french
french (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Bana Yardım Edin Yoksa Deliricem

arkadaşlar Adobe Photoshop CS2 yüklü bilgisayarımda ama anlayamadığım bir nedenden dolay sürekli donuyo, bazen bi kaç dk içinde düzelio, bazen de programı kapatmak zorunda kalıorum. dolayısıyla işkence gibi bir hal aldı photoshop benim için... RAM 512, ekran kartım da G-Force 256
sistemimde ulead photo impact de yüklü, acaba photoshop'un çalışmasını sınırlıyor olabilir mi? ya da baska ne olabilir? lütfen yardım edin...

Tarih: 12 Ocak 2007, 14:49 - İp: 85.***.**4.135
french
french (üye)
Yurtdışı / Meraklı

photo impact'i kaldirdim, donmalar daha kısa ve daha seyrek bi hale geldi... idare ediyorum şimdilik...
çoook tşkkür ederim arkadaşlar hepinize [>:D

Tarih: 13 Ocak 2007, 01:31 - İp: 85.***.**4.135
sancar_
sancar_ (üye)
Kayseri / Firma

cs serisinde en verimli olan cs3 sana tavsiyem bilgisayarında fazladan font varsa kullanmadıklarını sil edit prefenceres ayarlarından history sayısını düşür plug-inn strach diskten harddisket boş olan yeri işaretle memory image cache yide yükselt biraz daha hızlanır ancak benim bilgiyarım 1.gb ram 64 bit işlemci yinede cs2 takılıyor bunu özellikle belirteyim windows ayarlarındanda arka plan varsa kaldır bilgisayarımın özelliklerinden gelişmiş ayarlardan en iyi performans için ayarla seçeneğinide işaretle kolay gelsin

Tarih: 13 Ocak 2007, 13:06 - İp: 81.***.**4.164
telvin79
telvin79 (üye)
Konya / Amatör

Sorunun aynısını bende yaşadım.Benim tavsiyem photoshop programını kurduktan sonra internetten güncellemeyin.Bende yaşadım aynı sorunu.Bilgisayara format attıktan sonra photoshop progaramını kurdum ve bu sefer güncellemesini yapmadım.Şimdi çok şükür bu sorunu yaşamıyorum.....

Tarih: 14 Ocak 2007, 05:53 - İp: 88.***.**1.249