maxmesa
maxmesa (üye)
İstanbul / Meraklı

Kontrol Paneli

Kontrol paneline girince direk en üstte şifrem açık halde yazıyor.Bunu yıldızlı yapabilirmiyiz.

Teşekkürler.

Tarih: 25 Aralık 2007, 21:27 - İp: 85.***.**8.245
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

vistamı kullanıyosun ?

Tarih: 25 Aralık 2007, 21:38 - İp: 88.***.**0.114
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kontrol paneline girebilmen için zaten uye girişi yapmanız gerek,sifreni kendindenmi gizliyeceksinız?
yoksa sen calısırken birisinin girip şifrenizı alması gibi bir durum olacagındanmı cekiniyorsunuz???
aslında yapılabilir.

Tarih: 25 Aralık 2007, 23:01 - İp: 88.***.**5.57
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

işyerinde çıkış yapmadığım zaman rastgele birisi açıp benim şifremi görebilir bunu yıldızlı standart bir şekilde yapabilirseniz çok uygun olur

Tarih: 25 Aralık 2007, 23:43 - İp: 78.***.**6.225
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Evet,şifre orada bayağı göze çarparak görülebiliyor..Doğru..

Tarih: 26 Aralık 2007, 00:19 - İp: 85.***.**6.119
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Değiştirdim, ancak kesin çözüm değil bilginize.

Biraz web bilgisi olan kişi öylede bi niyeti varsa bir şekilde giriş yapılmış sistemden şifrenizi kolayca alabilir. Bilgisi olmayanlar için caydırıcı olabilir.

Tarih: 26 Aralık 2007, 14:12 - İp: 88.***.**7.42
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

teşekkür ederiz fikret bey dediğiniz olayı biliyorum ama bazı ayarlara girmek içni kontrol paneline girdiğimizde direkt olarak şifremiz orada apaçık bir şekilde görünüyor. düzelttiğiniz için

Tarih: 26 Aralık 2007, 15:12 - İp: 81.***.**7.150
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Sağ üstten [explorer] kırmızı çarpı ile NF kapatıldığı zaman, geçici dosyalar silinmemiş olunca,.. tekrar aynı işlem gören bilg girip explorer'dan NF'ye ulaşıp,en son şifresi ile çıkmış o kişinin tekrar kaldığı yerden başlaması kaçınılmaz.Bir başka kişi girse,galerisindeki fotolarını siler çıkar bile..

Veya editleyip başka foto ekleme , yazı da yazabilir..

Öyle olursa ama.Yoksa sitedeki soldan "çıkış yap" butonu ile çıkınca sorun yok.

Not= Keman'ınki örnek idi..

Tarih: 29 Ocak 2008, 22:03 - İp: 85.***.**9.112
zelda
zelda (üye)
Konya / Meraklı

Arkadslar size bir şey soracagım, ben bi türlü yapamıyorum derdımı insallah anlatabılırım..simdi bız galerıdkı resımlerımıze yorum yapıldıgında msj atıyoruz ya teşekkür etmek için..ben msj atamıyorum..gelen mslara cevap verıyorum ama..ben kendım atmak ısteyınce nerden atacagız.Baya dolambaclı anlattım galıba.yardımcı olursanız cok sevınecegım.

Tarih: 4 Şubat 2008, 14:25 - İp: 78.***.**4.44
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Mesaj servvisine girin Okunma Sayısı yazan yerin üstünde buton ona tıklayın sıfırdan mesaj atabilirsiniz.

Ayrıca şu posta ikoncuklarına tıklayarak da mesaj atabilirsiniz.

Tarih: 4 Şubat 2008, 15:45 - İp: 85.***.**6.221
zelda
zelda (üye)
Konya / Meraklı

Çok teşekkür ederim mavi_izci

Tarih: 4 Şubat 2008, 16:13 - İp: 78.***.**4.44
  • 1