chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

Site Hakkında!

Site yönetimine sesleniyorum buradan her defasında (Mesela bi fotoğrafın büyük halini görmek istediğimde, bi üyeye mesaj yazmak istediğimde, kontrol panelime girmek istediğimde) Kullanıcı adı ve şifremi girmekten bıktım usandım. Siteye girdiğim zaman şifremi adımı giriyorum bi fotoğrafa bakacam hadi kullanıcı adı şifre gir ona girdik diyelim ardından bi daha bi fotoya bakacaz hadi buyur bi kullanıcı adı şifre daha benim bildiğim 1 kez girilir çıkana kadar şifre felan istenmez. Bendemi bi anormallik var sitenin alt yapısındamı çözmüş değilim bu durum başına gelen arkadaş varsa paylaşsın burada yönetimde ona göre düzenlemeleri yapsın Rica ediyorum. Saygılarımla

Tarih: 15 Ağustos 2006, 01:52 - İp: 81.***.**3.54
burakk
burakk (üye)
Batman / Meraklı

benim de bir ara başıma geldi hatta bu durum siteden sogumama neden oldu ama artık olmuyor. Çerezlere bakıyodum orda netfotoya aıt çerez vardı ama genede her sayfada dur parolayı soyle dıye sıte onumu kesıyordu. ıe gecmısı cereçler cevırım dısı verıler dahıl olmak uzere hepsını sılıp sıteye tekrar gırmeme ragmen duzelmıyordu ama ne olduysa bırden duzeldı. senınde oyle olur ınsallah

Tarih: 15 Ağustos 2006, 23:46 - İp: 88.***.**7.54
hilal1973
hilal1973 (üye)
Bursa / Amatör

masaüstünde mavi renkde internet explorer simgesine mouse 'un sağıyla tıklayıp özelliklerini seçin.en altta geçmiş diye bir kısm var..orda "sayfaların tutulacağı gün sayısı" kaç numaraya işaretli ??( bu basit ama denemekte fayda olan bir işlemdir)

Tarih: 16 Ağustos 2006, 09:31 - İp: 194.***.**8.58
mr.mehmet
mr.mehmet (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Fakat sadece bu sitede. Başka birçok siteye farklı dallarda üyeliğim var. Hepsinde de ilk girişte şifre giriyorum, çıkana kadar şifre sormuyor. Fakat bu sitede ne yazık ki sık sık şifre girmek zorunda kalıyorum. Bilgisayar ayarlarıyla alakalı bir durum değil bu.

Tarih: 27 Ağustos 2006, 02:00 - İp: 85.***.**4.104
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

Bazı arkadaşlar hala bilgisayarımızdan olan bi problem olduğunu ısrarla savunuyor, değil arkadaşlar değil problem sitede bunu kabullenin lütfen çerezlerle merezlerle bi alakası yok eğer öyle bişey olsa bu çerezler sadece netfotoğrafamı gıcık diğer sitelere bişey olmuyor urdan hariç bi yığın sitede üyeliğim var hiç birinde olmuyor neden sadece burda. Burdan site yönetimine sesleniyorum umarım duyarlar halledilsin artık bu konu burakk arkadaşımın dediği gibi siteden soğumama neden oldu bu durum

Tarih: 27 Ağustos 2006, 13:51 - İp: 88.***.**8.18
ibr.pey.
ibr.pey. (üye)
Bursa / Doğa Fotoğrafçısı

Merhaba arkadaşlar..
Bu sıkıntıyı yaşayanlardan birisi de benim.. Bir süre önce bu sorunla karşılaştığımda uzunca bir süre fotoğraf yükleyemedim..Şimdi yine aynı sorunu yaşıyorum..Galeri bölümünde "Foto sende" bölümünde benim fotoğrafım önerildi.. Benimde beğendiğim bir fotoğrafı önermem gerekiyordu ama öneremedim..Siteye giriş yapıyorum. Kabul ediyor.. Galeri bölümünü tıklıyorum, karşıma tekrar şifre girmem gerektiği çıkıyor.Şifreyi tekrar giriyorum bu kez ana sayfaya yönlendiriyor. Bu böyle sürüp gidiyor..Bu arada "Foto sende" bölümünü izleyen arkadaşlarımdan durumu burada bildirerek, her ne kadar benden kaynaklanmasa da özür diliyorum.. Durumu bir maille site yönetimine bildirdim..Bu bölümde beni devreden çıkararak bir başka fotoğrafı önermelerini istedim.. Sevgi ve saygılar..

Tarih: 27 Ağustos 2006, 15:13 - İp: 88.***.**3.236
grafixtor
grafixtor (üye)
Uşak / Amatör

Arkadaşlar bende yeni konu açmak istiyorum ama açamıyorum.. yardımcı olun lütfen.. sitenin sahibine ve adminlere sesleniyorum lütfen konu açabilmem için birşeyler yapsın... link tıklanmıyor ve çalışmıyor. Konu açmak bana yasak mı koydular.. Nedir anlayamadım..

#grafixtor' tarafyndan 30.08.2006 15:07:02 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Ağustos 2006, 15:11 - İp: 88.***.**5.46