barbaros d
barbaros d (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Dükkanımız Soyuldu

sevgili fotografcı ve malzeme satıcısı arkadaşlar
dükkannımız soyuldu ve bu sıra cevremizde benim bildigim 1 dükkan daha soyuldu bütün meslektaşlarımdan ve malzeme satıcısı arkadaşlarımda istyegin şu profosyonel gelen makinaları tanımadık kişilerden almayalım ne kadar ucuz olursa olsun bunu çalanlar satamayacagını anlayınca bu kadar fotograf makinası ve diger ürünleri calmayacak diger arkadaşlarımızım dükkanına girmeyecek
sigorta olsada sigorta paranın tamamını ödemmiyo bunun için sizlerden tek istegim gelen makina ve diger ürünleri almayalım hepinize hayırlı işler dilerim

Tarih: 14 Şubat 2007, 09:05 - İp: 85.***.**0.21
efem_06
efem_06 (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

Büyük geçmiş olsun arkadaşım ...

üzüldüm....

Tarih: 15 Şubat 2007, 11:50 - İp: 85.***.**1.226
fotoali
fotoali (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

kaedeş geçmiş olsun üzüldük ...

Tarih: 16 Şubat 2007, 09:33 - İp: 88.***.**3.182
barış
barış (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

gecmiş olsun keşki elden birşey gelseydi

Tarih: 16 Şubat 2007, 18:37 - İp: 88.***.**2.217
szaygt
szaygt (üye)
İstanbul / Amatör

geçmiş olsun kardeş

Tarih: 16 Şubat 2007, 21:19 - İp: 85.***.**6.47
paparazzi2
paparazzi2 (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

geçmiş olsun arkadaş.iki sene önce benimde dükkanım soyuldu.ve çok kötü bir durum yaşamayan bilemez.hatta ben üç ayda iki kere soyuldum.dediğin gibi almayalım böyle ucuz makinaları.

Tarih: 17 Şubat 2007, 15:51 - İp: 85.***.**3.39
oknbrt
oknbrt (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Çokgeçmiş olsun Barabros... Bundan 7 ay önce benim başıma geldi aynı olan yapan şerefsizler işi biliyor nikon D70-M300 Kamerayı alıyor aynı yanında 2 tane daha kamera var bakıyor onları bırakıyor canonAE1 ve Canon T50 Makinaları almamış varmı böyle birşey yaa.. bence sipariş üzerine yapıyorlar bunları... yinede senin sigorta varmış bende oda yoktu cihazlarım gittiğiyle kaldı... hiç birşey çıkmadı ve aynı gece burada 2 tane fotoğrafçıya girmişler.. inşalllah bir yerlerinden çıkar bunlar..! ben karfo yu aradım makinanın seri no bıraktım çalındı diye ama ordanda bişey çıkcağını zannetiyorum... Tekrar geçmiş olsun bye

Tarih: 17 Şubat 2007, 16:25 - İp: 85.***.**6.74
myc
myc (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

Geçmiş olsun demekten başka elimizden bir şey gelmiyor Allah cc. yapanın yanına bırakmaz inşallah.

Biz ekmegini aşını bu işten çıkaran insanlar teknolojiye her an ayak uydurmak zorundayız.Kendimizce emniyet alıyoruz ama nafile çalınan makinalarımızın seri nolarını yaynlaya bilecek bir çalışma yaparsa sayın fikret bey en azından makina sorgulamasını yapar makina alacak olan arkadaşlar hırhızlık makina almamış olur hırsızlık mal almak ta suçtur kanunlarımıza göre.

Tekrar geçmiş olsun.saygılarımla

Tarih: 17 Şubat 2007, 16:57 - İp: 88.***.**2.119
fotoaktuel
fotoaktuel (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

geçmiş olsun kardeş. benimde başıma geldi bundan 5 sene evvel. bende dükkana elektrik veriyorum .alarm var sigorta var. kamera var. adamlarım gözü dönmüş. cezalar caydırıcı değilki.

Tarih: 17 Şubat 2007, 18:23 - İp: 88.***.**5.53
layer_26
layer_26 (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Geçmiş olsun Sayın meslektaşım gercekten zor kuruş kuruş biriktirdiğin alınteriyle ,emeğinle aldığın cihazları bir şerefsiz girip almıyormu gercekten insana koyuyor

Tarih: 17 Şubat 2007, 19:56 - İp: 88.***.**2.43
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar benim bir önerim var ama ne derece yapılabilir bilmiyorum bizim burada pek hırsızlık olayı olmuyor ama olmayacak anlamına gelmez tabi. biz komşu esnaflarla konuştuk caddenin belli bölümüne bakması için özel güvenlik elamanı tutmayı düşünüyoruz tabi bunun için bir arkadaşın iş yerinin kapısında biraz tadilatla küçük bir kulübe yaptırmayı düşünüyoruz sizde komşu esnaf arkadaşlarla konuşup en azından geceleri sabaha kadar güvenlikçi tutabilirsiniz biz 39 esnaf arkadaşla deneyecez. faydası olacagına inanıyorum.sizde bi deneseniz.

Tarih: 18 Şubat 2007, 01:39 - İp: 88.***.**2.22