gamze66
gamze66 (üye)
Yozgat / Meraklı

Makine Tavsiyesi

İyi günler. 350 liraya kadarlık bir makine düşünüyorum. Daha önce canon powershot a480 kullandım. Modelini yükseltmek istiyorum. Benim için manzara, makro çekimi, zoomu iyi olan, titreşim önleme özelliği olan bir makine tavsiye edebilirmisiniz. Özelliğinin çok olması gerekmez, örneğin gülümseme modu, panoramik çekim vb. Kısacası kaliteli ve kolay resim çekebileceğim bir makine istiyorum. Teşekkürler...

Tarih: 22 Haziran 2011, 02:08 - İp: 78.***.**9.226
gamze66
gamze66 (üye)
Yozgat / Meraklı

Yardım edebilecek kimse yokmu..? Acilll lütfen!!!!

Tarih: 23 Haziran 2011, 15:50 - İp: 78.***.**9.247
najdorf
najdorf (üye)
Ankara / Meraklı

Canon ixus 105 i bir inceleyin beğenmezseniz başka önerilerde bulunalım

Tarih: 23 Haziran 2011, 16:19 - İp: 144.***.**0.58
gamze66
gamze66 (üye)
Yozgat / Meraklı

Yardımınız için teşekkür ederim Ama ıxus serisini tavsiye etmiyorlar. Powershot A modelleri daha iyi diye duymuştum. Sony w350 yi inceleme şansım oldu. Görüntü kalitesi iyi gibi ama kullanım ayarlarında canona göre bazı eksiklikler var. Bu nedenle düşünmedim almayı. Sizin bu makine hakkında bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz. Fuji'nin bazı ürünlerini çok övüyorlar. Ama genel olarak hep canonla nikonu övdükleri için güvenemiyorum. Tabi sizin varsa başka tavsiyelerinizi beklerim. Canonla nikon şart değil, bu tamamen kendim makineden anlamadığım için kulaktan dolma bilgilerle işimi biraz garantiye alabilirim belki diye

Tarih: 23 Haziran 2011, 22:28 - İp: 85.***.**8.6
najdorf
najdorf (üye)
Ankara / Meraklı

Dslr de en çok önerilen canon ve nikon olsa da compact makinede piyasanın liderleri canon ve panasonictir.

Önerdiğim modelin yurtdışındaki adı powershot sd1300 is. Bu makine bütçeniz göz önünde bulundurulduğunda alınabilecek en iyi modellerden bir tanesi. Bildiğim kadarıyla ciddi bir eksiği yok. Sorun çıkarırsa da zaten garantili alacağınızdan problem olmaz.

Panasonic Lumix DMC-ZS3 tavsiye edilebilir bir makinedir ama Türkiyede bulunabilirliği konusunda şüphelerim var.

Sony w350 iyi bir makine olsa da sd1300 den daha yüksek performans göstereceğini sanmıyorum.

Seçiminizde kolay gelsin

Tarih: 24 Haziran 2011, 11:33 - İp: 78.***.**3.187
gamze66
gamze66 (üye)
Yozgat / Meraklı

Çok teşekkür ederim

Tarih: 24 Haziran 2011, 13:16 - İp: 78.***.**9.226
  • 1