pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Site Göçüyor Mu?

Sayın arkadaşlar ve pek muhterem fdiker;
Sitede son günlerde bir gariplikmi var .Ben artık sitede gezmede çor zorlanıyorum.

Tarih: 18 Nisan 2006, 17:16 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 24 Nisan 2006, 19:17 - İp: 85.***.**9.46
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

56 k neyime yetmiyor canım. Allah ALlah.Ama problemin site yöneticisi, muhtarı tarafından muhakkak giderilmesi lazım. Sabah çok iyiydi.Şimdi kötü.
Birde birşeye dikkat ettim. Üye olmadan girince çok hızlı.Üye olarak girinci çok yavaşlıyor.

Tarih: 24 Nisan 2006, 19:27 - İp: 85.***.**9.46
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

aslinda oyle diyorum ama, bende de yavas calisiyor.. gercekten sitede dolasmak iyice zorlasmaya basladi..
....
valla login yapmadan dolassak, birsey yazacagimiz zaman da, login olacagiz diye iki saat bekle, isin yoksa.. soyleyeceklerimizi bilem unuturuz.. (tamam biliyorum, yasliliktan unutursun diyeceksin.. )

Tarih: 24 Nisan 2006, 20:09 - İp: 62.***.**2.10
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Evet dadanagast özellikle senin gibi yaşlı amcamlar için büyük problem.Açılacak diye bekle dur. Zaten az bir zamanınız kaldı bu tarafta.

Tarih: 24 Nisan 2006, 21:13 - İp: 85.***.**9.46
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Sorun muhtemelen: forumda, "...konu açmış, ...cevap yazmış", galeride "... fotoğraf eklemiş, ... yorum yapmış" ile forum kategorilerinin bulunduğu sayfadaki cevap adetlerini gösteren sayaç kodlarından kaynaklanıyor. Düzenleme yapıyorum bazı bölümlerde bi süreliğine aksaklıklar olabilir.

Tarih: 24 Nisan 2006, 22:00 - İp: 81.***.**8.46
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

demedim mi, dersin diye..

...........

fikret, gercekten de sayfalar hic acilmiyor.. zaten pazarbey bile, bu yasliligina ragmen, sayfalarin hemen acilmadigini farkedebildiyse, sen gerisini tahmin et artik..

umarim en yakin zamanda cozulur de, eski sagligina kavusur forum.. [>:D

Tarih: 25 Nisan 2006, 22:09 - İp: 62.***.**2.10