testaramen
testaramen (üye)
İstanbul / Amatör

Tomma Kullanıcı İsimli Şahıs Hakkın

Arkadaşlar bu adamın yorumlarını okumanızı rica ediyorum, herif resmen siteye psikolojik bomba koymuş herkezle dalga geçiyor.

Tarih: 27 Temmuz 2006, 23:09 - İp: 195.***.**4.85
bashak
bashak (üye)
İstanbul / Meraklı

Mizah anlayışı kişiden kişiye değişen bir olgu.
Küstahça yerip dalga geçmektense, neden olmadığını izah etmesi bence fotograf ve fotografçılık adına daha doğru olur.
Herşeyden önce insana ve emeğe saygı.

Tarih: 31 Temmuz 2006, 16:38 - İp: 195.***.**5.72
golden
golden (üye)
İzmir / Amatör

Tamam arkadaslar saygıyı elden bırakmayalım ama birazda mizah olmazsa burası resmi bir kuruma doner herhalde iyi guzel demektense kac kere bu fotograf olmamıs dedınız bı dusunun genelde kotu fotograflar yorumsuz kalıyor ama sonuc ne kotu fotograflar sısteme gırmeye devam edıyor ben tommanın zararından cok faydası oldugunu dusunuyorum bu tıp kullanıcılar olmazsa bu sıte resmı kuruma doner ama burası devlet daıresı degıl

Tarih: 31 Temmuz 2006, 18:17 - İp: 85.***.**9.87
malcom
malcom (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaslar bence artık bu konuyu kapatsak hic fena olmaz. konunun muhattabı takır takır fotograflarını cekiyor. kimsenin kovmak gibi bi luksu olmadıgına gore herkes sınırı asmamak suretiyle tarzını ortaya koyabilir diye dusunuyorum.
tomma arkadasımıza basarılar diliyorum

Tarih: 1 Ağustos 2006, 00:51 - İp: 85.***.**5.159
testaramen
testaramen (üye)
İstanbul / Amatör

Bu konuyu burda kapatalım, hepimiz fotoğrafını beğenmediğimiz kişileri yerden yere vuralım ozaman, mademki bu kişiler toplum arasında kurtarıcı gibi görülüyor bizde öyle olalım, bakalım ne olacak ozaman.
İnsanların gururunu, emeğini hiçe sayalım öylemi?

Tomma, açtığım konudan sonra yorumlarının çoğunu düzelttiğini gördüm, bu düzeltmelere vesile olabildiysem ne mutlu bana.

Tarih: 1 Ağustos 2006, 18:54 - İp: 85.***.**6.132
malcom
malcom (üye)
İstanbul / Amatör

dostum seninde benimde amacım bu! tomma adlı kullanıcının yorumlarını biraz daha hassasiyet gostererek yapması. atılması gondermek icin imza toplaması degil. bunu tomma kullanıcının hısmına ugramıs birisi olarak soyluyorum. bi fotograf kotuyse kotu denmeli! allayıp pullayarak kotu denmemeli. tomma assagılayarak bunu yapıyordu, benim istegim kisilige girmeden bunu yapmaya aynen devam etmesi. kotu cekiyosam gelsin takır takır cok kotu diyebilsin.

Tarih: 2 Ağustos 2006, 02:47 - İp: 85.***.**2.205
gucsav
gucsav (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

ikinci tommamız geldi fanta.

#gucsav' tarafyndan 02.08.2006 03:49:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Ağustos 2006, 03:48 - İp: 212.***.**6.82
legionella
legionella (üye)
Malatya / Amatör

Bu da bahsettiğiniz fanta'dan:

"bırde dıorum makıneyi o cici köpeğinize verin oda sizi ceksin emınım cok daha ii bir fotograf cıkarır eger bunu calısarak yaptıysanız calısmadan nasıl bır fotograf cıkarıyodunuz merak ettım böööğğğğğ "

Tarih: 2 Ağustos 2006, 12:23 - İp: 85.***.**8.153
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

üyelik iptal edilmiştir.

Tarih: 2 Ağustos 2006, 18:08 - İp: 81.***.**8.46
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

tomma nın üyeliğinin silinmesi benim asla tasvip etmeyeceğim, yanlış bir karar.
sitede nefret edeni çoktu, bir o kadar seveni de vardı. bunu unutmamak lazım...

Tarih: 3 Ağustos 2006, 14:09 - İp: 85.***.**5.47
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Bende üyeliğinin iptal edilmesini doğru bulmadım.

Yorum yazdığı bütün fotoğraflara bakmıştım.

Üslubunu tasvip etmesem de.

Kötü dediklerinin neredeyse hepsinde haklıydı.

Tarzı eleştirilebilir belki ama üyelik iptalini tasvip etmedim.

Tarih: 3 Ağustos 2006, 16:02 - İp: 213.***.**1.5