lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Nü Fotograf Bölümü

Sayın Fikret bey..Sitenizde nü kategorisinde bazı fotolar sitenizi serbestçe ve ailece gezmemde menfi yönde etkiliyor.Bu tür fotolardan rahatsız oluyorum..Lütfen bu fotoları açacağınız nü kategorisinde yayınlar mısınız? O zaman en azından neyin nerde olduğunu bilir ve ona göre hareket edebilirim..
Teşekkür ediyorum.

Tarih: 3 Nisan 2006, 20:30 - İp: yok
orko76
orko76 (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

size katılıyorum lazut61

Tarih: 3 Nisan 2006, 21:14 - İp: 88.***.**7.171
eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

destekliyorum
nü ve erotik bölümü bu siteye gereklidir kanaatindeyim
saygılar

Tarih: 3 Nisan 2006, 22:23 - İp: 85.***.**6.165
orhan yum
orhan yum (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

yaa arkadaşlar takmayın bu kadar kafanıza.
bu fotoğraf özeri bir site.

bir manzara çekimi gibi, bir portre çekimi gibi;
nü çekimlerde fotoğraf sanatına giriyor.
bunu değiştiremessiniz. bu bakanın bakış açısına göre mana kazanır.
ben bir nü fotoğrafa bakıp başka şekilde algılarım, bir başkası bakıp başka şey algılar.
fotoğrafı fotoğraf yapanda bu değilmi zaten.

hem bu eklenenlerde birşeymi..
siz daha nü çekimler görmemişsiniz.

Tarih: 4 Nisan 2006, 00:53 - İp: 85.***.**0.66
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

orhan yum arkadaşım sanata manata girmiyor demedik..ama ben bu sanattan manattan anlamıyorum çünkü ben dağ adamıyım ya fdiker beyden bu çok çok önemli nü sanatının sergilenmesi için ayrı bir bölüm açmasını rica ettim..Bu alanda çalışma yapan arkadaşlar böylelikle eserlerini serbestçe o bölümde yayınlayabilirler..Söylediğimiz bu .Başka yerlere çekilmesin lütfen..
Saygı ve sevgilerimle

Tarih: 4 Nisan 2006, 01:03 - İp: 85.***.**2.98
sunsurfer
sunsurfer (üye)
Yurtdışı / Meraklı

bir nü kategorisinin acilmasini destekliyorum. gec bile kalinmis. her seyin bir baslangici var. bu konunun tartisilmasini sagladigim icin mutluyum. herkese dostca selamlar

Tarih: 4 Nisan 2006, 09:42 - İp: 84.***.**8.244
cevat
cevat (üye)
Sakarya / Firma

GÖrdüğüm lüzum üzerine silindi.

#cevat' tarafyndan 05.04.2006 12:11:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Nisan 2006, 09:56 - İp: 81.***.**9.6
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

üzerinden aylar geçti.... haddimi aşıp, bir ustama akıl vermeye kalkmıştım; "internet bizim bahçemiz değilki, arka mahalle veletlerini kovalayalım" diyerek.. kulağıma küpe yaptığım cevabımı aldım; "bu bahçeyi kirletmeye kimsenin hakkı yok"

lazut61, sınırları ayıralım, rahatlayalım demek istiyor.. ona, şu şekilde katılmıyorum; onları sınırların dışına atalım" diyerek...

orhan haklı... onları ve bakış açılarını değiştiremeyiz..

durum; bahçemiz kirletilmiyor... resmen k.......... çeviriliyor...

netice; PERSONA NON GRATA..

SAYGILARIMLAN..

Tarih: 4 Nisan 2006, 10:50 - İp: 85.***.**2.169
engin 13
engin 13 (üye)
İzmir / Amatör

nü - erotik bölümü açılmasına açılsın ama neden kaçıyoruz ben bir türlü onu anlamıyorum... çıplaklık bir gerçek.. bunda utanılacak bir şey olmaması lazım bence... aile açısından bakıldığında bunun bir nü çalışması anlatılmalıdır... nitekim herkez neyin ne olduğunu çok iyi biliyor bunu saklamanın, bunu bilinç altına gömmenin bir anlamı yok bu böyle oldukça "aman sus ayıp,aman çocuk görmesin vs..." bunlar ki birikiyor... ileride küçük bir konu bile çok büyük tepkiye dönüyor... aslında bilindik bir konu olsa bakar geçersin sevdim yada sevmedim dersin olayı büyültmezsin... sonuçta zorlana da baktırmıyorlar.... nitekim ben öyle yetiştim... bir çok şeyin farkına çok önceleri vardım... asıl çevremizde, ne bileyim haberlerde, dergilerde hatta reklamlarda bile çocuğumuza etkileyen bir sürü kötü faktör var onların önlemini almalıyız... teşekkürler...

Tarih: 4 Nisan 2006, 11:49 - İp: 85.***.**9.38
murgur
murgur (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar, nü fotoğraflar beni şahsen rahatsız etmiyor, fakat farklı inanç ve görüşlere sahip arkadaşlara da saygı duymak lazım. Siteyi ailesiyle gezenler var. "Sen de bakma kardeşim!" deniyor, ama yeni fotoğraflar karışık sergilendiği için, ister istemez herkes görüyor, ve birçok üyemiz "günaha gireceğime siteye girmem daha iyi" diye düşünüyor. bu site toplumun her kesimine açık bir iste, o yüzden seviyorum. lütfen bunu bozmayalım. nü fotoğraflar kaldırılmasın, ancak nü fotoğraflar diye ayrı bölümde sergilensin, ancak "bugün eklenenler" kısmında yer almasın.

Tarih: 4 Nisan 2006, 12:20 - İp: 85.***.**9.217
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

ben sitede vesikalık bölümü açılsın istiyorum

Tarih: 4 Nisan 2006, 12:39 - İp: 85.***.**6.8