ilkay-1
ilkay-1 (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Allah Rizasi İcin Dogrudürüst Rütüs

ALLAH rizasi icin dogrudürüst bir RÜTÜS program varsa lütfen buraya veya [email protected] ye yollarssniz cok sevinicem sayin ustalar ve arkadaslarim

KTP6 veya Noise.. lerden haric hangisi olursa olsun cünkü bu ikisi rütüsle hic bir ilgisi yok,kullanmasinida biliyorum aslinda. Bende daha önce bir rütüs.pro.vardi ismini unuttum,hatta o programi burdan indirmistim(3ay önce) fakat yeni laptop alinca kaybettim.Cok mükemmel bir prg.di göz,agiz,burun,sac gibi dokulari hic dokunmadan tenin rengini ve temizligini otamatik yapiyordu,tabiki ölcüleri manuel de verilebiliyordu.Kisacasi 4:4lük bir programdi.Bu yada buna benzer prog.biliyorsaniz lütfen yollayin arkadaslar. SEVGI ve SAYGILARIMLA.

Tarih: 8 Mayıs 2007, 02:19 - İp: 88.***.**9.152
adzs
adzs (üye)
Kayseri / Amatör

İlkay benim yazımı dikkatli okursan en iyisi noiseware ve portraiture demiştim ben bunları kullanıyorum ve en iyisi bular bence,zaten ikiside aynı firmanın ürünleri gayet kullanışlı ama tam anlamı ile rötüş yapmıyor ama kalan yerlerinide photoshop ile yaparsın, portraiture proğramı sitesinde sadece insan teni vücutu içindir diye bir ibaresi var tabiki bunlar ile rötüş yaparken gözleri dudakları ve rötüş yapmak istemediğin yeri seçeçeksin komple resme rötüş atmayaçaksın ön izlemesinde nasıl olduğunu görebiliyorsun resmi ne hale getirdiğini bütün arkadaşlara tafsive ederim...... pohotoshop ile mükemmel çalışıyor...

Tarih: 11 Mayıs 2007, 13:10 - İp: 85.***.**9.175
cemmalakka
cemmalakka (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeşim ben bunu öle bi rutuş kullanıyorum suratı seçiyorsunuz ctrl+L ye basıyorsunuz sadece seçilmiş surat layeri çıkartıyor ve blur /gassuian blur yapıyorsunuz 15 değer veriyorsunuz daha sonra opalicty 40 yada 50 yapıyorsunuz ve göz kaş burun ve dudak ları da silgi le silin olay bukadar ben bu tekniği kullanıyorum ben bu tekniği bu forumdan aldım çokda güzel neticesi var o yazan arkadaşıma da binlerce tşkkrler kullanın memnun kalacaksınız

Tarih: 11 Mayıs 2007, 15:00 - İp: 85.***.**9.242
ilkay-1
ilkay-1 (üye)
Yurtdışı / Meraklı

z_yazgan arkadaşım msn ni aç sanırım akşam aradığım programı buldum,senin bana söylediğin program bumu?

InterVideo WinProducer3 eyer buysa gözün aydın crackı falan hepsi var.Ben yükledim ama incelemeye zamanım olmadı güzele benziyor.

Tarih: 11 Mayıs 2007, 16:42 - İp: 84.***.**2.229