gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Yonetime Acık Mektup...

siyaset yapılmasına cok akrsı degilim,her topictede neredeyse cevabım var..kendi dogrusundan baska dogru,kendi dusundugunden baska dusunce olamayacagını savunanlara alıstık,

ancak, amacı sıyaset tartısmanın otesinde,baslıgı ve içerigiyle insanları rencide etmek, hesap sormak, yaftalamak olan konuların hepsinin kilitlenmesini istiyorum.

Tarih: 26 Şubat 2008, 22:35 - İp: 88.***.**1.186
ozzy baba
ozzy baba (üye)
Ankara / Meraklı

Vallahi Gaijin Usta doğru söylüyor...

Biraz ..... çıkardık bu işin gibime geliyor...

Bir de şu var, forumlarda radikal ve tahrik edici konu açanların bir çoğu gerçek kimliği ile siteye girmiyor....
(Pazarbeyi saymazsak Bakma bu günlerde sesi soluğu çıkmıyor ama içi içini yiyordur şöyle kallavi bir topik açıp milleti birbirine kırdırsam diye... )

Bak dostum...

Bu siteye de bir iyilik yapılacaksa; naçizane bir fikrim var ve toparlayınca gidip bir başlık açacağım...

Tarih: 27 Şubat 2008, 00:30 - İp: 88.***.**0.191
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bekliyorum

Tarih: 27 Şubat 2008, 00:31 - İp: 88.***.**1.186
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Ortamı gerecek politika, siyaset vb. konuların altına bugüne kadar cevap yazmadığım gibi bu tarz konuların forumda açılmasından da son derece rahatsız olduğum için en büyük destek benden.

Tarih: 27 Şubat 2008, 01:04 - İp: 85.***.**6.39
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Kendi konumda da dedimYani çağdaş şunu demek istiyor

Tarih: 27 Şubat 2008, 01:10 - İp: 212.***.**2.138
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

konuşulmasın dersem kendisi yer salkımı ele verir talkını olur hocam.

ben amacı kişileri bolmek, rencide etmek,kişi ve gruplara saldırmak,insanları sınıflandırmak bolmek olan konuların kesin bir sekilde silinmesi yada kilitlenmesi taraftarıyım,siyasi konulara gelirsek,bunlarında surekli gozetim altında tutulup,haddini aşan olursa anında silinmesi taraftarıyım,digerlerinin sucu ne dersen,boyle boyle belki ogrenilir hakaret etmeden tehdit savurmadan birilerini sınıflandırmadan,yanı gaza gelmeden tartısmak

Tarih: 27 Şubat 2008, 01:13 - İp: 88.***.**1.186
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

anlaşıldı gaijin..Ama ona göre Ps müdahalesini de sen yap..Ben seni ancak bu kadar tarif edebilirm..

Tarih: 27 Şubat 2008, 01:24 - İp: 212.***.**2.187
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ps yok bu bilgisayarda
senınkı guzel olmus ama

Tarih: 27 Şubat 2008, 01:25 - İp: 88.***.**1.186
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Tüüü bak böyle ciddi bir mektubu geyiğe getirttirme bana..PS si olmayan bir PC he?..Hem de sende?..Tamam sustum sustum

Tarih: 27 Şubat 2008, 01:30 - İp: 212.***.**2.142
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

benim bi evdeki pcde var ps.
onuda yanında calıstıgım hocam vermişti orjinal.
eskişehirdeki bilgisayarımda yok.
bir fotograf,resim vs. bazen 20 sayfa yazının anlatamadıgını anlatıyor ama, bu senın resim kalsın burda

Tarih: 27 Şubat 2008, 01:41 - İp: 88.***.**1.186
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

konunun altıan ben de imzamı atıyorum
çağdaş ps konusunda protable kullanmanı öneririm daha kolay oluyor. ps cebinde flaşta taşıyorsun her bilgisayarda ps oluyor böylelikle

Tarih: 27 Şubat 2008, 11:14 - İp: 81.***.**7.150