gencay20
gencay20 (üye)
Denizli / Reklam Fotoğrafçısı

Bilgi İsteyenler

Arkadaşlar ben yeni savaş başlattım esoes isimli arkadaş bilgi vermeyin diye bize akıllı olun diyo mutlaka sizde ona cevap yazın evet arkadaşlar
photoshop öğrenmek istediğiniz ne varsa yazın cevaplayayım
aradığınız bir program varsa veya plugins söyleyin bulayım esoes utanma sende istiye bilirsin

Tarih: 2 Eylül 2006, 16:49 - İp: 88.***.**5.233
oclbrs
oclbrs (üye)
Ankara / Amatör

selam gencay ben çektiğim fotorafların üzerinde oynayabileceğim bir kaç fotorafı sentezlyebileceğim bi program ismi vermeni istiyorum.nereden indiriebilecğimi de yazarsan sevinirim.pratik ve kolay olması tercihim olmakl birlikte zor olursa artık sizin gibi tecrübeli arkadaşlara danışırız. teşkkürler

Tarih: 8 Eylül 2006, 20:28 - İp: 81.***.**9.113
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

"Forum sitelerinin en güzel yanı arkadaşlar istediğiniz gibi düşüncenizi, fikrinizi açıkca sölemenizdir kimse size karışamaz kimse sizi suçlayamaz bitmiştir..."

sözüne cevap: "sarper1981 kardeş yorum için sağol haklısın bazılarına anlatmak zor ama olsun bende bu paylaşma hevesi oldukca onlar kaybedecek kendine iyibak kardeş "

konunun ana yazısındaki saldırı üslubu unutulmuş görünüyor..

ne saçmalık... ne demogoji.. isteyen düşüncesini söyler diyerek.. düşüncesini söyleyene karşı münakaşa maksatlı konu aç...

Tarih: 10 Eylül 2006, 11:03 - İp: 85.***.**9.122
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Önemli not: bu gibi konular yüzünden.. bilgi yüklü konular, arka sayfalarda unutuldu...

Buradaki hokkabazları gördüğüm sürece çok önemli bilgiler olan konuları güncelleştirme fikrimi uygulamayacağım..

Adı sanı adresi belli meslekdaşlarıma saygılarımı sunuyorum.. 1000 e yakın cevap yazmışım.. amatör olsun profesyonel olsun.. çok kişiye yardımın dokunmuştur... bunu hiçe sayan zihniyeti KINIYORUM!!....

Tarih: 10 Eylül 2006, 12:06 - İp: 85.***.**5.240
amira
amira (üye)
Mardin / Amatör

selam arkadaslar, bana photoshop icin plugins ve filter lazim..photoshopla nasil makyac yapiyorsunuz?

selamlar

msn adresimi: [email protected]

Tarih: 10 Eylül 2006, 18:36 - İp: 89.***.**2.165
gencay20
gencay20 (üye)
Denizli / Reklam Fotoğrafçısı

Mete007 Neanlamak isteddiğini anlamadım ama bu bir fikirdir benim fikrime karşı cıkanda olur mantıklı gelen de olur saldırı üslubunu benim başlığımdaki yazı için düşünüyorsan bişey diyememe MESLEK TAŞLARIM AKILLI OLUN diye bir başlık açılıyorsa bu başlığı normal karşılayamam kendine iyi bak

Tarih: 11 Eylül 2006, 09:26 - İp: 88.***.**0.44