eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Bu Fotograflari Kim Cekebilir

Selam Arkadaslar biraz muziplik olsun

Acaba bizim bu sekil fotograf cekme imkanimiz varmi yoksa damat adayi bizi oldugumuz yerde vururmu yorumlar size kalmis

Burda gelin kaynanasindan kaciyor galiba

Bir kac adet siyah beyaz örnek

Yorumlar size kalmis

Tarih: 12 Şubat 2007, 12:17 - İp: 85.***.**6.193
efem_06
efem_06 (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

BEN DE TALİBİM BU GÖRÜNÜTLERİ ÇEKMEYE....

HER AN HAZIRIM

Tarih: 15 Şubat 2007, 12:26 - İp: 85.***.**1.226
serdar14
serdar14 (üye)
Bolu / Özel Gün Fotoğrafçısı

pozlar kolay çekilirde böyle bi gelin damadı bulmak zor bizim memlekette

Tarih: 2 Mart 2007, 13:18 - İp: 88.***.**9.160
emre_can
emre_can (üye)
Ankara / Meraklı

tekkelimeyle fevkalede

Tarih: 7 Ağustos 2008, 08:56 - İp: 85.***.**7.252
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Birkaç ay evveldi sanırım. Kuşadasında sabahın 4,5 -5 inde sahilde ellerinde hem çalıp hem kendileri bizzat söyleyen hemde herkesin içinde insanlar gördüm.

Bu şekilde fotoğraflar olurmu hadi ordan diyenlere katılıyor-dum
Bu insanları görene kadar.
Benim görebildiğim tüm herkesin içinde saate bile bakmadan hem çalan hem oynayanları görünce fikrim değişti.
Bu insanlar vitrinede çıkar sahilde bu şekilde pozlarda verirler..
Bu şekilde konular bazı yerleşim bölgelerinde aşılmış inancındayım. Çünkü insanlar sahil memeleketinde oturuyorlar hergün olmasada ağırlıklı olarak sahilde mayoyla dolaşıyorlar bence o insanlar çok rahat yaparlar dediklerinizi. Vitrine koymak için para bile alırsınız kimbilir?

Vitrinlikmiş sahilmiş..
bence hiç sorun oluşturmaz kanısındayım..

Tarih: 7 Ağustos 2008, 09:11 - İp: 88.***.**4.230
erenyener
erenyener (üye)
Bursa / Amatör

süper fotolar

bu arada akdeniz bölgesinde çekilen sunset fotograflar çok daha erotik içerikli oluyor

Tarih: 7 Ağustos 2008, 22:26 - İp: 88.***.**5.27
esoes
esoes (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

fazla sürmez 2 yıla kadar çekime başlarım bu tarz önemli olan bu semt diyorum ben mersindeyim ve bu tür pozlar çekmek sorun değil ama bence belli bi süre sonra bu pozları dışarıda çekmeye başladığımızda fotografcılık tamamen ölür diyorum tabiiki bu tür çekimlerde paraflaş sistemini kullanmamız lazım yoksa mesleğin özelliği kaybolur....çünkü paraflşasız çekimler yapanlalar var halk flşaı gördüğü zaman kendilerinin çekemeyeceğinin kanıtına varır ve o kaliteyi yakalayamaz...bnm tavsiyem fotografcılara paraflaşsız dış çekime hayır...yoksa başa bela olur para kazanamazsınız aradaki flaş farınada milletimizin gözü alışır...ve herkes yapamamış olur..

Tarih: 8 Ağustos 2008, 00:46 - İp: 78.***.**4.117
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

paraflaşın bulunması halkın gözünü korkutur ayrıca bu fotoğrafları kompakt makinelerle çekmek mümkün olmadığı için rahat olun mesleğiniz ölmez. paraflaşı milletin gözünü korkutmak için düşünüyorsanız için neyse ama birkaç reflektör sizi zahmetten ve gereksiz zaman kaybından kurtaracaktır

Tarih: 8 Ağustos 2008, 11:33 - İp: 81.***.**7.150
_mariposa_
_mariposa_ (üye)
Yurtdışı / Amatör

Tuh kacirmisim, ben bir studyo fotografcisi degilim ama musteri gozu ile bakarsam eger olaya ben isterdim boyle fotograflarimin olmasini ozellikle 2 ve 3. kareler cok guzel tabii biraz gelinlik ve damatlik yuzunden sorun yasanirdi ama olsun hos bir ani, en azindan klasik studyo pozlarindan daha farkli daha dogal .... Bence bunlari musterilerinize onerin

Tarih: 14 Ağustos 2008, 19:37 - İp: 201.***.**6.10
atotem
atotem (üye)
İzmir / Meraklı

gerçekten süper fotoğraflar çekme ve çekilme imkanım olsa süper olurdu....

Tarih: 15 Ağustos 2008, 10:14 - İp: 212.***.**5.221
atotem
atotem (üye)
İzmir / Meraklı

süper olmuş çekme ve çekilme imkanım olsa denerdim....

Tarih: 15 Ağustos 2008, 10:44 - İp: 212.***.**5.208