarca çalış birkim yatırım yap biri gelsin götürsün

Tarih: 20 Şubat 2007, 14:07 - İp: 85.***.**7.114