gencay20
gencay20 (üye)
Denizli / Reklam Fotoğrafçısı

Bilgi İsteyenler

Arkadaşlar ben yeni savaş başlattım esoes isimli arkadaş bilgi vermeyin diye bize akıllı olun diyo mutlaka sizde ona cevap yazın evet arkadaşlar
photoshop öğrenmek istediğiniz ne varsa yazın cevaplayayım
aradığınız bir program varsa veya plugins söyleyin bulayım esoes utanma sende istiye bilirsin

Tarih: 2 Eylül 2006, 16:49 - İp: 88.***.**5.233
ersan06
ersan06 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

lütfen şahıslar üzerinde durmayın
burası tartışma forumu degil
tartışmak isteyen arkadaşlar msn den görüşsün birbiri ile
ku konular yüzünden gerekli konular arka sayfalara kayıyor ve kimse fark etmiyor
site yönetimine de duyrulur.

Tarih: 6 Eylül 2006, 12:03 - İp: 88.***.**0.168
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

gencay 20 kardeş sen yeni girdin galiba bu siteye anlaşılan siteyi iyi gezmediginde belli oluyor konuların ve bilgilrin çok geride kalmış senin yeni diye verdigin rutuşu biz 3yıl önce kullandık sen kendini ne sanıyorsun ukalalık yapmaya kalkma seni fotosop diye işleyecek ustalar var esoes dedigin arkadaşın yazılarını okursan seni usta diye cebinden çıkartır şimdi fotosop senin tekelindede sanki ona bilgivermeyin diyorsun reklam fotografçısıymışmış sen işin reklamındasın çok bilmişlik yapma insanlarada saldırmayı bırak burada herkes yardımcı olmak amacıyla bilgi veriyor senden kimse bilgi istemedi işin kötü tarafı senin yazdıgın ukalalıkları okumadan sana cevap yazan arkadaşlarda var herkes yerini ve haddini bilsin müslüman mahallesinde salyongoz satıyorsun bukadar ustanın içinde korkmayın artık ben varım fotosopta herşeyi sorabilirsiniz diyorsun burada birilerine yardımcı olmak veya yardım almak istersen ukalalık yapmayacaksın kardeş terbiyeli olacaksın herkese selam.

#batuhan19b' tarafyndan 06.09.2006 15:22:40 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Eylül 2006, 15:21 - İp: 88.***.**8.219
gencay20
gencay20 (üye)

batuan kardeş genceray20hotmail.com eosda sende buyurun gelin denizlide varsa tanıdığın bir foto digital ayhan nasıl bilgisi yimidir de merak etme tatmin olursun
senin harbiden kafada bir sorun var site yeni girmeyle bilginin ne alakası var ben sana hodri meydan yaptım sen ilk önce sözünün arkasında duurmayı öğren esoses dediğin bilse paylaşoımdan korkmaz hayırdır esoes kardeşin galiba senin bak anla diye büyük harfle YAZIYOM BU SİTE PAYLAŞIM SİTESİ PAYLAŞMAYI ÖĞREN BİMİYOSAN GOOGLE YE GİR ARAT BULURSUN CEVABINI BUDDA SANA YAZDIĞIM SON MSJ MUHATABIM BİLE DEĞİLSİN BY

Tarih: 7 Eylül 2006, 13:10 - İp: 88.***.**2.46
denizdemirbas
denizdemirbas (üye)
Yalova / Reklam Fotoğrafçısı

cs 2 lısans ıcın
ilaç bende
[email protected]

Tarih: 7 Eylül 2006, 14:27 - İp: 85.***.**0.34
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş saga sola saldırmana gerek yok benim esoesle bir baglantımda yok tanımamda sana msnden gelmeye gelincede hiç geregi yok ama öyle saçma saçma mesaj yazıp buraları kirletme ben fotografçıyım dikkatini çekerim fo tog raf çı sadece senin yanlışını düzeltirim benle yarış yapacak kadar tecruben varmı bir yerde bir fikir verebilmen için tecrube ve bilgi olması gerekir o kadar iyiysen açarsın bir iş yeri ozaman esoes in de benimde ne demek istedigimi anlarsın. alırım ifadeni demişsin bak benim ifademi alacak kadar bilgin ve de yüregin oldugunu zannetmiyorum biraz daha seviyeli mesajlar yazarsan sevinirim belki o zaman seni ciddiye alırım lütfen mesajların seviyeli olsun adam ol demişsin ben adam oldum demekle adam olunmaz ne kadar adamlık dersi istersen verebilirim kendi işyerimizde çıraklık hariç 16 yıllık fotografçıyım müsade edersen 16 yılda insan olmayı ögrenmiş olayım müşteri insan olmayanın yanına birdaha gelmez ve devamlılık olmaz ama gördügüm kadarıyle senin biraz ihtiyacın var sen hariç herkesten özür dilerim bu siteyi senin gibi birisine cevap vererek kirlettigim
için sen hariç herkese hayırlı işler

Tarih: 8 Eylül 2006, 12:25 - İp: 88.***.**0.249
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

gencay20 bey bana fotoshopta makyaj,yüz temizliği ...vb işlerin videoyla anlatımı varsa yollar mısın link versende olur msnden de olur adresim [email protected] yardımınızı bekliyorum!!!iyi çalışmalar!

Tarih: 8 Eylül 2006, 14:51 - İp: 85.***.**0.55
gencay20
gencay20 (üye)

sevgili kosavali tabiki gönderirim ama salı günü göndereyim salı ginü msn den görüşürüz ok

Tarih: 8 Eylül 2006, 15:25 - İp: 88.***.**6.122
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

tamam abicim salı günü msndeyim İlgin İçin çok Teşekkür ederim hayırlı bol kazançlar!

Tarih: 8 Eylül 2006, 15:28 - İp: 85.***.**0.55
sarper1981
sarper1981 (üye)
İzmir / Meraklı

Gencay 20 bazılarına anlatamazsın kardeşim bakınız ilk yorumlar adamlar eldekini vermek istemiyolar böyle gelmiş böle gider bu iş boşver kafana takma ama işe yarar bişey olunca almasını biliyolar....

Forum sitelerinin en güzel yanı arkadaşlar istediğiniz gibi düşüncenizi, fikrinizi açıkca sölemenizdir kimse size karışamaz kimse sizi suçlayamaz bitmiştir...

Tarih: 8 Eylül 2006, 15:54 - İp: 81.***.**5.96
gencay20
gencay20 (üye)

sarper1981 kardeş yorum için sağol haklısın bazılarına anlatmak zor ama olsun bende bu paylaşma hevesi oldukca onlar kaybedecek kendine iyibak kardeş

Tarih: 8 Eylül 2006, 18:56 - İp: 88.***.**6.122