siba
siba (üye)
İzmir / Amatör

Photosphop Bölümü

photoshop forum bölümünde neden photoshop hakkında çok fazla bilgi yok??? hep foto paylaşımı var birde photoshopla ilgisi olmayan eklentileer filan var raw formtına veya 16 bit fotoğraf işlemeye kimse konuşmamış. forumun ilk 50 sayfasını gezim ondan sonrası varsa ben görmemişimdir.?? burası profesyoneller var ise neden böyel konular işlenmiyor???

Tarih: 11 Şubat 2007, 10:58 - İp: 88.***.**7.152
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sen sor bilmediklerini ben cevaplarım kafanı yorma böyle şeylere

Tarih: 11 Şubat 2007, 11:20 - İp: 88.***.**2.98
baykoca
baykoca (üye)
Bursa / Amatör

bende photoshop'bu öğrenmeye çalışıyom ama bilgi yok san hak veritorum

Tarih: 11 Şubat 2007, 12:01 - İp: 88.***.**5.88
siba
siba (üye)
İzmir / Amatör

oldu sorarım ilgin ve alakan için teşekkür ederim _unknown_ ) ama site fotoğrafcılık alanında tek kelime ile mükemmel )) 

baykoca
arada bir www.sanalkurs.net sitesine bakmanı tavsiye ederim

Tarih: 11 Şubat 2007, 12:42 - İp: 88.***.**4.167
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadaşım hiç bilmeyen birine buradan photoshop anlatmak çok zor...Ama dediğim gibi belli bir konu olursa elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

Tarih: 11 Şubat 2007, 13:40 - İp: 88.***.**2.98
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

ya yazısarak fotoshop mu ögrenilir uygulama yapacaksın arasıra ensesine bir şamar patlatacaksınki ögrenecek böle ögrenme olmaz...

Tarih: 11 Şubat 2007, 13:50 - İp: 85.***.**6.189
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Selam
siba arkadasim arkadaslar zaten bir kac cevap yazmis
Ne sormak istedigini ben pek anlayamadim siz nerde yasiyorsunuz acaba sormamin sebebi raw formatinda bir resmi acaba islemek burada kac kisiyi ilgilendirir ben Canon 20D ile raw formatinda calisoyorum 2gb karta 12 tane foto sigdiriyorum ve pc de isliyorum acaba kac kisi bu sekil calisir buradaki arkadaslarin yarisindan fazlasi stüdyoda calisan insanlar yada buradan gecimlerini saglayan insanlar bu arkadaslar icin önemli olan eger bakarsan konulara fonlar pluginler ya su kesimi nasil yaparim diyen insanlar yada eski bir fotoyu nasil renk verebilirim diyen kisiler bir sey yazarken biraz düsünmek gerekir unknown arkadasimiz bu konuda usta istediginiz bir sorun varsa siz ona yazin o size gösterir
birilerini yargilamadan önce biraz siteyi gezmek gerekir burasi amatör insanlarin bulustugu bir yer ikincisi bir düsünün acaba kac kisi adobe photoshopu satin almistir bu bir elin parmaklarini gecmez ben bir yazi koymustum bir okuyun hayallerimizin resmi gecidi diye bir gazete küpüründen alinti idi ,ondan sonra bu sekil bir konu acin
saygilar

Tarih: 15 Şubat 2007, 06:12 - İp: 62.***.**2.73
mesutdurmus
mesutdurmus (üye)
Kocaeli / Amatör

Eğitsel isteyen profilime bakabilir arkadaşlar.

Tarih: 15 Şubat 2007, 10:05 - İp: 81.***.**7.138
  • 1