poettime
poettime (üye)
Ankara / Amatör

Siteyi Profesyonelleştirmek Adına

tüm sitedeki arkadaşlarım merhaba ;

sürekli gırgır yapıp durduk
kimi zaman eğlendirdik
kimi zaman kızdırdık birilerini

sitemizi profesyonelleştirmek adına bir kaç acizane teklifim var

1- sitede fotoğrafı olmayanlar fotoğraflara yorum yazamasın
2- siteye fotoğraflar günde 1 tane eklenebilsin ve site yönetimi daha seçici davransın
3- cüz-i rakamda aidat olsun silver - gold- ve platin üyelikler ayda 1 ytl ye silver üyelik gibi
4- forumlar tabiki ücretsiz devam etmeli

şimdilik başlngıç için bunları yazıyorum

herkes aklına geleni, isteğini, neler yapabileceğini, bu siteyi ne kadar önemsediğini yazarsa site yönetimi bu konuda bir karara varır diye düşünüyorum. bu topic paylaşım platformumuz olsun ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum

poettime - site sakini

Tarih: 10 Ekim 2006, 20:35 - İp: 85.***.**6.164
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

Sayın poettime,
lütfen açtığın bir topici sulandırmadan götürelim.Ne güsel fikirler üretiyorduk habire.Şimdi azarbeye saldırarak neden topicinin yönünde sapmalar yaratıyorsun.Senin işin gücün kaos çıkarmak mı? Ona buna saldırarak daha ne kadar ilerlemeyi düşünüyorsun bu sitede
Bence kalitenin artması için forum bölümüne senin giriş çıkışını önlemek lazım.Saygılarımla....

Tarih: 10 Ekim 2006, 22:50 - İp: 85.***.**2.91
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

ben ayrıca siteye yukledigim fotograf basına ücret talep ediyorum. Fotograflarıma bakarak ufkunu genişletmek isteyen arkadaşlara yardımım dokunmuş olur.

Eger ki bu mumkun değilse site üzerinden fotograflarımı satmalıyım başkalarına..

Bu da mumkun değilse kişiler vesiklaık fotograflarına mailime gondermeli ve bende onu 8 li hale getirip galeriye yuklemeliyim ki o şekilde kendi fotografını satın alsın.

Benimki porofosyonil birinin dakikası para demek ona gore..

Tarih: 10 Ekim 2006, 22:58 - İp: 85.***.**3.153
rockr
rockr (üye)
Bursa / Amatör

bu cüzi miktardaki para bile benim için ödenemez
çünkü henüz onsekiz yaşını doldurmadığım için elimde ne kredikartı war nede benzeri bişe oyuzden ben amatörüm kabul ediyorum ama buradaki profesyonel fotoğrafçılardanda yararlanmak istiyorum.
ha onume gelenide eklemiyorum siteye ama eger secici davranmayıp onune geleni ekliyenlerde varsa gerektiği şekilde uyarılmalı gerekirse siteyi fotoğraf çöplüğüne çevirmemek adına banlanmalı diye düşünenlerdenim pek sevgili ablalarım abilerm...

Tarih: 10 Ekim 2006, 23:18 - İp: 88.***.**5.231
poettime
poettime (üye)
Ankara / Amatör

özür dilerim sevgili burkay08

bnen sadece ortamı az neşelendirmek istemiştim kusura baka bir hatadır ettik

Tarih: 10 Ekim 2006, 23:28 - İp: 88.***.**8.170
erhankoc23
erhankoc23 (üye)
Denizli / Amatör

poettime a katılıyorum. Siteye en son gelenlerden biriyim belki ama bir süredir takip edip ondan sonra üye oldum. Siteyi izlediğim zaman içinde sürekli dğeişken dinamikleri görüyorum. Site yönetiminede teşekkürler...

Tarih: 11 Ekim 2006, 00:09 - İp: 85.***.**4.73