ilkay-1
ilkay-1 (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Allah Rizasi İcin Dogrudürüst Rütüs

ALLAH rizasi icin dogrudürüst bir RÜTÜS program varsa lütfen buraya veya [email protected] ye yollarssniz cok sevinicem sayin ustalar ve arkadaslarim

KTP6 veya Noise.. lerden haric hangisi olursa olsun cünkü bu ikisi rütüsle hic bir ilgisi yok,kullanmasinida biliyorum aslinda. Bende daha önce bir rütüs.pro.vardi ismini unuttum,hatta o programi burdan indirmistim(3ay önce) fakat yeni laptop alinca kaybettim.Cok mükemmel bir prg.di göz,agiz,burun,sac gibi dokulari hic dokunmadan tenin rengini ve temizligini otamatik yapiyordu,tabiki ölcüleri manuel de verilebiliyordu.Kisacasi 4:4lük bir programdi.Bu yada buna benzer prog.biliyorsaniz lütfen yollayin arkadaslar. SEVGI ve SAYGILARIMLA.

Tarih: 8 Mayıs 2007, 02:19 - İp: 88.***.**9.152
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kardeş bende söylediklerinin haricinde bir kaç tane var ama akşam verebilirim

Tarih: 8 Mayıs 2007, 09:07 - İp: 88.***.**0.92
musti2090
musti2090 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

remove moire pattern olabilirmi gayet güzel yapıor.

Tarih: 8 Mayıs 2007, 09:25 - İp: 88.***.**1.7
adzs
adzs (üye)
Kayseri / Amatör

Bence en iyi rötüş proğramı noise ama kullanmasını iyi bilirsen rötüş yapmak istmediğin yeri seçersin,mesela göz dudaklar ve burun vb. rötüş yapmak istediğin yere uygular değerlerinide kendin verirsin tabiki tek başına yeterli değil kalan yerleride Photoshopta yaparsın bu tür proğramlar sadece işi hızlandırmak içindir hiç bir zaman tam anlamı ile rötüş yapamaz herşeyi yine Photoshop ile yaparsın iyi bir Photoshop kullanıçcısı isen zaten gerek yoktur bu türlü proğramlara yinede benim tafsiyen noistir 4.0.1.1. sürümünü kullan, eğer tam anlamı ile rötüş yapmak istiyor isen photoshopu kullan rötüş çünkü emek ister......

Tarih: 8 Mayıs 2007, 10:42 - İp: 88.***.**8.117
akarayel
akarayel (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

KPT ve Noise olmadığına göre herhalde bu olmalı....

http://rapidshare.com/files/30124622/Kodak_Gem_Airbrush_Pro_2.0.0.rar.html

#akarayel' tarafından 08.05.2007 11:14:32 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Mayıs 2007, 11:07 - İp: 85.***.**4.24
ilkay-1
ilkay-1 (üye)
Yurtdışı / Meraklı

z_yazgan , musti2090 , ADZS ve akarayelkardesler,hepinizde gercekten mükemmel insanlarsaniz yanitlariniz icin coook sagolun.Öncelikle z_yazgan kardes,nezaman zamanin olursa ozaman verirsin önemli olan dogru ve dürüstce paylasmak,simdiden sana tesekkür ederim,ister buraya ister mailime ok?.. musti2090kardes remove moire pattern ismide hic yabanci gelmiyor zaten ikitane vardi sanirim biride bu olabilir ikisinden baskasina hic gerek duymuyordum cünkü bu ikisi süper cikartmalar yapiyordu,yollarsan simdiden cook sagol kardes.. ADZSkardesim,sendende ALLAH razi olsun üsenmeden uzunca ve ayrintili sekilde yazmissin.Eyerki tarif ettigin Noiseware-RealGrain prog.ni bahsediyorsan oda var,fakat buna cogunlukla renklerle constrast ile oynanabiliyor ama teni diger renk degerini ayirip temizlemiyor.Hem bunda iyi bir rütüs yapmak icin daha önce temizlenmemesi gereken bölümleri(göz,burun,dudak)gibi yerleri basta zahmetle silinmesi gerekiyor.Halbuki dedigim o programda hicbir yerine elini bile sürmeden cildi temizliyor(manuel deger de verilebiliyor). Yinede yanitin icin cok sagol kardesim. .. akarayelkardesim verdigin link icin cooook sagol varol,akadaslara yanitlari verdim simdi kodak i yüklicem,biara bunuda kullanmistim ama bu o program degil,buda güzel ama ... kiymetli emegin icin tesekkür ederim kardes

Heläl sizlere, yardimlariniza devam, bakalim kim bulacak o mükemmel programi.. SAYGILARIMLA

Tarih: 9 Mayıs 2007, 02:45 - İp: 84.***.**3.163
lostcity
lostcity (üye)
İzmir / Amatör

portraıture plugin olabilirmi rutuşu çok güzeldir
burada noiseware ve portraiture var
http://www.filearsivi.com/download.php?file=a47239cde425d15ec94124a3b087850a

#lostcity' tarafından 09.05.2007 10:00:07 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Mayıs 2007, 09:55 - İp: 85.***.**1.250
ilkay-1
ilkay-1 (üye)
Yurtdışı / Meraklı

lostcity arkadasim sen bir dahisin .. Iste aradigim buydu hatta bu ikisiydi.. ALLAH senden razi olsun . Dün yükledim biraz gec saate baktim oyüzden sana geri yanit vermeye zamanim kalmamisti kusura bakma,tekrar tesekkürler kardes..

Diger arkadaslara da tesekkür ederim...

Tarih: 10 Mayıs 2007, 15:49 - İp: 84.***.**5.115
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

ilkay kardeş portraıture bende vardı ama ilacı yok diye silmiştim ama şayet arkadaş sana gönderirse bende alabilirmiyim şifresi varsa tabii biliyorum güzel umarım craklıdır

Tarih: 10 Mayıs 2007, 17:11 - İp: 88.***.**5.60
ilkay-1
ilkay-1 (üye)
Yurtdışı / Meraklı

z_yazgan arkadaşım, ben programı yükledim ve tıkır tıkır çalışıyor.bir dosyadan iki tane program çıkıyor(daha önce yana yana aradıklarım)ikisininde ayrı ilacı var.lostcity zaten linki vermiş iste link
http://www.filearsivi.com/download.php?file=a47239cde425d15ec94124a3b087850a

Tarih: 10 Mayıs 2007, 21:46 - İp: 84.***.**5.137
digiworld
digiworld (üye)
Giresun / Stüdyo Fotoğrafçısı

lostcity verdiği portraiture programı en iyisi ne kptsi noise ben cok memnunum ben de bu siteden aldım sağolun büyük bi dertten kurtuldum

Tarih: 11 Mayıs 2007, 09:32 - İp: 88.***.**3.144