beter
beter (üye)
Ankara / Meraklı

Orıte Dv-3020 Almak Üzereyim

orite dv-3020 almak üzereyim ve kullanan birilrinden acil yorum bekliyorum.yardımcı olursanız sevinirim...teşekkürler.

Tarih: 29 Temmuz 2005, 22:25 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

selam arkadaşım. ben o makınadan yaklaşık 50 adet sattım. sonunda bir tanede kendım aldım
video çekımıi konusunda beklediğinden çok daha ıyı olacağını soyleyeyım
zoom yapmadığın taktirde umduğundan iyi çekeceğini soyleyebilirim. baskıda da hiç bir sorun yaşamazssın. ama gece cekimleri ıyı değil bilmişş oll. şunu hemen soylıyeyım kı o video çekımı ve foto kalıtesıı ustelık bu fiyata olmıyacak şeyy.
bence allll.

Tarih: 29 Temmuz 2005, 22:51 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

oriteler güzel makinalar.Fotoğraf kaliteleri cmos nedeni ile çok iyidir.Ama karanlıkta aynı şey söylenemez.Ayrıca çok pil harcarlar.Birde benimki video çekiminde vuk vuk diye bir ses alıyordu.YErnelerde nasıl bilmiyorum.

Tarih: 30 Temmuz 2005, 02:24 - İp: yok
beter
beter (üye)
Ankara / Meraklı

teşekkürler hüzün_seli ve pazarbey....

bi sorum için daha cevap rica etsem...

creative divicam 316 ve orite dv-3020 arasında bi kıyaslama yapabilir misiniz.creative marka olarak güven verici geliyor ama orite kadar fazla özelliği yok.flash disk özelliği varmı creative in onu da bilmiyorum..

Tarih: 30 Temmuz 2005, 22:11 - İp: yok
burkon
burkon (üye)
Bursa / Amatör

sevgili beter
ben orite dv 3020 kullanıyorum.
video ağırlıklı bi makina bu paraya başka hiç bir makinadan bu görüntüyü alamassın (ben bursa ev kur dan peşin 270 ytl ye aldım)fotoğraf ları çok iddalı değil idare eder.
benzer özellik ve fiat creativ de de var ondan tek ve bence en önemli farkı orite lityum pilli ve şarz anında bile çekim yapabiliyosun diğeri 4 pilli..
başka bi forumda bu konuyla ilgili topic actım örnek resim ve videolar var bi incele istersen ..

http://forum.donanimhaber.com/m_3457644/tm.htm

http://rapidshare.de/files/3684448/dv3020.zip.html

9.4mb video 43 saniye mpeg4 codec gerektirir divx 6 ile izleyebilirsiniz.

#burkon' tarafından 05.08.2005 22:45:24 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Ağustos 2005, 22:00 - İp: yok
ozgurak
ozgurak (üye)
Yalova / Meraklı

bende orite dv3020var makinadan memnunum ama video kameramı ve orite 3020 yi satarak kaliteli bir makina almak istiyorum 250 sd kart da var.4 aylık kullanılmış kutusunda isteyen olursa haberleşelim mail adresim [email protected]

Tarih: 3 Kasım 2005, 23:46 - İp: yok
  • 1