photodesng
photodesng (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Yönetici Arkadaşlara..

Site Yönetici Arkadaşlara Şunu Belirtmek İsterim..

Burda Reklam Yapan Arkadaşı Uyarmanızı İstiyorum..
Reklam Yapması Bi Tarafa Bizlerde Photoshop Bölümüne Takılıyoruz Bilgimizi Paylaşıyoruz Malzemeleri Paylaşıyoruz Emek Sarfediyoruz..

Lakin Bu Adam Çıkıyor Bak Bu Sitede Şunlar Var Bunlar Var Link Verip Duruyo Yani Sitenin Reklamını Geçtim
Bizde Birşeyler Yapıyoruz Be Arkadaşım Biz Birşey Yapamiyormuyuz Paylaşmiyormuyuz O sitenin Adresini Verirken Bizim Emeklerimizi Hiçe Sayma Be Kardeşim yaa..
Saygı Duymayi Öğren Arkadaşım..

Yönetimin Bu Konuya El Atacağına Eminim..

Burası Yerimiydi Bilmiyorum Konunun Özelden Yollanırmıydı Bilmiyorum.. Konunun Yeri Bura Değilse Kaldırırım Saygılar..

Tarih: 13 Mart 2007, 09:13 - İp: 88.***.**8.28
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

tam yeri burası..

eklediğin fotoğraflardan birinde, 2 nisan 2006 da cevap yazılmış konu, 13 mart da güncelleniyorsa..

benzer durumları baskı sistemlerinde, makine satmak isteyenler yapıyor..

oluyo böyle şeyler..

Tarih: 13 Mart 2007, 10:12 - İp: 85.***.**8.0
photodesng
photodesng (üye)

Yerinin Burası Olmasını Duymam İyi Oldu

Temem Seni Dediğini Diyelim Bizde Oluyo Böyle Şeyler Doğrudur da Ben İlk Defa Denk Geldim Ama Ps Bölümünü Daha Çok Takip Ettiğimdendir Siz Daha Geniş Bakiyorsunuz Siteye Doğrudur Dediğiniz..

Tarih: 13 Mart 2007, 10:23 - İp: 88.***.**8.28
mete007
mete007 (üye)

1 tane daha.. 0 konu açmış.. 6 cevap yazmış " dost__foto " nickli arkadaşın verdiği cevaplar sadece "www.biy.......raf.com" site bilgilendirici olabilir belki.. ama sitenin reklamından başka maksat olmadığı ortada... [>

Tarih: 27 Mart 2007, 10:57 - İp: 85.***.**0.166
photodesng
photodesng (üye)

Bravo Mete Abi Katılıyorum Sana Bunların Kökünü Kurutacan

Teşekkür Ederim Abi İlginden Dolayı Bir Tanede Sen Yakaladın Bakalım Kaç Tane Daha Çıkaracaz Uyanık Balıklardan

Tarih: 27 Mart 2007, 13:13 - İp: 88.***.**1.233
mete007
mete007 (üye)

Wallahi yakalamadım.. o konuları okumakdaki amacımız bilgi edinmek tabiki.. Bende bir firmayı temsil ediyorum.. ama sırf reklam için burada olmak doğru değil.. firmalar da bu sitede olmalı.. ama reklamlarını samimi şekilde yapıp.. forumun bilgi paylaşımı maksatlı olduğunu kabullenmeliler.. benim firmamında bir sitesi var.. avatar altındaki linki şimdilik kaldırdım.. site yenilenince tekrar yerleştiricem..

o arkadaşlara belki mesaj yazıp nazik şekilde uyarmak diyeceğim.. ama mesajlar çoğu zaman yanlış yorumlanıyor.. "buranın bekçisi senmisin" gibi sözlerle muhatap olunabiliyor..

o arkadaş, bu konuyu görürse.. bence biraz öz eleştiri yapsın..

Tarih: 27 Mart 2007, 15:12 - İp: 81.***.**6.199
photodesng
photodesng (üye)

Senin Siteni Gezdim Abi Güzeldi vitrinlik Fotolar Vardi..

Dediğin Gibi Ben Reklamını Görmedim Senin

İllaki Yaparsın Firmasın Neticede Satış Yapacaksın Boşuna Çekmediniz O Mankenleri Katalok Çalışmaları Felan Bir Emek Sarfetmişsiniz Neticede..

Ama Yerine Göre Böyle Affedersin Yırtık Dondan Çıkar Gibi Yaparsan Yemez Yani

Evet Arkadaş Görürse Yapsın Öz eleştirisini Rencide Etmiyeyim Bende O Arkadaşı..

Tarih: 27 Mart 2007, 15:27 - İp: 88.***.**1.233
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

merhaba photodesng..boyle ufak reklam kırıntılarına cokca rastlanıyor malesef ama cok ciddiye alındıklarını sanmıyorum acıkcası..duyarlılıgına tesekkurler..

sonucta burada sigma danda canondanda nıkondan fujiden pentaxtanda uyeler var ama bunlar kimliklerini ve firmalarını belirtmiş insanlar..yorum ve eleştirileri bu acıdan degerlendirilebiliyor..ama bu gibi gizli reklamcı,işguzarlarda cıkıyor arasıra..olur boyle seyler..arkadas bu konuyu gormez buyuk ihtmal cunku bu topicte işi olmaz..siteyle degilde rekam işiyle ilgileniyor sanırım

Tarih: 27 Mart 2007, 15:36 - İp: 88.***.**5.206
photodesng
photodesng (üye)

Gaijin Senin Dediğinde Doğru Şimdi

Kafam Karıştı Ya Biz Çok Hassasız Mete007 Az Önce dedi (Sitenin Bekçisi Senmisin Diye Laf yiyorum Sonra)..
Mete007 Üstüne Düşeni Yapıyor Bence Sitenin Sahibi Mete Sitenin Bekçisi Mete Sitenin Elamanı Mete Yani Fazla Abartmış Gibi Olmiyayim Ama Mete Arkadaşımız Benimsemiş Siteyi Sahibi Olmasada Öyle Davranıyor Bekçisi Bile Olmasa Ki Laf Yiyeceğini Bile Bile Yinede O Kişiye Laf diyebiliyor..

Herkez Böyle Hassas Olsa Bu Sitede Reklam Felan Olmaz Kaçak Reklam Tabiki..
Fikret Abiyide Ekmeyinden Etmeyelim Şimdi

Reklamdan Kastım Kaçak Reklam Fikret Abi

Aslında Beni Rahatsız Eden Tamamen Reklam Deyildi 100'de 50 Reklam 100'de 50 Photoshop Kısmında Takılan Arkadaşları Ve bende Orda Takıldığım İçin Rencide Etmesi..

Bizlerin Orda Yaptıklarını Hiçe Sayması..!!

Teşekkür Ederim Konuya göstermiş Olduğunuz İlgiden Ötürü..
Mete007 Gaijin..

Tarih: 27 Mart 2007, 15:53 - İp: 88.***.**1.233
  • 1