iklimgny
iklimgny (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Yetersız Sayıda Foto Elestırısı

Bır fotografı cektıkten sonrakı en buyuk heyecan takdır edersınız kı bırılerıyle paylasmaktır. Özellıkle de bu ışten zevk alan bılır gözlerın yoklamasından gecırmek her foto sever ıcın oldukca önemlıdır.Ancak netfotoğraf.com un bır sakini olarak fotoların elestırılmesının yetersız kaldıgını dusunuyorum.tamam her fotograf elestırılecek dıye bır seyde yok fakat en azından tıklanma oranına yakın bır elestırı yapılabılır.sızı o fotoyu tıklamaya ıten neydı bır hata mı?ıyı bı pozlamamı?neden fıkırler foto sahıplerıyle yeterınce paylasılmıyor.bende her fotoyu yorumlayamıyorum ellbet ancak tıkladıgımdkı duygum neyse bunu foto sahıbıyle paylasıyorum sakınmıyorum.aksı durumda bı sure sonra bu sanal ortam varlıgını haylıyle hıssettırıyor bır kareyle bırsey soyluyorsun ama kıme...zıra ses yok...

Tarih: 16 Eylül 2011, 22:03 - İp: 78.***.**6.57
iklimgny
iklimgny (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

ınce esprınızı anlamdıgm ıcın uzgunum.. yanı bı ısleyıs var ve cogunlukta memnun goruluyor konusmaya gerek yok sanırm daha fazla benden bu kadr olsun..dılegınız ıcınde teskkur ederım..ısgınız bol olsun

Tarih: 17 Eylül 2011, 23:36 - İp: 95.***.**1.50
senolyilmaz
senolyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

Bende bir acemi olarak cevap vereyim, netfotoğraf Sitesiyle 2007 de tanıştım, fotoğraf makinaları ve fotoğraflar konusunda çok değerli bilgiler okudum ve 2009 da siteye üye oldum, ben üye olduğum zaman site üye sayısı 160.000 di neyse bu kadar üyelik zamanından sonra ilk fotoğrafımı bu yıl yüklemeye başladım ilk fotoğrafıma yorum yazan değerli fotoğrafçı arkadaşlarımı ilk burada tanıdım tabi daha yüzyüze tanışmak hala nasip olup görüşemedik, çok değerli bu arkadaşlarımız, beni tanıdıkları için ilk fotoğraflarıma yorum yazmamışlardır tabiki daha sonra benim fotoğlarıma yorum yazan bu değerli arkadaşlar beni o kadar mutlu ettiki bende aynen bu arkadaşlara yorum yazmaya başladım, tabii her fotoğrafıma aynı çoğunlukta yorum almadım buda benim daha çok ekmek yemem gerektiğini gösteriyor ve şuda bir gerçek ben daha çoğu değerli fotoğrafçı arkadaşlarımdan yorum alamadım bu da benim daha iyi fotoğraf çekmem için beni kamçılıyor...

Işığınız bol olsun...

Tarih: 18 Eylül 2011, 07:44 - İp: 46.***.**8.241
ademgorgulu
ademgorgulu (üye)
Ankara / Amatör

Benim kişisel görüşüm yapılan eleştiriler / yorumlar gerçekten az.. Belli başlı ustaların fotografları çok yoğun yorum alıyor. Günlük yüklenen fotograf sayısının fazla olmasından dolayı yeteri kadar eleştiri ve yorum yapılmıyor olabilir.. Fakat ustalarımız yeni başlayanlara destek verebilmek ve yol gösterici olmak için yorum / eleştirilere biraz daha önem verse iyi olur diye düşünüyorum.

Tarih: 1 Kasım 2011, 11:34 - İp: 195.***.**7.10
bayar28
bayar28 (Objektif)
Balıkesir / Doğa Fotoğrafçısı

Al gulum ver gulum dunyanın neresıne gıdersenız var yabancı sıtelerede bakın var gelene gıdılır bu her yerde boyle ama bır tek bu sıtede agır bılmıs abıler nedense cok elestırıyor burda herkaz amatorce bır seyler payladsıyor ıyı dese ne kotu dese ne bız para ıcın yapmadık bu zamana kadar para ıcın yapanlar ekmegını kendı alanında arasınlar burdan ekmek cıkmaz boyle agır abıler bas kaldıranlar bu kadar ınsanı kucuk gorenler burdakı cogunlun uzaklasmasına sebep oldu gercı kendılerıde kayboldu kelsede kım tanır yenı gelenlerde ne yaptılar sıteyı yucelttılermı gunluk uye gırısı 50 kısı koca Net fotograf mılletın burdan kacmasına neden olanlar ınanın gunluk hayatında ısletmecı olsalar dukkan batırıllar ortam bos agır bılmıs abıler ortada yok yanı artık burdada ekmek yok.

mıllet ısıne gelen ortamda keyf yapıyor

Tarih: 2 Kasım 2011, 21:44 - İp: 94.***.**8.197