tamerahmet
tamerahmet (üye)
Yurtdışı / Amatör

Sohbet Kısmı

siteniz cok guzel emeği gecen haerkezin eline saglık birde sohbet kısmı acsanız acaba benmi goremedim bilmiyorum ama cok hos olurdu mesala ilgi alanına gore kanllalr olusturulsa hiç fena olmaz ...

Tekrar siteyi hazırlayan ve emeği gecenlere tesekkurler

Tarih: 29 Ağustos 2005, 23:23 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

selam tamer..
aslinda bu konuyla ilgisi yok soyleyeceklerimin..
..
tamer; eger elindeki 18-55 lensi gibi focal degerlerine sahip bir objektif ariyorsan; seceneklerden birincisi sigma 18-50 f/2.8, digeri de canon 17-40 f/4 L.. canon fiyat olarak sigmadan daha pahali.. sigma kalite olarak bircok kullanicinin gorusune gore hic de geri kalir degil canon'a gore..hem de cok daha hizli bir lens; f/2.8'e karsin f/4..
...
eger o kadar genis acili olmasina gerek yok dersen; sigma 24-70 f/2.8, tamron 28-75 f/2.8 veya canon 24-105 f/4 L (yeni cikacak.. fiyat olarak 500 pound gibi olacak saniyorum..) olabilir.. sigma ve tamron, canon'a gore daha ucuz opsiyonlar.. her ikisi de cok kaliteli lensler.. (ben olsaydim tamron'u secerdim..)
...
senin kafanda hangi lensleri almak var?

Tarih: 30 Ağustos 2005, 17:01 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

sohbet kisimi olmasini ben de isterim dogrusu..
diger yandan zaten sohbet ediyoruz herhangi bir konu basligi altinda..
bence bir chat sayfasi olmali.. canli karsilikli konusma.. siteden, kac kisinin chat'te oldugunu gorebilsek mesela.. kac kisi canli sohbette oldugu gorunse.. sonra baktiniz, caniniz biraz laflamak istiyor, acin chat sayfasini, konusun.. iyi olmaz mi ne dersiniz arkadaslar?

Tarih: 30 Ağustos 2005, 17:07 - İp: yok
  • 1