falcon
falcon (üye)
Antalya / Amatör

Kodak 7630 Canon A80

aralarında fiyat farkı ihmal edilirse. Resim kalitesi olarak acaba hangisi tercih edilebilir(kodak 7630 - canon a80).Deneyen varmı acaba. Bir de bir arkadaştan fotoğraf makinalarının çektiği resimleri karşılaştırabileceğimiz bir site olduğunu söyledi(buradaki üyelerin çekimleri hariç).Bileniniz var sa yazabilir mi ?

Tarih: 9 Haziran 2004, 17:25 - İp: yok
pyro
pyro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

mkcyra
Umarım bilinçli bi şekilde insanlara Canon 10D gibi bir makina yerine orite yi ogatech i tavsiye etmiyorsundur.

->Fotoğraf makinası, fotoğraf makinası yapan firmalardan alınır

Tarih: 23 Haziran 2004, 11:14 - İp: yok
kara_kalem
kara_kalem (üye)
Kocaeli / Meraklı

çok iyidi ))

Tarih: 25 Haziran 2004, 18:25 - İp: yok
cetinkar
cetinkar (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

ben müzikle fotograf arasında bir fark görmüyorum biri görsel diğeri duyusal bir sanat her ikiside duyguyla yapılan işler biz org markalarının hangisinin kasası saglam diye bakmayız hangisinin sesleri kulagımıza iyi geliyorsa yaptığımız işe hangisinin tonları yatkınsa onu alırız org servisindeki şahıslar müzisyen değildirler onlar işin elektronik kısmıyla ilgilenirler burda da ben hp nin çekimlerinin güzelliğinden bahsediyorum evet hp nin zayır yönleri olabilir ama beni ilgilendiren çektiğim fotonun çıktısı Burkay kardeşe saygı duyuyorum o bu işin teknisyeni ama tartartıştığımız konular ap ayrı ben 1 senedir 735 kullanıyorum daha tık demedi ama demicek anlamınada gelmez tabi. bizim halkımızın çoğunluğu elektronik cihaz kullanımıda çok bilinçsizler. bende yeni makina alıcam 945 le canon s1 ıs arasında kaldım makro cekimleri seven biriyim makro da hp üzerine bi makina göremedim bu fiatlar içerisinde kararsızlığım pil sorunu canonda pil sorunu yok ama makro cekim zayıf manzara cekimleri karanlık video cekimi süper ama ben foto çekmek istiyorum video cameram var bilmem derdimi anlatabildim mi hepinize iyi çalışmalar

Tarih: 26 Haziran 2004, 02:05 - İp: yok
pyro
pyro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

mkyra
takılıyorum sadece aldırma

Tarih: 26 Haziran 2004, 13:00 - İp: yok
iletisim
iletisim (üye)
İstanbul / Amatör

Netten yaptığım incelemelere göre canon ağır basıyor.

Tarih: 26 Haziran 2004, 15:07 - İp: yok