fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

Tegv Adına Sergi Hayalleri ...

merhaba nf ailesi,

geçen seneden beri ferhat abimle (fishhunter) hayallerini kurduğumuz, geliri tamamen Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı 'na bağışlanacak sadece çocuk fotoğraflarından oluşacak sergi fikri tekrar canlandı gönlümüzde. bazı sebeblerden dolayı bir türlü gerçekleşemedi bu sergi ama netfotograf.com a gelmesiyle ferhat abimin yeniden yeşerdi , çocuklar için bir sergi açma isteği tekrar kabardı; çünkü ben biliyorum ki bu sitede kentleşme, dostluk üst düzeyde, şükürler olsun galerimiz de çok sağlam, üstelik daha önce iki sergi açılarak tecrübe de kazanılmış... ben öncelikle "pazarbey", "nctenk", "keman" (kütahya sergisinde çok başarılı olan abiler, aklıma üçü geldi diğerlerinin ismini şimdi hatırlayamadım ) ve diğer ustalardan da rica ederek, ileriki bir zamanda, ferhat abimin bu projesi için bir çalışma yapmayı öneriyorum. biliyorum şuan "coffie" bir sergi için uğraşıyor antalyada, belki onunla birleştirilerek de olabilir bu proje, güzel de olabilir bence, çocuklar için netfotograf.com sergisi sizce de güzel olmaz mı?

şu link e göz atabilirsiniz ;

http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=175736&sf=2

Tarih: 18 Aralık 2007, 12:28 - İp: 88.***.**5.9
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

fujisever merhaba
ben "caffie" yani gülter hanımın temasta olan Antalya fotograf ve gezi severler derneginin kurucu iyisiyim bizim ama cımız 23 nisanda geliri hastanedeki cocuklar olan bi sergi olmasıydı eger katılım ve gelir büyük olursa iki ye bole biliriz yada 19 mayısta genclik fotografları adı altında bir sergi oluşur ve buda Türkiye egitim günülleri vakfına bagıslanır
dernegimizin 100 m2 kadar kapalı alan sergi yeri ve acık hava sergisi olursa "havaların güzel olması halinde" sınırsız bi kent merkezimiz var umarım güzel bir acılım yakalarız
saygılarımla

Tarih: 18 Aralık 2007, 13:49 - İp: 88.***.**7.101
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

smallness, çok güzel olur, 23 nisan ya da 19 mayıs...
tegv ve lösemili çocuklar adına büyük katılımlı güzel bir sergi açılsa gerçekten güzel olur, belki de o sergi ankaraya ve istanbula da taşınabilinir... yeter ki katılım olsun, hayaller gerçekleşsin... ben ferhat abiyle konuşayım güçlerimizi birleştirelim, eminim sitedeki ustalarda birleşerek layıkıyla bir sergi açarız...
görüşmek üzere...

Tarih: 18 Aralık 2007, 20:18 - İp: 88.***.**1.108
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

umarim sergi yer' antalya icin hazir tamamen ucretsiz bizlerin belirleyecegi gun ve saatlerde umarim katilimlar artar ve guzel calismalar ortaya cikar
antalyali kullanicilar icin pazartes' persembe saat 19 da pazar saat 15 de genel soylesilerimiz oluyor bu soylesiler duzenli olarak fikir paylasimi duzeyinde surecek antalyadan katilacak arkadaslari beklerim saygilarimla

Tarih: 18 Aralık 2007, 20:53 - İp: 88.***.**7.101
  • 1