gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Dg Kutlamaları,atıflarda Bulunmak.

Merhaba uzun süredir dikkatimi bir şey çekiyor.Doğum günü kutlamaları ve atıflarda bulunmak amacı ile yüklenen fotolar vs vs...
Sonra bir bakıyorumki bence boş içerikli bir foto...Sonuç malum o fotoda reyting tavanda.Gelin bu tür kutlamalarımızı hayatın içinden topiğinde yapalım.Bu topikte daha çok mana kazansın.
Kastettiğim o fotoların içinde gerçekten iyi olduğuna inandığınız fotolar varsa onları tabiki yine yükleyelim.Ama bir şeyleri hedef göstermeden.Bence o foto daha objektif şekilde değerini bulacaktır.Saygılarımla...

#gorbi67' tarafından 05.01.2008 13:22:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Ocak 2008, 12:06 - İp: 85.***.**5.91
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Gereksiz fotoğraf diye bir şey olmaz, iyi fotoğraf olur, kötü fotoğraf olur. Ama bir insan için belki de çok önemlidir o gereksiz dediğimiz fotoğraf.
Kimseyi zoraki galeriye de sokamayız, sadece foruma girmek için siteye girenler de var ve bu da çok normal.

Burası netfotograf ve kendine göre bir ortamı var. Bu tip şeylere karşı değilim eğer ki çok abartılmazsa.

Tarih: 8 Ocak 2008, 18:38 - İp: 85.***.**2.74
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

yaw hergunde birine fotograf hediye edilmezki ama:D

Tarih: 8 Ocak 2008, 19:26 - İp: 88.***.**7.179
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

gorbi67 e ithaf olsun ...

Tarih: 8 Ocak 2008, 20:23 - İp: 88.***.**9.200
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Dostum inan tokkarına gülecek halim yoktu.Bu hediye bu akşamki baykuşsu halime çok iyi geldi.Ama benden sana bir kardeş tavsiyesi sen bu fotoyu siteye yükle,çünkü sanatsal içriği oldukça üst düzeyde.Ama gorbi67 yediye ithaf etmeden yükle.Yorumlar objektif olacaktır.İnan üst banda bir defa daha çıkarsın.İlk yorumda benden olurdu.

Tarih: 8 Ocak 2008, 20:46 - İp: 81.***.**1.7
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

bu fotoyu yüklemiştim daha önce 1 yorum aldı sadece...
keşke sana ithaf etseydim, yorum rekoru kırardım de mi ?

inan seni anlayamıyorum, her hafta bir baykuş edasıyla( şaka olsun diye benzettim, rahatsız olursan bu benzetmeyi sileyim) uğursuz , heycan kırıcı , soğuk konular açıyorsun, bazılarında haklısın da ama abarttığın da oluyor... burası paylaşım sitesi ve bence isteyen istediğine istediği fotoğrafı ithaf etmeli, özgürce

sana iyi geceler, saygılar, sevgiler...

#fujisever' tarafından 08.01.2008 21:04:40 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Ocak 2008, 21:01 - İp: 88.***.**9.200
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Dostum zaten anlaşılamadığım konu gene aynı sanırım.Kimse kimsenin doğum gününü kutlamasına,birilerinin güzel gözleri için fotoğraf ithaf etmesine karşı değil.İnat ve ısrarla aynı şeyi söylüyorum.Top futbol sahasında oynanır.Zaten bu topiğin taşlanacağınıda biliyorum.Bu tür sözlere kırılsaydım zaten bu topiği açmazdım.Bu arada inan baykuş fotonada yazık olmuş.Foton gerçekten harika.O bir yorumu kim yazdı bilmiyorum ama fotodan anlıyormuş.Selamlar.
(İşte hediye edilen fotolara yorum yazmaktan gerçek fotolara bakılmaya sıra gelmediği senin fotoğrafına bir yorum gelmesinden belli.)

#gorbi67' tarafından 08.01.2008 22:08:10 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Ocak 2008, 21:51 - İp: 81.***.**1.7