buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Onaylanan Fotoğraflar Neden Siliniyor!

Son 2 fotoğrafım önce onay alıyor onay aldıktan 8-10 saat sonra hiç göndermemişim gibi siliniyor .... Bunu anlayamıyorum ya onay almasın yada daha sonra silinmesin sonradan silinmesinin nedeni nedir!!Ciddi bir site görünümünden uzaklaşılıyor daha önce bu konuda gönderdiğim e maile cevap yazma gereği bile duymadı site yönetimi...

#buzlucam' tarafından 22.03.2013 20:59:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Nisan 2010, 20:54 - İp: 78.***.**3.177
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

selamlar..

merak etmeyin, konunuz silinmez asla.. burada yönetime ne isyan topikleri açılmıştı zamanında da, hiçbiri silinmedi.

fotoğraflarınıza gelince..
ben de yönetimde görev yaptım önceden.. şu anda yönetimde çalışan 1-2 yeni arkadaş var sanırım. onlar bazen gözden kaçırıp bazı fotoğrafları onaylayabiliyor.
Yöneticiler ise daha sonra kontrol sırasında, bazı fotoğrafları uygun görmeyip silebiliyorlar.

tabii bu benimki tahmini bir yorum..

silinen 2 fotoğrafınızı buraya, bu konu altına ekleyebilir misiniz?
en azından fikir olarak yardımcı olmaya çalışırız.

Tarih: 10 Nisan 2010, 00:48 - İp: 88.***.**5.125
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

resmin biri buydu ...

Tarih: 10 Nisan 2010, 09:21 - İp: 88.***.**2.243
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

fotoğrafın....

Tarih: 10 Nisan 2010, 09:22 - İp: 88.***.**2.243
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Kızınızmı.. Allah bağışlasın..

Tarih: 10 Nisan 2010, 09:55 - İp: 94.***.**3.119
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

bence silinmemesi gereken bir fotoğrafmış.

acaba başka birşeyden mi kaynaklandı?
teknik bir sorun mu veya fotoğrafınız yüklenmemiş olabilir mi?

bence tekrar ekleyin, fikrimce onaylanacaktır. ve silineceğini sanmıyorum.

Tarih: 11 Nisan 2010, 02:26 - İp: 88.***.**9.33
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

800x600 veya 900x600 gibi yapın eklemeden evvel keza,sonra ekleyin bir de bakalım..

Tarih: 11 Nisan 2010, 03:15 - İp: 85.***.**6.149
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

siteye gönderdiğim daha küçüktü 900 * 600... sizin açıklamalarınız için teşekkur ederim ama site sanki kendi, kendine işliyor forumla ilgilenen yok herhalde...

Tarih: 11 Nisan 2010, 10:25 - İp: 88.***.**2.243
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Neyse çok önemli değil açıkcası da ... site sahipsiz herhalde...

Tarih: 11 Nisan 2010, 10:26 - İp: 88.***.**2.243
admin
admin (Yönetim)
İzmir / Amatör

Konunuza geç cevap yazdığımız için özür diliyoruz öncelikle. Site yönetimi olarak çok yoğun günlerden geçiyoruz. Tasarımla ilgili çalışmalarımız var.
Yönetici arkadaşlarımla konuştum bu konuyu. Fotoğrafınızı yönetici arkadaşlarımdan biri silmiş.
Net olarak hatırlamıyor ama, hatıra fotoğrafı kategorisine giren bir sebep nedeniyle sildiğini belirtti. Fotoğrafın ismiyle ilgili olabilir. Fotoğrafınızın ismi "canım kızım" gibi birşeymiydi acaba?
Eğer böyle ise, zaten kurallarımızda bu madde yazıyor. Fotoğraf eklerken karşınıza çıkan bir sayfa var. Orada okudum kabul ediyorum diyorsunuz. Bu maddelerden biride budur.
Hatıra tarzı, canım oğlum, eşim vs vs fotoğraflar onaylanmaz diye.

Yani fotoğrafınız yönetici arkadaşım tarafından hatıra tadında bir fotoğraf hissiyatı verdiği için silinmiş. Diyeceksinizki, sitede bu tarz çok fotoğraf vardır. Evet olabilir. Çünkü özellikle bu aralar kontrol sistemimiz çok sıkı değil. Gözümüzden kaçanlar olabiliyor. Aramıza yeni katılan 1-2 moderatör arkadaş, henüz sistemimize yeni alışıyor ve onay konusunda daha iyimser davranıyorlar.

Geç açıklama için tekrar özür diler, sitemizde güzel fotoğraflarınızla her daim varolmanızı dileriz. Selam ve saygılarımla...

Tarih: 11 Nisan 2010, 14:05 - İp: 88.***.**8.76
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

2 cevap daha yazdım ama siteniz düzgün çalışmadından görüntülenmedi...
''Fotoğrafınızın ismi "canım kızım" gibi birşeymiydi acaba'' sadece tebessüm ediyorum bu anlamsız soruya !değildi!!! Bu fotoğrafı değerlendiremeycek arkadaşlarınızın yerine 24 saat sonra duruma müdahele eden arkadaşlarınız tebrik ediyorum. Zaten çok sanatsal olduğunu düşünmediğim bir fotoğraftı sadece sitenizdeki örneklere göre fazlasıyla yerli gelmişti bana ... Eğer alınmazsanız daha önemli olduğunu düşündüğüm fotğrafları zaten başka ortamlarda paylaşıyorum. AMA cevap verme inceliğiniz çok teşekkur ederim. Saygılarımla ... (Gereğinden fazla uzattığımı düşünüyorum kimseyi daha fazla meşgul etmeyim..)

Tarih: 12 Nisan 2010, 00:33 - İp: 88.***.**2.243