kuvalya
kuvalya (üye)
Adana / Amatör

Uygun Fiyatli Manuel Ayarlı Dijital

Herkese selam!

Fotografciliga yeni basladim. Manuel ayarlaiı olan,diafram ve enstantane ayarlamama izin veren bir dijital makina almak istiyorum.

300-400 milyon arasi bir makina dusunuyorum.

Tavsiye edebileceginiz bir marka-model var mi??

Tarih: 3 Aralık 2004, 21:25 - İp: yok
guleryuz
guleryuz (üye)
İstanbul / Meraklı

aklıma gelen şu an en uygunu ogatech 7510 diye bir model. başarılımı dersen eh işte. başlangıç için güzel oyuncak olur derim. 249 $ + kdv. 5 gercek interpolasyon lu 7. ne kadar gercek dersen bilemem .. bi de cano a 75 olabilir. 240 € + kdv fiyatı var. bunları incele. taksitlşe satışda yapan siteler var.. faydalanabiliyorsan ödeme acısından iyi oluyor.. kolay gelsin

Tarih: 3 Aralık 2004, 22:06 - İp: yok
kuvalya
kuvalya (üye)
Adana / Amatör

Acikcasi benimde gonlumden a75 geciyor ama biraz fiyat olarak fazla geliyorr =((

PERETEC yada ORITE nasildir? Bu markalarin manuel ayarlari var mı? Kullanan arkadaslar varsa modelini ve manuel ayar olup olmadigini yazabilir mi?

Tarih: 3 Aralık 2004, 22:12 - İp: yok
guleryuz
guleryuz (üye)
İstanbul / Meraklı

istedigin fiyatlara o markalarda yok..

Tarih: 3 Aralık 2004, 22:22 - İp: yok
lonewolf
lonewolf (üye)
İstanbul / Meraklı

Pretec ve Orite'ın istediğin niteliklere sahip ürünleri var mı bilmiyorum ama benim tavsiyem de A75.
Benim de düşündüğüm bütçe seninki kadardı, uzun süre araştırdım, sonunda bütçeyi zorladım ve A75 aldım.

Tarih: 3 Aralık 2004, 22:43 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

Bırak abi ya onlar yaramaz.Nikon coolpix,kodak,canon powershot modellerini incele..Nikon coolpix3200 ,canon a75 yada a60 olabilir...

Tarih: 3 Aralık 2004, 22:44 - İp: yok
  • 1