kheer
kheer (üye)
Hatay / Meraklı

Yeni Kategoriler

yeni kategoriler düzenlenmiş haliyle siteye eklenmiş.verilen emeğe teşekkürler.hayırlı olsun.
küçük bir teknik hata oluşmuş.bazı alt kategoriler 'son yorum alma sırasına göre'çubuğunun altında kalıyor ve okunmuyor.yükleme esnasında problem olmayabilir ama galeriyi gezerken küçük bir problem olarak karşımıza çıkıyor.
gaijin'in serbest kürsüde açtığı yeni kategoriler topiğinde mustafa86 bu olayı tespit etmiş bende düzeltilmesi gerek diye belirtmiştim.yoğunluktan farkına varılmamış olabilir.
nasıl düzeltileceği hakkında bir fikrim yok ama bu görüntü bu kadar büyük bir siteye yakışmıyor.
düzeltilmesi ümidiyle...

Tarih: 9 Ocak 2008, 11:15 - İp: 85.***.**9.112
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

galeriye kategori seçip foto eklediğimizde bugün eklenen fotolar arasında gözükmüyor.bir hata var mı?sizlerde eklediğiniz fotoları kontrol eder misiniz?
kültürel mirasa rastgele foto eklenmesin.kategori ekleme yerinden kaldıralım sorun düzelmiyorsa.

Tarih: 10 Ocak 2008, 09:48 - İp: 85.***.**9.67
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

yeni düzenlemelerle birlikte ufak tefek pürüzler oluştu düzeleceğini biliyorum ama gözüme çarpanları yazayım dedim

1- Favori fotoğrafçı ekleme butonu çalışmıyor
2- Son 2 gündür yorum yaptığım fotolar galerimdeki yorumladığım fotolarda görünmüyor
3- Eklenen bazı fotoların küçük hali galeride görünmüyor

bilgilerinize

Tarih: 10 Ocak 2008, 10:35 - İp: 81.***.**3.185
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

GALERİ bölümüne giriş yapılmıyor,şifreyle de filan..

Bir bakarsanız sisteme ,..

Tarih: 12 Ocak 2008, 06:45 - İp: 88.***.**5.35
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)

eklediğimiz fotograflar "bugün eklene fotolara" neden geçemiyor.Acaba bir hatadan dolayı seçtiğimiz kategorilerle ilgisi var mıdır.
2 gün önce eklediğimde de aynısı oldu,dünkü fotoda olmadı,bugün eklediğimde yine aynı problem oldu.
1 nci ve 3 ncü eklediğim fotolar aynı benzer kategorilerde yer alıyor

#kad-ir' tarafından 12.01.2008 13:01:32 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Ocak 2008, 13:01 - İp: 85.***.**9.67
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)

sitedeki son düzenlemelerden dolayı sayın fdiker in çok çok yoğun olduğunu biliyorum ve kendisine kolay gelsin diyorum.
Ama bu yeni kategorizasyonların bir şekilde kullanıcılara anlatılması ve foto eklerken özen göstermeleri belirtilmeli.
sayın fdiker, bazı arkadaşları görevlendireceğini söylemişti.bence bunu başlatalım.
kategori sayısı arttı hepimiz sevindik,ama bazı kişiler sanki inadına alakasız kategorilere foto ekliyor.özellikle de değere verdiğim bazı kategorilere.
bu kadar zamandır özenle kategorizasyon yapıldı,bu emek boşa gitmesin.

Tarih: 12 Ocak 2008, 21:15 - İp: 85.***.**2.22
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Zamana mı ihtiyaç var yoksa galeri biraz okunaksız mı oldu emin değilim.

Yeri gelmişken yazayım. kendi fotoğrafıma yapılan eleştirilere yanıt yazınca fotoğraf tekrar anasayfaya ççıkıyor bunu farkettim.

Tarih: 13 Ocak 2008, 01:15 - İp: 85.***.**5.71