dogaci24
dogaci24 (üye)
Erzincan / Doğa Fotoğrafçısı

Sahtekarlık

Arkadaşlar sürekli galeriyi geziyorum ama hep çalıntı fotoğraflarla karşılaşıyorum. Lütfen bu fotoğraflara yorum bile yazmayalım. Bizim gerçekten fotoğrafçılara ihtiyacımız var. Saygılar.

Tarih: 18 Kasım 2005, 10:32 - İp: yok
myc
myc (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

sayın serkan bey
Çalıntı fotoğraf kullanan kendisini kandırır.?
Unutulmamalıdırki kul hakkı var.?
Hesap günü Allah cc. ye hesap vermek var.?
Yalancının kandırıkçının mumu yatsıya kadar bile yanmaz.Doğruluk en degerli hazinedir:
Saygılarımla.

Bilgi paylaşıldıkça güzel ve özeldir.

#myc' tarafyndan 18.11.2005 10:40:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Kasım 2005, 10:39 - İp: yok
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Arkadaş Benzer durumları, Sayfanın sağ üst köşesindeki iletişim butonuna tıklayarak, göreceğin adresler yardımıyla site sahibine hemen bildir.....

Tarih: 18 Kasım 2005, 10:41 - İp: yok
dpalut
dpalut (üye)
İstanbul / Amatör

böyel bir fotoğrafala karşılaştım ve ısrarlarım sonucu fotoğrafı buradan silmek zorunda kaldı.

Tarih: 18 Kasım 2005, 13:32 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

arkadaslar bu fotograflarin sahiplerinin kimler olduklarini soyleyin, herkes bilsin.. bir daha sahtekarlik yapacak yuzu bulamazlar en azindan..

Tarih: 18 Kasım 2005, 13:35 - İp: yok
gucsav
gucsav (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

Bahsettiğin fotoğrafların gerçekten bu kişilere ait olmadığına inanıyorsanız bu fotoğrafları ve ekleyen kişiyi açıklayın.bu tür davranışlara müsamaha gösterilmemesi gerektiğine inanaıyorum.Bu kişiler kendilerine saygılı davranılma haklarını çoktan kaybetmiş insanlardır.bu yapılanlar artık tamamaen terbiyesizliktir.başkalarının emeğine saygı duymayan insana hoşgörü ile yaklaşılamaz.açıklayınki herkes bunların kim olduğunu bilsin.

Tarih: 18 Kasım 2005, 14:20 - İp: yok
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

sevgili serkan sahte fotoğraf konusunda çok hasas olduğumuzu belirtmek istiyorum

eğere belli başlı başkasına aitolduğunu ispat edebilecin fotoğraflar varsa inklerini gönder bizde gereğini yaparız.

Ama sahtekarların aciz insanlar olduğunu unutmmak gerekiyor.

selam ve saygılarımla

Tarih: 20 Aralık 2005, 15:11 - İp: 81.***.**2.182
eacinci
eacinci (üye)
İstanbul / Amatör

sevgili serkan...çalıntı olduğuna inandığın fotografları lütfen çekinmeden belirt.. sn.fdiker'e yaz.. forum aç oraya yaz... ama lütfen yaz... tşk.ler......

engin

Tarih: 20 Aralık 2005, 19:11 - İp: 81.***.**0.227
dogaci24
dogaci24 (üye)
Erzincan / Doğa Fotoğrafçısı

SAOLUN ARKADAŞLAR. İLK EMİN OLDUĞUMDA HEMEN YAZICAM.

Tarih: 20 Aralık 2005, 19:40 - İp: 81.***.**6.106
  • 1