warcart
warcart (üye)
İzmir / Amatör

İstediğim Bilgiye Ulaşamıyorum

buraya yeni üye oldum ama hiç birşey yapamıyorum.kimseyle fikir alış verişi yapamıyorum,yardım alamıyorum.kaldıki bir fotoğrafa bile yarum yapamıyorum.en azından onlıne olan kimseye ulaşamıyorum ve onlara sornak istediğimi soramıyorum.bana bu konular kakkında bi birgi verilmicekse ben neden burdayım.sergi seminer kurs burası nın değişik olduğunu düşünmüştüm haladaha düşünüyorum ama istediklerime ulaşamam ve en önemlisi bilgi alışverişi sağlayamam beni hakikatende hayal kırıklığını uğratıyor.sağdece bi yere üye olmak için üye olmadım.lütfen bu konuda bana bilgi verin.

saygılarımla...

Esma Sinem BULUT

Tarih: 24 Şubat 2009, 17:50 - İp: 78.***.**9.147
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Google destekli arama motoru da çok iyi çalışıyor.

Mesela, "enstantene" diye aratınca bunlar çıkıyor :

TIKLA

Tarih: 27 Şubat 2009, 18:50 - İp: 88.***.**0.200
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Evet.

Tarih: 8 Mart 2009, 23:52 - İp: 88.***.**2.233
warcart
warcart (üye)
İzmir / Amatör

arkadaşlar kusura bakmayın epeydir giremedim.şimdi yazdıklarınızı okuyabildim.kesin bi yerlerde takılıcam.ve size yine sorularım olucak şimdiden teşekkür ederim

Tarih: 9 Mart 2009, 22:03 - İp: 78.***.**6.185
lostcity
lostcity (üye)
İzmir / Amatör

merhaba hoşgeldin warcart siteye çok hızlı bir giriş yapmışsın bu hız heyecan okuyunca benide etkiledi kullandıgın makineyi yazmamışın compact mı kullanıyosun . herşeyi zamanla sindire sindire ögrenebilirsin 2 günde ögrendigin bilgi uçar gider söyleyim.

Tarih: 9 Mart 2009, 23:45 - İp: 85.***.**1.53
warcart
warcart (üye)
İzmir / Amatör

sayın lostcity msj verdiğiniz için teşekkür ederim.
ama mağlesef hala bişey yapamaktayım

Tarih: 1 Nisan 2009, 00:37 - İp: 78.***.**5.250
pula
pula (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Bilgi alma kanunu çerçevesinde her Türk vatandaşı devletin ilgili kurumlarından bilgi alma hakkına sahiptir. Anayasal bir hak olarak ilgili yasayla korunmuştur. İstediğiniz bilgiyi yazın yanıtlayalım. Her konu olabilir, sadece fotoğrafla da sınırlı kalmayın genel kültür, magazin, sağlık, eknomi ve aklınıza her ne geliyorsa. Sitedeki çeşitli meslek guruplarından oluşturulmuş uzman kadro size yardımcı olacaktır.

Tarih: 3 Nisan 2009, 11:55 - İp: 82.***.**7.109
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tarih: 3 Nisan 2009, 18:56 - İp: 78.***.**0.248
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Mesela sitede ne gibi meslek kuruluşları var. Ve nasıl yardımcı oluyorlar pula hanım/bey

Tarih: 4 Nisan 2009, 00:59 - İp: 78.***.**0.25
warcart
warcart (üye)
İzmir / Amatör

sayın gaijin 3 fatoğraf yükledim bu siteye pek başarılı olup olmadığını bilmiyorum bakarsanız sevinirim

Tarih: 5 Nisan 2009, 18:07 - İp: 78.***.**3.193