kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

Ağır Çekim Şekline Getirme

slm elimizde olan video dosyalarının bağzı yerlerini ağır çekim şeklinde yapıp kaydeden program varmı dediğim örneğin filimlerde ki bağzı sahnelerim ağır çekime dönüştürüyorlar onu bende yapmak istiyorum ve birde bu biraz gelişmişi oluyor arkaya ses ekleme örneğin rüzgar sesi,ayak sesi veya başka bir ses yapabilieceğim programı bilen varsa yardımınızı linki bekliyorum

şimdiden herkese çok teşekkür ederim!

Tarih: 6 Ocak 2007, 17:26 - İp: 85.***.**6.84
yilmaz47
yilmaz47 (üye)
Batman / Amatör

ulead video studio 9
veya çıkmışsa 10

Tarih: 6 Ocak 2007, 18:16 - İp: 88.***.**2.51
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

yılmaz47 abim sana çok teşekkür ederim bi sen konularıma ilk cevabı yazıyorsun ilgin için sağol abi bende o ulead video studio 9 programı yüklü zaten ama onda nasıl ağır çekime dönüştürüyoruz biliyor musun? ben onu video kesme,silme,fotograf alma özelliğini biliyorum nasıl ağırlaştırırım yardım edersen sevinirim.

Tarih: 6 Ocak 2007, 18:54 - İp: 85.***.**6.84
ozgurane
ozgurane (üye)
Aksaray / Amatör

kardes sony vegas programi var,galiba onunla yapabilirsin.ama biraz kurcalaman gerekecek programi cünkü profesyonellik istiyor

Tarih: 6 Ocak 2007, 21:37 - İp: 88.***.**2.253
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

ozgurane teşekkür ederim programı arıyacağım ben de şimdi fark ettim konuyu yanlış yere açmışım kusura bakmayın dalgınlıktan fotograf bölümüne açmışım kızacak olanlar varsa şimdiden özür dilerim

Tarih: 6 Ocak 2007, 22:35 - İp: 85.***.**6.84
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

ulead 9 da yapıyorum güzel de oluyo..
be öyle bi klip yaptım amatör olarak ancak kalite biraz düşüyor.

Tarih: 7 Ocak 2007, 02:39 - İp: 88.***.**4.3
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

hudemirtas abim bende onu kullanıyorum fakat o ağır çekime çevirildiği yerini bilmiyorum nereden yapıldığını kısa bir şekilde anlaşılır dilde anlatırsan sevinirim aşamalı olursa sevinirim

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Tarih: 7 Ocak 2007, 11:14 - İp: 85.***.**6.84
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

şimdi ağırlaştırmayı buldum yaptım ama 2 ye böldüğüm klibin tekini kayıt edebildim 2 sini birden nasıl seçipte kayıt edebiliyorum birde düzenlemek istediğim video biçimini açmıyor bunun biçimini değiştirmek için video cözünürlüğünü düşürmeden aynı kalitede bırakan biçim değiştirici biliyor musunuz?

#kosovali' tarafından 07.01.2007 11:32:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Ocak 2007, 11:30 - İp: 85.***.**6.84
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

bu uleal 9 unun yavaşlatması güzel ama daha bölünenleri birleştirip kayıt etmeyi öğrenmedim ama yavaşlatırken birde mesela dövüşürken ceketiniz varsa uçarya onu yavaşlatması güzel olmuyor durup durup gidiyormuş gibi duruyor fakat bunun bide nasıl anlatacam bilmiyorum sanki ceket ağır şekilde uçuyormuş gibi aynı fotoshopta yaptığımız rüzgar efekti gibi eritme gibi efektli ağırlaştıran program biliyor usunuz genelde filimlerde olur acı hayatın o mahkemede bölümünde babasının resmini verdiği yerdeki o kafasının ağır çekimde kalkıp etrafına bakma sahnesinde yapılanı vardı belki seyretmişsinizdir tam aradığım o öyle program vardır yaptıklarına göre siz biliyor musunuz!

cevabınızı bekliyorum!

Tarih: 7 Ocak 2007, 17:25 - İp: 85.***.**6.84
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

aynı programla yapabilirsin...
1.

2.

umarım faydası olur ses içinde crate saundtan ayarlarsın

Tarih: 7 Ocak 2007, 17:39 - İp: 88.***.**3.9
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

senin istediğin tam proesyonel programları onu zor bulursun çünkü piyasa malum her kes bişey bildiği zaman saklıyo yada ekmek parası derdi herkes haklı ama napalım birinden cd sini alman lazım inşallah biri bu formu okur ve sana profesyonel stüdyo cdni yollar

Tarih: 7 Ocak 2007, 17:55 - İp: 88.***.**3.9