semba
semba (üye)
Samsun / Amatör

Başörtüsüz Psd

arkadaşlar elinizde tesettürsüz psd formatlı yada jpeg de olabilir eğerbu şekilderesimvarsalütfen yollayın sadece saç istemiyorum oşekil çok yapmacık duruyoo
genelde başörtüsü sorunu çekenleriçin bu şekilde daha ideal şimidden teşekkürlerr

Tarih: 30 Ekim 2007, 18:06 - İp: 88.***.**2.225
soner_01
soner_01 (üye)
Adana / Amatör

ne demek başörtüsüz psd, adam gibi iste isteyecegin seyi

normal bi psd istiyorum de yeter

Tarih: 30 Ekim 2007, 18:39 - İp: 85.***.**8.157
soner_01
soner_01 (üye)
Adana / Amatör

sinirime giden:

başörtüsünü küçümser gibi istemesi

Tarih: 30 Ekim 2007, 19:43 - İp: 85.***.**8.157
semba
semba (üye)
Samsun / Amatör

arkadaşım yorumu beğenmemiş olabilirsin ama beni tanımadan yargılayamssın çünki bende bir başörtülüyüm elinde olan varsa dedim azar işitmek için konu açmadım saygılar bu cvp soner_01 içindi ayrıca ankara37 formu çok araştırdımelimden geldiğince bulamadım eğer size denk gelirse bana linki yollarsanız sevinirimm

Tarih: 30 Ekim 2007, 20:06 - İp: 88.***.**6.53
keremmm
keremmm (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

soner 01 misin 02 misin nesin sen?
hangi ifade başörtüsünü küçümser bi ifade...
sadece saç değil istediği arkadaşın...
saçı vücudu falan olcak yani anlama sorunu mu?var?

Tarih: 30 Ekim 2007, 20:23 - İp: 88.***.**9.196
alphakitty
alphakitty (üye)
Ankara / Meraklı

isteyen başortusunu göklere cikarir, isteyenn küçümser, buna sinirlenip insanlari azarlamak bu forumdaki hic bir üyenin haddi degildir. bu etik bir konudur. paylasim sitesinde böyle bir konusma yapmak yersizdir soner bey!!!

Tarih: 30 Ekim 2007, 20:48 - İp: 85.***.**3.227
magenta_06
magenta_06 (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

semba hocam işte şimdi bende kızarım bu işe ilk başta sizin verdiğiniz son cevabı okumadan soner_01 e kızmıştım ama sizin yaptığınıza daha çok kızdım sizin neden türbansız açık saçlı psd formatında resim istediğinizi anladım bu şekilde kendi başınızdaki türbanın üzerine saçı açık bir bayanın resmini alıp saçlarıyla birlikte bedeninide kullanarak fotomontaj yapıp kullanacaksınız ayıp fotoğrafçıların hepsi abileriniz kardeşleriniz babalarınız sayılır bir ikincisi git bir fotoğrafçıya fotoğraf çeken bayan elemanlar var onlar çeker fotoğrafınızı. düşünceniz çok ayıp ve yadırganacak cinsten bizim sizin saçınızla işimiz olmaz

Tarih: 30 Ekim 2007, 21:15 - İp: 88.***.**1.255
soner_01
soner_01 (üye)
Adana / Amatör

keremm...

sözlerine dikkat et aklını başına al aklını alırım..

öyle herkesin laflarına da sitenin hakimi gibi balıklama dalma

bidahakine daha ağır konuşurum nickmle alay etmeye kalkma

Tarih: 30 Ekim 2007, 21:25 - İp: 85.***.**8.157
semba
semba (üye)
Samsun / Amatör

http://forum.netfotograf.com/photo_editing_sofware.asp?msg_id=24834
arkadaşlar bir yardım istedim konu çok dağıldı yukarıdada link verdim size bu linkde ki psdler başörtülü bende istiyorumki tabi varsa aynı bu şekilde vücut ve gövde olsun sadece yüz olmasın bilmem anlatabildimmi ayrıca bu şeklde istediğim resim bana değil abim burada fotoğrafçı bazı bayanlar bu şeklde isitorlar o bakımdan istedim yoksa benim için problem değill

Tarih: 30 Ekim 2007, 23:19 - İp: 88.***.**6.53
keremmm
keremmm (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

şimdi sonercim, böle aklını alırım akıllı ol vb. ithamlar altında kalacağın ithamlardır.ağır konuşsanda seni kaale almıcam ortada.... ordan konuşmak kolay diyim sana polemiğe gerek yok kapatalım....
ikincisi niye balıklama daldım onuda söyliyim bizim işyerimizde fatihte çarşambaya yakın yani istanbulun din konusunda tutucu bölgelerinden birir. Bizde Çok Karşılaşıyoruz Bu Şekilde isteklere Ve Saygı Duyuyoruz Kişisel Düşüncesi Budur Çünkü tabi bizde bayan pozör mevcut olduğu için sıkıntı çekmiyoruz. semba adlı arkadaşın abisi fotoğrafçıymış ve eğer bayan pozör imkanı yoksa bu tarz isteği normal ve saygıyla karşılanması gerek.

ve son olarak AlphaKitty arkadaşımızın dediğine dikkat edilmesi gerektiiğinin üstünde duruyorum...

saygılar....(tabi hakedenlere )

Tarih: 31 Ekim 2007, 10:53 - İp: 85.***.**7.129
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

yardım edecegine,yardım isteyeni azarlamakda alıskanlık dahada kotusu delikanlılık oldu...
kimin aklını nerden alıyorsun arkadasım???
turbanlıyım diyor hanımefendi sen turbanı kucumsuyorsun dıyorsun.
anlamadan etmeden konusup millete zılgıt atıp birde uste cıkıyorsun.
terbiyenin seviyesi verdigin akıl almalı hesap sormalı cevaptanda belli.
kactan alıyorsun aklı bendede var vereyim biraz.

Tarih: 31 Ekim 2007, 18:46 - İp: 88.***.**1.144