buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Onaylanan Fotoğraflar Neden Siliniyor!

Son 2 fotoğrafım önce onay alıyor onay aldıktan 8-10 saat sonra hiç göndermemişim gibi siliniyor .... Bunu anlayamıyorum ya onay almasın yada daha sonra silinmesin sonradan silinmesinin nedeni nedir!!Ciddi bir site görünümünden uzaklaşılıyor daha önce bu konuda gönderdiğim e maile cevap yazma gereği bile duymadı site yönetimi...

#buzlucam' tarafından 22.03.2013 20:59:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Nisan 2010, 20:54 - İp: 78.***.**3.177
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

bana 3-4 yıl öncesini hatırlattınız

o zamanlar kendi kızımın doğum günü sebebiyle eşim bir foto eklemişti, onaylanmamıştı. bir daha denedi yine onaylanmadı. çok kızdık, çünkü ona benzer ve hatta daha kötüleri onay alıyordu.
ve ben de foruma konu açtım, yönetime verdim veriştirdim, yağdırdım nasıl lazımsa

belki haklıydılar eşimin o fotosunu onaylamamakta.. ama o zaman diğerlerine de aynı mesafeyi göstersinler diye düşünmüştüm.
Velhasıl sonrasında tatlıya bağlandı, üyelerden destekler de almıştım.

hatta linkini verecektim ama.. yöneticilik dönemimde silmişim sanırım konuyu

Neyse..
Sonra site içinde yavaş yavaş yer etmeye başlayışım..
ve yöneticiliğe kadar uzanan bir yol..
o isyan konusunu açtığımda biri bana dese "burda yönetici olacaksın" adamı kovardım başımdan

Velhasıl, yönetimle uğraşmak yerine kendi işime bakmayı tercih ettim. 4 yıldır buradayım. Çok güzel, farklı, coşkulu, hüzünlü, öfkeli zamanlarına şahit oldum bu sitenin..
Bana sorarsanız, buranın atmosferi başkadır.
Puanlı sitelere değişmem, benim için önceliklidir.

Sizde, benim o dönemki enerjimi ve isyanımı gördüm.

Ve kızınız çok tatlı, maşşallah
Allah bahtını açık etsin, mutlu büyüsün, sağlıkla büyüsün.

selamlarımla..

Tarih: 12 Nisan 2010, 01:55 - İp: 88.***.**0.143
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

@panctom abiye %100 katılıyorum. puanlı sitelere ve diğer sitelere göre çok avantajı var sitenin. insanoğlunun isteği bitmez. ama bu gibi paylaşım ortamlarında bazı şeyleri ayırmak gerekir diye düşünüyorum. örneği bu örnekte olduğu gibi. herkes abisini kızını akrabasını çekse daha doğrusu bunu fotoğrafçılık adına değilde bencillik noktasında yaparsa ozaman konu fotoğraftan kayacaktır. aslında bu uygulama yerindedir. çocuğunuzun fotoğrafını fotoğrafik açıdan ele alarak çekseydiniz ve modelim kızımgır gibi ibare yazılsaydı bence belkide sitede hala kalıyor olabilirdi.

burada önemli olan (bence ve büyük çoğunlukça) fotoğraftır. bu herşeyin önündedir. ve temeldir. he paylaşım yaparsın oda olur ama ilk sırada fotoğraf vardır.

fotoğraf
fotoğraf
fotoğraf
illede fotoğraf

Tarih: 12 Nisan 2010, 02:12 - İp: 88.***.**9.160
paperman
paperman (üye)
Yurtdışı / Amatör

Yabancı fotoğraf siteleri , aile üyelerinizin,arkadaşlarınızın ve ev hayvanlarınızın fotoğraflarını yüklemeyin diyor .

Tarih: 12 Nisan 2010, 07:45 - İp: 96.***.**4.180
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

ya arkadaşım birşey kaçırıyorsunuz hiçbir yerde kızım yazdım mı ? yazmadım bir ikincisi fotoğrafımı niye yayınlamıyorsunuz dedim demedim. Üstteki yazıyı iyi okuyun olayın özünü kaçırıyorsunuz fotoğraflar onay alıp 24 saat sonra siliniyor anlayamadım yazdım ayrıca kızımda değil! alllah allah muhabbet hep aynı kısır döngüde gidiyor yazdıklarımı iyi okuyun!

Tarih: 12 Nisan 2010, 22:03 - İp: 88.***.**2.243
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

olayın özünü ben pek anlatamadım herhalde...

Tarih: 12 Nisan 2010, 22:05 - İp: 88.***.**2.243
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

gönderipde yayınlanmayan bir yığın fotoğrafım var ben onun üzerinde durmadım ya ben sorumu anlatamadım... hatta bir kaç sweferde farklı yerlere fotoğraf gönderdiğim için herhalde öbür sitelere göndermiştim şüphesine düştüm çünki önce yayınlandı sonra 12 satt sonra hemen silindi.... yani...

#buzlucam' tarafından 22.03.2013 20:59:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Nisan 2010, 22:12 - İp: 78.***.**3.177
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Böyle sinirli bir tablo çizmekte hoşuma gitmiyor ama kapı buraya açıldı... Ama en azından forumu takip edip herkesin kendinden birşeyler katmaya çalışması herşeye rağmen güzel ... Görüşmek üzere..

Tarih: 12 Nisan 2010, 22:15 - İp: 88.***.**2.243
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

ayrıca yaşadımız dünyada aile fotoğrafı olmasın falan hikaye bütün devlet dairelerinden mernisle sizlerin hertürlü bilgilerine rahatlıkla ulaşılıyor adresiniz işiniz hatta banka hesaplarınız... onun için bu başınıza birşey gelecekse gelir paranoyak olmaya gerek yok...

Tarih: 12 Nisan 2010, 22:19 - İp: 88.***.**2.243
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

yani isminizi uğur okucu diye girdiğiniz anda iş bitmiştir...

Tarih: 12 Nisan 2010, 22:21 - İp: 88.***.**2.243
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

bye kalın sağlıcakla...

Tarih: 12 Nisan 2010, 22:24 - İp: 88.***.**2.243