kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

Ağır Çekim Şekline Getirme

slm elimizde olan video dosyalarının bağzı yerlerini ağır çekim şeklinde yapıp kaydeden program varmı dediğim örneğin filimlerde ki bağzı sahnelerim ağır çekime dönüştürüyorlar onu bende yapmak istiyorum ve birde bu biraz gelişmişi oluyor arkaya ses ekleme örneğin rüzgar sesi,ayak sesi veya başka bir ses yapabilieceğim programı bilen varsa yardımınızı linki bekliyorum

şimdiden herkese çok teşekkür ederim!

Tarih: 6 Ocak 2007, 17:26 - İp: 85.***.**6.84
burak6085
burak6085 (üye)
İstanbul / Amatör

merhabalar yeniden üyelik yaptırmak zorunda kaldım o yüzden hemen cevap veremedim.

senin yapmak istediğin şeylerin hepsi ulead video studio 9 da kolaylıkla ve kaliteli olarak yapılabiliyor istediğin kadar parca birleştirebilir yada parçalayabilirin görüntü üzerinde aşırı profesyonel olmamak şartıyla herşeyi yapabilirsin örnegin survivor daki elenen yarışmacılara yapılan küçük klipler gibi sadece senin hayal gücüne baglı
takıldıgın yerlerde elimden gelen yardımı yapabilirim

pek msn açmıyorum ama bir kaç gün beklerim msn adresimi vereyim

[email protected]

Tarih: 8 Ocak 2007, 18:20 - İp: 85.***.**9.229
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

hudemirtas yardımın için teşekkür ederim ben ağır çekimleri sevdiğim için böyle yapmak istedim senin söylediklerinde doğru haklısın uleadı ta kullanmayı bilmiyorum belkide ondandır bana basit geldi ya videomun çözünürlüğü kötü birde ağırlaştırınca görüntü daha da bozuluyor buna efekt vermek de istiyorum efenkt seslerini nereden bulurum bir bilginiz var mı yumruk,tokat,patlama,gülme ...vb sesleri bulmak istiyorum.birde biçim değiştirme hakkında ben hiç dosyayı açamıyorum ki açsam zaten biçim değiştirmeme gerek kalmayacak bana hiç uleadda açmadan önce ceviri yapacak program lazım Absolute Video Converter kullanıyorum yeni buldum buda videonun cözünürlüğünü düşürdü küçücük oldu birde ağırlaşırınca iyice görüntü bozulacak yani videonun biçimini değiştirirken çözünürlüğünü aynen bırakacak birşey lazım

ulead videomu açmıyor "unable to open file .........file reading errror şeklinde hata geliyor.bunun hakkında bilginiz var mı

ayrıca resimli anlatım içinde tekrar teşekkür ederim sağolun

Tarih: 8 Ocak 2007, 19:45 - İp: 85.***.**6.84
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

burak6085 sizede çok teşekkür ederim adresinizi kayıt ettim bende sizin gibi okul nedeniyle pek giremiyorum inşallah denk geliriz yardımınıza ihtiyacım olacak tek seferlik yardımınız gerekecek gibi görünüyor yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederi !

Tarih: 8 Ocak 2007, 19:48 - İp: 85.***.**6.84
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

uzun deilse paylaşım sitesine dosyayı atarsan belki bi yardım ım olur en azında belki uleadda acacak programa çeviririm

Tarih: 8 Ocak 2007, 19:52 - İp: 88.***.**4.92
yilmaz47
yilmaz47 (üye)
Batman / Amatör

converter için total video convert
bulmazsan
xilisoft video converter kullanabilirsin.

adres

http://rapidshare.com/files/10452338/Total_Video_Converter_3.02.rar.html

Tarih: 8 Ocak 2007, 19:55 - İp: 88.***.**4.58
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

hudemırtas teşekkür ederim kendin hallederim düşüncen için sağol

yilmaz47 abim sanada çok teşekkür ederim indirdim total video convertı şimdi kuracam

Tarih: 9 Ocak 2007, 18:30 - İp: 85.***.**6.84
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

yilmaz47 abim total video convertı nasıl kullanacam karışık msn den yada buradan tarif edersen sevinirim herhalde audo seçili videoya ceviri olmuyor nasıl yaparım msnm [email protected] şimdiden teşekkür ederim

Tarih: 10 Ocak 2007, 17:36 - İp: 85.***.**6.84
theater
theater (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Adobe Premier en iyi programdır sevgili arkadaşım. İstediğin her şeyi yapabilirsin...

Selam ve saygıyla...

Tarih: 10 Ocak 2007, 17:39 - İp: 212.***.**0.50
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

theater yardımın için teşekkür ederim inşallah bu işime yarar ya da kullanabilirim görmedim daha iniyor yardımınız için tekrar teşekkür ederim

Tarih: 10 Ocak 2007, 18:06 - İp: 85.***.**6.84
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

theater abim programı ve beraber çalıştığı quicktime playerı indirdim fakat yükleyemedim tam yüklerken hata çıkıyor setup içinde ki windows güncellemeleride yükledim yine hata gitmedi bunun yanında başka güncelleme de mi indirecem

Tarih: 10 Ocak 2007, 20:28 - İp: 85.***.**6.84