pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Site Göçüyor Mu?

Sayın arkadaşlar ve pek muhterem fdiker;
Sitede son günlerde bir gariplikmi var .Ben artık sitede gezmede çor zorlanıyorum.

Tarih: 18 Nisan 2006, 17:16 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Arkadaşlar yarın cuma. Hani diyorum müftülük ile konuşsakta fdikerin makina işini halletsek.

Tarih: 20 Nisan 2006, 23:02 - İp: 85.***.**4.130
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

muftuluk mu?
pazarbey, hazir konusmusken, benim icin de konusun lutfen.. benim de bir tane 1dsMII'ya ihtiyacim var.. 350d'yi de fikrete hediye ederim sonrasinda.. yani bir tasla iki kus..

Tarih: 20 Nisan 2006, 23:49 - İp: 62.***.**2.10
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

sinirlerim boşaldı vallaaa, benim makina işi hayırlara kaldı, ramazanada çok var müftülüğün bana ne faydası olacaksa... Aslında her üye bana ayda 1$ verse müftülükle görüşebiliriz netfotograf camiinin yeri için.

Tarih: 21 Nisan 2006, 00:19 - İp: 81.***.**8.46
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Gelin arkadaşlar bir fon oluşturalım ve atmaya kıyamadığınız makinelerinizi o fonda toplayalım..Sonra da fikret beye buyru seç beğen al diyelim..

Tarih: 21 Nisan 2006, 01:46 - İp: 85.***.**7.245
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

İyi fikir;
Arkadaşlar verilim 1 er dolar fdiker cami yaptırsın.
Dadanagastıda imam yaparız başına.

Tarih: 21 Nisan 2006, 12:53 - İp: 85.***.**9.46
tekin01
tekin01 (üye)
Niğde / Amatör

1 doları nereye göndereceğiz. Ben eşim ve çocuklarım adınada vereyim. Ama dadanagastı imam değil müezzin olsun.(sevgiler dada)

Tarih: 21 Nisan 2006, 19:39 - İp: 81.***.**3.113
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

size hiç yakıştıramadım 1 $ da neymiş 10 $ olsun varmı artıran ? ****

Tarih: 21 Nisan 2006, 22:10 - İp: 85.***.**2.5
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

burada muhtar oldum zaten; camide de imam oldum mu is tamamdir.. (veya muezzin..)

..........
fikret, aslinda ozel bir netfotograf sitesi de kurabilirsin.. mesela netfotograf-vip.com..

pazarbey ve ben orada takiliriz cogunlukla.. insanlar uye olmak isteyeceklerdir eminim..

Tarih: 22 Nisan 2006, 16:48 - İp: 62.***.**2.10
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

benim daha iyi fikirlerim var www.nü-tfotoğraf.com. hem son zamanların nü tartışmasıda bitmiş olur.bizde dada ile oraya takılırız.bende bol bol nü-makro gönderirim.
hem kıskandım dadanagastı niye muhtar mış o.biz neyiz.cık cık cık..
bende aza olmak isterim .yada dadanagasta yeni iş bulduk nasılsa. ben muhtar olayım.
bu arada fikret bey az uyanık değil valla. Allem etti küllem etti konuyu nereye çekti valla. kendisini tebrik ederiz

Tarih: 22 Nisan 2006, 20:56 - İp: 85.***.**9.46
tekin01
tekin01 (üye)
Niğde / Amatör

Pazarbey senin dede mirasyedi olduğu için seni muhtar yapamayız. Burası özel bir cumhuriyet (netfotoğraf cumhuriyeti) ve burada değil kendinde, 7 göbek eski ceddinde dahi ufak bir yanlışlık olanları değil başkan muhtar bile hatta aza bile yaptırmayız.

Tarih: 22 Nisan 2006, 21:15 - İp: 81.***.**0.194