makromikro
makromikro (üye)
Bursa / Amatör

Nikon D70

arkadaşlar ben 350d ile d70 i karşılaştırdım marka dışında çok çok bi fark yok fakat d70 enstantane 1/8000 350dnin ise 1/4000 en düşük bide canonun bi silver'ı var bi black beni bu konularda aydınlatabilirmisiniz ikisinden birini alıcam karar veremiyorum ayrıca lensleri hakkında da bilgi verirmisiniz kaliteleri hakkında . Teşekkürler

Tarih: 15 Haziran 2005, 16:02 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

peki..

Tarih: 15 Haziran 2005, 20:49 - İp: yok
makromikro
makromikro (üye)
Bursa / Amatör

kahveistey

dadanagast

Beyler ellerinize sağlık çok aydınlandım çok teşekkür ederim sizlere!

dadanagast ben bişi daha sorucam bu
sigma 18-200 lens fiyatı nekadar ? ben almanyadan almayı düşünüyorum sadece body alıp dediğin lensi alırsam bana ne kadara mal olur?

Tarih: 15 Haziran 2005, 22:41 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

bu adreste 1053 euro denmis.. ama 3 asagi bes yukari ayni olacaktir fiyatlar..

Tarih: 15 Haziran 2005, 22:44 - İp: yok
adopro
adopro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

350d 8 mp olduğu için daka iyi derim

Tarih: 16 Haziran 2005, 13:40 - İp: yok
tiktak
tiktak (üye)
Adana / Meraklı

soft fotoğraflar istiyorsan canon u al,keskinlik hoşuna gidiyorsa d70 i al derim.

Tarih: 16 Haziran 2005, 16:56 - İp: yok
adopro
adopro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Tarih: 16 Haziran 2005, 18:31 - İp: yok
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

Gece çekimi yapmayı seviyorsan Canon gündüz ise nikon diger söylenelere katılıyorum.

Tarih: 16 Haziran 2005, 19:04 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

selam adopro..
eger sen canon dediysen artik olay bitmistir bana gore.. iste bu..
...
selam tiktak..
18-55 lens ile cekilen fotograflar biraz soft cikiyor haklisin.. ama farkli bir lens takinca harika sonuclar aliyorsun.. fotograflar inanilmaz bir keskinlikte oluyorlar..
..
selam flassv,
canon 350D'nin dergideki reklam yazisi aynen soyle:
"don't be afraid of the dark, it has so much potential. whether it's a long exposure on the stairwell or a streak of car headlights, with a highly responsive DIGIC II processor and 100-1600 ISO speed range you have nothing to fear. THE EOS 350D. It's playtime."
..
futbol stadyumundaki tribunlere giden bir fotograf gosterilmis.. en altta da: "Play after dark" yaziyor..

Tarih: 16 Haziran 2005, 22:07 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

dadanagast bu şonucuda dergi mi vermiş?Hani şu 350d nin d70 i geçtiği test.
Sence bodysi nasıl o kadar abarttıkları kadar rahatsız edici mi?

Tarih: 16 Haziran 2005, 22:18 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

murat, verdigim sonuc degil reklam yazisi.. canon, dergiye para odeyerek benim reklamimi yap diyor, ite bu da yazi diyor..
..
350D'nin body'si rahatsiz edici olsaydi ben alir miydim murat? 300D ile alakasi yok.. ama isin gercegi D70s'in body kalitesi cok super.. tam bir profesyonel DSLR'mis gibi hissediyorsun makineyi eline aldiginda.. 350D, ayni pro1 modeli gibi compact bir model.. ufacik bir DSLR.. ama sen merak etme, buyuk zoom lensi taktiginda: "ben bir DSLR'im!!!!" diye haykiriyor..

Tarih: 16 Haziran 2005, 22:32 - İp: yok