ay_sa
ay_sa (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadaslar Birisi Renklendimemi Ded

Tarih: 15 Mayıs 2008, 11:39 - İp: 85.***.**2.69
batuhan19b
batuhan19b (üye)

konuştukca batıyorsunuz. birisi çıkıyor birisi renklendirmemi dedi diye amatörce yapılmış bir renklendirmeyi kendince çok iddialı bulup eksiklerini yazanlara gülüyor. ki çok ayıp.bu resimler çok az fotosop bilgisi olan bir insan tarafından rahatlıkla yapılabilecek bir resimdir.

sonra bir başkası çıkıp resmi kendisinin yaptıgını söyleyip savunmaya geçiyorki.bu dahada büyük ayıp.
fotosopu nerde ögrenirseniz ögrenin.çok bir önemi yok ben kendim ögrendim deneme yanılma ile ögrendim.ama günlerce anlatabilirim. ki bu sitede çok iddialı laf etmenin anlamı yok her taraf üstad kaynıyor.

burda yadırgadıgımız sadece eksikleri ve eleştirilecek yönlerini yazamız nedeni ile ters cevaplara maruz kalmamız oldu.bunuda geçtik bir arkadaş kendi yapmadıgı resmi burata benim diye koyuyor.sonra resmin sahibi çıkıyor ben yaptım diyor.

mert 37 arkadaş resmi sen yaptıysan yukarıda eleştiri ve eksiklerini yazdım ve tespitlerimin dogru oldugunu biliyorum
başlıga göre çok basit bir resim.saygılar.

Tarih: 24 Mayıs 2008, 00:43 - İp: 88.***.**2.29
batuhan19b
batuhan19b (üye)

mert 37 demişsinki:

Fotoğrafı yapan benim herkesin ekran rengine göre renk tonları değişebilir.Ben burda yeterince faydalı oluyorum zaten ist.SİMGE FOTOĞRAFÇILIKTA EĞİTİM ALDIM.Kurs vermiyorum yada kimseye photoshop öğretmiyorum.Ayrıca kurs almayada ihtiyacım yok.Yorumlarınız için TŞK ler SAYGILARIMLA.....

demişsin

ama şuda senin bilgilerin.

mert37

üye
(Stüdyo Fotoğrafçısı)
Kastamonu
0 konu açmış,
3 cevap yazmış
Fotoğrafı yapan benim herkesin ekran rengine göre renk tonları değişebilir.Ben burda yeterince faydalı oluyorum zaten ist.SİMGE FOTOĞRAFÇILIKTA EĞİTİM ALDIM.Kurs vermiyorum yada kimseye photoshop öğretmiyorum.Ayrıca kurs almayada ihtiyacım yok.Yorumlarınız için TŞK ler SAYGILARIMLA.....
Tarih: 23 Mayıs 2008, 23:01 - İp: 85.***.**2.189

sadece 3 cevap yazmışsın 2 si bu konuda aynı cevabı 2 defa yazmışsın. diger cevap nerde bilmiyorum sadece bir cevap sıfır konu.

evet sen burada yeterince faydalı oluyorsun.mert37 mert37

Tarih: 24 Mayıs 2008, 00:50 - İp: 88.***.**2.29