paperman
paperman (üye)
Yurtdışı / Amatör

Üst Bant Seçimi

Ust bant fotograflari eskiden son 3 gun icinde yayinlanmis fotograflardan secilirken, son zamanlarda genelde 7-8 gune uzanan araliktan secilmeye baslandi .

Bu durumda zaten yukunu almis, 200-400 goruntulenmeye ulasmis, 1 haftadir gormekten biktigimiz fotograflari 3-5 gun daha bir de ust bantta gormek zorunda kaliyoruz ( Yaziyi yazdigim tarihte benim fotograflarimdan birinin ust bant oldugunu belirteyim ). Bence hos olmuyor .

Itirazim fotograf secimine degil, ust banta ciktiklari tarih ile ilgili. Ayni fotograflar secilsin yine ama uzerinden 1 hafta gecip yuzlerce tik aldiktan sonra degil.

Eskisi gibi daha guncel/daha aktif ( hatta mumkunse 10 fotograftan olusan , donusmeli ) ust banta donmeyi oneriyorum Sn F.Diker'e ...

#paperman' tarafından 11.08.2012 21:11:56 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 11 Ağustos 2012, 20:51 - İp: 96.***.**5.17
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

meçhul adımızı anmış..kulak çınlaması boşuna değilmiş...epeyden beri kenar durmalardayım..tartışmak gibi şeyleri adet olarak benimseyemedim....müzakere münazaaları fersah fersah geçiveriyor...meçhul yine iğneleyerek yazmış.....tamam beceri sahibisinde be güzel kardeşim...birazda boş ver gitsin....

Tarih: 1 Ekim 2012, 21:59 - İp: 78.***.**1.145
mechul
mechul (üye)
İstanbul / Amatör

Şaban abi iyi diyonda bir şarkı vardır bilirmisin ''boş vere boş vere ne hale geldik, her yüze güleni biz dost bildik'' gayrı anlamışsındır sen onu...

Tarih: 8 Ekim 2012, 00:56 - İp: 78.***.**3.199
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

meçhul,ağırlıklı ve amatörce tsm ve halk müziği dinlerim...dediğin şarkıyıda dinlemişliğim vardır,hasi bilirim diyeyim...hasılsa derinlemesine soru bombardımanına maruz bırakmazsın....birde şunu iyi bilirim...çok bağırıp-çığırmakla çok şey anlatılmaz..hatta aksitesir yapar....birde gördüğüm aklı başında..bu işi bilerek-severek yapan amatör-profosyonel insanların böylesi şeyleri kafaya taktıkları....yok öyle bir şey..." kişinin görünür rütbe-i aklı eserinde"

Tarih: 8 Ekim 2012, 21:34 - İp: 78.***.**1.184
dgkntrmn
dgkntrmn (üye)
Muğla / Profesyonel Fotoğrafçı

Yeni üyelerden gelen fotoğraflar yada kalitesi düşük olan fotoğraflar üst bantta yer almaya bilir fakat hak ettiği yer üst bant iken yorum yapmadığı için üst bantta bir fotoğrafın yer almamasını doğru bulmuyorum.

Tarih: 2 Ekim 2013, 18:03 - İp: 78.***.**4.228