eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Bu Fotograflari Kim Cekebilir

Selam Arkadaslar biraz muziplik olsun

Acaba bizim bu sekil fotograf cekme imkanimiz varmi yoksa damat adayi bizi oldugumuz yerde vururmu yorumlar size kalmis

Burda gelin kaynanasindan kaciyor galiba

Bir kac adet siyah beyaz örnek

Yorumlar size kalmis

Tarih: 12 Şubat 2007, 12:17 - İp: 85.***.**6.193
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Ben çekebilirim

Tarih: 12 Şubat 2007, 12:20 - İp: 88.***.**3.25
qawsed58
qawsed58 (üye)
Sivas / Meraklı

EN ZORU SANIRIM KAYNANASINDAN KACANI CEKMEK OLSA GEREK MAZALLAH USTUMUZE FALAN CIKAR NEME LAZIM DIMI

Tarih: 12 Şubat 2007, 12:50 - İp: 195.***.**7.244
gokhansenkon
gokhansenkon (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben cekerim ama böle bi gelin damat bulursam

Tarih: 13 Şubat 2007, 00:04 - İp: 88.***.**2.229
ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

Su altı kamerası yeter mi ki????

Tarih: 13 Şubat 2007, 10:22 - İp: 85.***.**5.138
ersan06
ersan06 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben çekmeye çalışırım ama
yanlarında yedek gelinlik ve damatlık olması lazım.
her pozda değiştirmek gerekir.

Tarih: 13 Şubat 2007, 10:36 - İp: 88.***.**4.73
cemmalakka
cemmalakka (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar türkiyede bu pozları ve bu şekilde çekmek mümkün değil sanmıyorum zaten teklif ettinizmi böle bi poz çekelim diye "ya kardeşim git manyakmısın sen " diye bi cevap gelir bence

Tarih: 13 Şubat 2007, 13:50 - İp: 85.***.**2.253
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

kesinlikle çok güzeller.evlenirsem ben talibim

Tarih: 13 Şubat 2007, 14:09 - İp: 88.***.**1.90
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Bugüne kadar bir kac arkadas cevap yazmis zaten benimde sormak istedigim sizin cekmeniz degil tabiki her fotografci bir sekilde bu sekil bir teklif geldiginde cözüm yolu arayacaktir
Benim demek istedigim bunu cemmalakka arkadasimiz bir sekilde dile getirmis ya manyakmisin kardesim git isine seklinde bir itirazla karsilasibiliz yada bu sekil cekilmis pozlari bile stüdyoda gelen müsteriye gösterme cabasina bile girmeyiz hatta ve hatta burada okudugum bir sorun gördüm vitrinlere konmak icin bile fotograf arayan arkadaslar var bu olay benim kendi basima gelmisti fotografci arkadasim benim dügün fotolarindan bir bölümünü vitrine koymak icin izin istemisti benim icin bir sorun yok ne yaparsan yap demsitim cünkü arkadasimdi ama bir iki sonra cevreden gelen tepkiler ve aileme gelen dedikodu tabir ettigimiz bu sorunlar yüzünden basim agrimis ve en sonunda arkadasima telefon acip sadic bunlar bir zahmet indir milletin cenesinden biktim aileme gelip görüyonmu senin oglanin carsida carsaf carsaf gelininle fotograflari camlarda asili nasil icin rahat oluyor gibi serzenislerde bulunan komsu ve akrabalarimiz yüzünden böyle bir anim olmustur
belki böyle bir cilginlik yapacak gelin damat adayi olabilir ama ne kadar yukarida foto galeri bölümüne baktigimizda cesitli sekilerde doga sehir insan cevre yani yasamin kareleri bir sekilde deklansöre basilip o ani ölümsüz kilmislar biraz gezdigimde farkettigim su olduki örnegin nü bölümünde oldukca basarili fotograflar cekilmis ve verilen cevaplarda bazi meslektaslarimiz ya kardesim bunun neresi sanat yada ya isigi surdan verseydin yok senin ekibin yok keske surdan birisi sana reflektör tutsaydi yada flas kullanmasaydin gibi cesitli sekillerde öneri ve elestirilerde vardi
Ben fotografci degilim ama meraklisiyim(ama iyi bir photoshop bilgim var) benimle calisan 4 tane fotografcim var onlardan gördügüm bilgilerle bende kendi foto egomu bir sekilde tatmin ediyorum

Biraz kara mizah gibi oldu ve cenem düstü onu ariyordum su an yerlerde özür dilerim ama bu sekil poz vercek damat ve gelin adayinin olacagini hic mi hic zannetmiyorum ben bunu sadece biraz mizansel acidan ele almis ve buraya koymustum
Saygilarimla

Tarih: 14 Şubat 2007, 00:00 - İp: 62.***.**2.73
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

arkadaslar bunlar gelin damat dergileri için ozel mankenlerle cekilmiş fotograflar..tabiki gelini damadı alıp kumsalda sulara atamazsınız..

ama mesela bu tip birşeyi boyle kaliteli fotograflar gosterip isteyip istemeyeceklerini sormak cok zor degil..sizinde dedginiz gibi kabul etmek gelin damadın yeni degişik birşeyenekadar acık olduguna baglı...

ama bu tip fotografları mesela vitrine koymak yada işyerinize ait bir katalogda kullanmak için cekmek isterseniz,profesyonel modellerle cekim yapabilirsiniz...

Tarih: 14 Şubat 2007, 13:06 - İp: 193.***.**3.145
cesmeli
cesmeli (üye)
İzmir / Amatör

fotolar tek kelıme ile müthiş

Tarih: 14 Şubat 2007, 22:00 - İp: 88.***.**0.162